Treść opublikowana przez Szuder
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Jaki to bajerek???
-
[B5 ADR 1,8]Witam oto moje cudo
ładne, kilka zmian stylistycznych by sie przydało i bedzie fajnie
-
[B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
ładniutkie, przód fajny, może i było bite, ale jak jest dobrze zrobione na orginalnych częściach, a nie wiadrami szpachli to jest OK Wymień tylne lampki na cos nowszego (nie koniecznie po II lifcie )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W ten weekend nie za bardzo mi pasuje...:(
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
ładniutko wygląda... zdjęcia pierwsza klasa ... oczywiściew autko też pierwsza klasa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Suuper, jednak ten spot może się udać...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam w Rzeszowie. Zapraszamy na spot 27 października 2007 godzina 15
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy Cie serdecznie... szkoda tylko że bez auta ;( Kurcze, juz zgubiłem rachubę, ilu nas bedzie...
-
[B5 AFN] A oto moje A4
ładniutka, pare popraweczek i bedzie slicznie gratulacje udanego zakupu
-
[ALL B5] ADR+FK Black 6000k+8.5"235/45/17 - nowe foty w 1-szym poscie
lampki z przodu do wymiany, na coś nowszego i koniecznie gleba, bo dziury straszne reszta nie najgorsza...
-
[B5 AHL] Moja czarna A4 :)
falgi do wymiany, a te bedziesz mial na zimówki
-
Audi a4 1.8L CHIP 140KM 95'
ładniutka ładna skóra w środku i ogólnie wygląd zewnętrzny piękny szkoda, że sprzedałeś... 16,5tyś to nie rewelacja za taki wygląd, ale to moje zdanie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To już jest nas 5 Szykuje się MEGA SPOT Może sniegu jeszcze nie będzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to już jest nas 4 oby tak dalej :oklaski:
-
domykanie szyb
Ja mam podobny problem. Do tej pory bez problemu działało domykanie szyb z pilota i kluczyka. A pewnego pięknego dnia przestało działać. Przejrzałem i przelutowałem podejrzane luty w pompce od centralnego i domykanie nadal nie działa. Macie jakiś pomysł, co może być przyczyna?
-
[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu
domykanie szyb nadal nie działa:(:( czy macie jeszcze jakieś pomysły??? gdzie mogę coś takiego sprawdzić i naprawić w rzeszowie lub okolicach?? znacie jakieś firmy??? pomocy [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 10:45 _________________________________________________sprawdziłem pompkę centralnego, przelutowałem podejrzane miejsca lutowania i nadal nie ma domykania szyb. czy ktoś miał już taki problem?? prosze o pomoc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To całkiem możliwe... bo w końcu mieszkam w Boguchwale Trzeba było zajechać na kawę... Zapraszam A co do spota, to już jest dobrze... Bedzie nas 3 (słownie trzech) - licza powalająca GM ma dobry pomysł z tymi talonami na paliwo może podziała Mam nadzieje, że będzie nas więcej na spocie. Moze to ostatni spot w tym roku... ;( Pozdrawiam
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
ładniutka, szkoda ze automat
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w bieszczady w zimie można się wybrać na zlocik klubowy a co do naszego spotu rzeszowskiego, to może być 27 pażdziernik 2007 miejsce tradycyjnie: parking przy hali PODPROMIE godzina: 15 (po póżniej robi się ciemno Kto jest chętny?? wpisujcie się... proszę... 1. Szuder
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
ja proponuje bieszczady
-
[B5 ADR] Teraz moja A CzWóREczkA
bardzo ładna, ładne lampki z przodu i ładny kolorek autka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W końcu się ktoś odezwał :oklaski: GM, jestem za tym, żeby zorganizować spota Jaki termin odpowiada większości??
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
nowe lampki ładniejsze od seryjnych, które był wcześniej Ja jednak postawił bym na czarne LED-y Efekt piorunujacy
-
[B5 AFN] A4 AFN 1.9 TDI moja seryjna
ładny seryjny avancior.... w najładniejszym kolorze... planujesz jakieś modyfikacje??
-
[B5 ADR] moje sreberko:)
ładniutka. daj więcej fotek w lepszej jakości, to pooglądamy i ocenimy... zapowiada się całkiem fajnie...