Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

jakas roznica jest ale jednak co led to led :rolleyes:

wiem ... tylko wez znajdz ledy w takiej oprawce .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas roznica jest ale jednak co led to led :rolleyes:

wiem ... tylko wez znajdz ledy w takiej oprawce .... :rolleyes:

przeciaz juz podalem linka.

a ja Ci napisałem zebys przeczytal dokladnie to co napisałem wyzej ....

ale widze ze sa problemy z wychwyceniem roznicy wiec napisze jasniej .... :wink:

ja mam oprawke BAX9S a to nie to samo co BA9S (link który podałeś) :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tylko roznica w X a dzieki temu polamalem obie oprawki w swojej ex Audi :wink:

[ Dodano: 27-02-2007, 23:16 ]

roznica to taka ze kat tych bolcow to 180 w tej BA9S a w tej drugiej jakies 140st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze tego nie wiedzialem. fajnie ze zawsze sie mozna czegos nauczyc. a wracajac do sprawy to panowie ktorzy oferuja te diody pewnie ja jami zmontowywuja wiec moze warto do nich zagadac i po prostu te z tym X-em :wink: zamowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica to taka ze kat tych bolcow to 180 w tej BA9S a w tej drugiej jakies 140st.

dokladnie tak ... i szlag mnie przez to trafia .... po co te Helmuty tak to wymyslily ..... :question:

normalne Philipsa H6W BAX9S kosztuje 25 zł (2szt) .... :exclaim:

Philips Blue Vision H6W BAX9S kosztuje 55 zł (2 szt) ... :exclaim:

a Philips Blue Vision BA9S kosztuje 15 zł (2 szt) .... :exclaim: :exclaim: :exclaim:

:evil::evil::evil:

a wracajac do sprawy to panowie ktorzy oferuja te diody pewnie ja jami zmontowywuja wiec moze warto do nich zagadac i po prostu te z tym X-em :wink: zamowic.

pytałem kilku ale nie maja ..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samemu cos pokombinowac? pilnik, lutownica, obudzic w sobie mcgaywer-a i moze byc git :lol:

moze kiedys .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnik, lutownica, obudzic w sobie mcgaywer-a i moze byc git

no ja tak rezalem jedna sztuke ze jednego bolczyka spilowalem i jakos to sie trzymalo :rolleyes: dobrze ze teraz mam na wcisk to spokoj i tansze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...kto ma led i swieci na bialo a nie fioletowo??

Zgadzam sie z Prezesem Murzynem... niech mnie drzwi scisną jak te postojowki na diodach led swiecą na bialo :evil: :exclaim:

Kupilem na allegro u tego kolesia postojowki w kolorze bialy xenon Ba9s (lampa valeo) moze ja daltonista jestem... ale dam sie wychlostac :bicz: ze to badziewie swieci na fioletowo co ani mnie ani panom mundurowym sie nie podoba. Musze je wywalic i kupic takie BlueVision T4W Blue ktore dają prawdziwe biale swiatlo a nie jakies fioletowe czy sikowe.

Jak znacie jakies lepsze ktore swiecą prawdziwie czysto bialo to prosze o nazwe i ewentualnie linka.

PS: a zdjecia jak swiecą te niby biale diody led ktore kupilem zamieszcze jutro wieczorem (niedziela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, sam kupilem jak Prezes radzil - Philiph blue vision i jest miodzio !! , a postojowki led .... dajcie spokoj :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą zamieszczam zdjecia pseudo bialych diodowych postojowek.

Moze nadal ktos bedzie sie upieral ze dają biale swiatło :question::cool:

5dcc55b85f1a141dm.jpg

ecfe51db2bd54090m.jpg

90c174ef04a49dbem.jpg

8899e0ed67322eb8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się dołączę i trochę z beczki obok:

jaki żarówki do jazdy dziennej żeby dawały oczywiście białe światło?? bo co ku[pie te H7 to 4miechy i mi się palą :/!!

może coś polecicie dobrego

dzięki i pozdro for all...adamFox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś nie tak z napięciem jest u ciebie skoro tak ci się palą. Bosch, Philips, Osram najlepsze żarówki robią. Wybór należy do ciebie... na temat świateł mijania jest osobny wątek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sporo się bawiłem różnymi postojówkami i najlepiej świecą te:

http://allegro.pl/item171866823_postojowki_w5w_t10_4_led_x_treme_led_.html

a jeszcze lepiej te:

http://allegro.pl/item171273603_postojowka_w5w_6led_3mm_super_moc_nowosc_.html

Niestety wróciłem do tych philipsa blue vision z jednego powodu :(

A mianowicie te diody świeciły z miesiac a poźniej zaczęły się przepalac

Zaczynao sie to gaśnieciem jednej tylko diody poczym reszta zamiast swiecic cisgle zaczeły mrugac jak stroboskop :(

Pisze o tym bo moze ktoś zna lekarstwo aby to nie występowało.

Z góry również za znaczam, żeby niewypowiadały sie osoby przeciwne diodom bo z góry wiem jaka będzie ich odpowiedz.

Jestem bardzo zadowolony ze swiecenia tych diod ponieważ one świecą punktowo a u mnie w kloszu sa skierowane prosto na drogę co uwydatnio efekt.

Jeżdziłem na samych postojówkach całą zimę(straciłem 3 komplety) i nikt mnie nie zatrzymał, a znajomi myslele ze to normalne światla (tak mocno Swiecą)

Bardzo dziekuję za pomoc.

p-m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie ma na to lekarstwa. sam mialem takie i cieszylem sie nimi 3 tygodzie. podobna sytulacia byl u moich 3 znajomych. ten sam efekt co u ciebie. a dzieje sie tak po prostu bo one sie dosyc mocno nagrzewaj.zjawisko to ogolnie jest dziwne dla diod ale to spowodowane jest ich konstukcja.teraz mam pojedyncze i jest spokuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...