Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlatego mowie prawie :wink: . ale nie naprawde, akurat mam porownanie zarowek i diod i w zasadzie nie ma porownania. no a w dodatku sa o wiele drozsze.

a dla niedowiarkow moge cyknac fotki dla porownania bo jeszcze mam gdzies te zarowki. tylko trza je znalesc.

Opublikowano

ledy sa kiepskie...swieca za bardzo na fioletowo (te biale) i przynajmniej w swiatlach po II lifcie wyglada to na WT

Opublikowano
a Philipsy świcą ładnie na biało

Na biało? Lekko się zagubiłem. Czemu typki w opisach aukcji piszą o niebieskim?

Opublikowano

bo to jest az tak niebieski, ze az bialy ...albo odwrotnie....(bardzo jasniutki) :twisted:

[ Dodano: 26-02-2007, 16:34 ]

PS:faceci nie powinni rozmawiac o kolorach...bo sliwka to przeciez owoc ;):rotfl:

Opublikowano

ok w czwartek bede troche siedzial przy mojej niusce to poszukam tych zarowek i wam pokaze jak to jest. murzyn uwazasz ze to jest fiolet? na tych zdjeciach co wystawilem? hmm co jak co ale daltonista to chyba nie jestem.

Opublikowano
a Philipsy świcą ładnie na biało

Na biało? Lekko się zagubiłem. Czemu typki w opisach aukcji piszą o niebieskim?

Taki chłyt małketingowy :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
wit.s napisał/a:

Hugo napisał/a:

a Philipsy świcą ładnie na biało

Na biało? Lekko się zagubiłem. Czemu typki w opisach aukcji piszą o niebieskim?

Taki chłyt małketingowy :rotfl:

No taki komplet, kupujesz H1 "ksenon" zarowki to i postojowki musza byc "ksenon" :lol:

Opublikowano

a ja u siebie w ksenonach mam postojówki z trzonkiem BAX9S (dziobki nie sa w lini prostej ) i swieca na paskudny sikowaty kolor :evil: .... nigdzie nie moge znalezc zamiennikow typu diody/lub inne siwecace na bialo z tym trzonkiem .... moze ktos z Was znalazł rozwiazanie .... :question:

p.s znalazłem ...

http://granicar.pl/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=54&topSsid=434bd95b985de84e6f4b3b164641596e

ale jaka cena ... :eek:

Opublikowano

Spanky- no wlasnie ja tez szukam fajnych postojowek z tymi niesymetrycznymi dziubkami...

Opublikowano
No taki komplet, kupujesz H1 "ksenon" zarowki to i postojowki musza byc "ksenon" :lol:

Ja swego czasu jak mialem Golfa to chcieli mi doje...za niebieskie postojowki :twisted: ...nie mozna tego stosowac , postoje musza byc biale :wink:

Opublikowano

dzisiaj zakupiłem postojówki Philips Blue Vision H6W w oprawce BAX9S ....

a tak wyglada róznica miedzy normalna postojówka H6W Philips a H6W Philips Blue Vision ....

normalvsbvvh4.th.jpg

szczerze mowiac myslałem ze bedzie lepszy efekt ..... :rolleyes:

Opublikowano
dzisiaj zakupiłem postojówki Philips Blue Vision H6W w oprawce BAX9S ....

a tak wyglada róznica miedzy normalna postojówka H6W Philips a H6W Philips Blue Vision ....

No powiem Ci ze roznica prawie ze nie zauwazalna :twisted:

Opublikowano
dzisiaj zakupiłem postojówki Philips Blue Vision H6W w oprawce BAX9S ....

a tak wyglada róznica miedzy normalna postojówka H6W Philips a H6W Philips Blue Vision ....

No powiem Ci ze roznica prawie ze nie zauwazalna :twisted:

z bliska nie zabardzo ... ale im dalej od reflektora tym lepiej .... :wink:

Opublikowano
dzisiaj zakupiłem postojówki Philips Blue Vision H6W w oprawce BAX9S ....

a tak wyglada róznica miedzy normalna postojówka H6W Philips a H6W Philips Blue Vision ....

Obrazek

szczerze mowiac myslałem ze bedzie lepszy efekt ..... :rolleyes:

a nie mowilem

Opublikowano
  • Autor

Nie no ja widze roznice troche , na gorze bardziej zolte :wink:

Opublikowano

no co wy?? ja widzialem ze swieca na bialo a nie jak standard na "sikawo"

Opublikowano

jakas roznica jest ale jednak co led to led :rolleyes:

Opublikowano

dobra...kto ma led i swieci na bialo a nie fioletowo??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.