Treść opublikowana przez Szuder
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Kolorek suuuper Lampki tylne rewelacja (takie jak moje ) Wydech wyglada porządnie Felgi do wymiany na większe Lusterka BMW - TRAGEDIA :bicz3: Ogólnie jest ładniutka
-
Moja czarna Perełka:* a4 1.9 TDI
Kolor lakieru: suuuper Lampy przód/tył mogą być. (choć ja bym do swojej nie założył lamp firmy SONAR) Środek okropny!! Te czerwone wstawki wyglądają pasudnie. Zegay też mi się nie podobają. Obszycie foteli bardzo niestaranne. NIe podoba mi się wogóle. Do felg sie nie czepiam (jak prosiłeś) choć muszę wyrazić swoje zdanie. Musze być większe. Minimum 17". Zawieszenie MASAKRA! Buda wielka, że zmieszczą się tam dwa bernardyny (takie duże psy) Koniecznie obniż auto! Reszta OK, tzn silnik. Aha, i jeszcze wymieniłbym grill na czarny bez logo. Pozdrawiam i bez urazy, tylko wyraziłem swoje zdanie
-
sportmile audi s4
ostra babeczka
-
[B5 AFN] moja A4
dokładnie, ładna jak każda po II lifcie
-
A4 1,9 TDI 90ps Granatowy
ładna seria
-
[B5 AEB] Moja A4
ładny kolorek... co do chromów mam mieszane uczucia...
-
[B5 AHH] Czarna niunia
ładniutka seria... czekamy na więcej fotek i jakieś zmiany...
-
[B5 AHU] to teraz moja kolej, moje A4
ładna seria... zapodaj ładny felunek na początek...
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
ładniutka.... zmiany korzystne... a xenonów nie masz w planach założyć?? ja bym od tego zaczął...
-
[B5 1Z] Moja granatowa Niunia :)
ładna seria, ale te chromowane ranty w blaszakach mi sie nie podobają... wygląda jak w golfie MKII... Ale to kwestia gustu... Ja bym takich felg do swojej nie założył...
-
[B5 AHU] NOWE LAMPY i GRILL :]
ładniutka... zmiany bardzo korzystne, pogratulować... :oklaski:
-
[B5 AFN] [B5 AFN moja lala?????????
ładny avancior ja bym wymienił felunek na większy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To gratulacje wielkie... A co do spota, to trzeba sie w koncu spotkac, bo juz dawno sie nie widzielismy
-
[B5 ABC] Czas sie pochwalić..
ładny avancior, potężny silnik, szkoda, ze skrzynka automatyczna:(:( kolorek piekny, wieksze felgi i bedzie super!!
-
[B5 ACK] moje audi
Audika ładniutka... Ja bym proponował glebę i kilka dodatków stylistycznych, jak wymiana lamp przednich i tylnych, na jakieś ładniejsze. Albo Angele do przodu, albo po II lifcie, kto co lubi. Poza tym wszystko miodzio.... Ewentualnie grill na czarny bez znaczka lub od S4 lub RS4
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
ładniutka.... moje marzenie
-
[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)
na zdjęciu mało widac, daj wiecej zdjęc
-
[B5 ADP] Moja blond niunia :)
ładna seria. wymiana felg to podstawa sukcesu:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pogoda może byc spotowo-barowa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witamy serdecznie w klubie. Na razie nie ma zaplanowanego żadnego spota, trzeba czytać forum na bieżąco:)
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
teraz czarne kierunki i nowe felgi wyglądają suuper w całości. jest tak jak mi się podoba, taka cichociemna, ale z powerem moja delikatna sugestia: wymień jeszcze żarówki w kierunkach na chromowane albo osram diadem, zeby nie było widać pomarańczy w śroku kierunku, tzw efektu "sadzonego jajka" i bedzie pięknie, bo "diabeł tkwi w szczegółach" p.s. grill bardziej mi się podobał bez ramki chrom... ale to tylko moje skromne zdanie
-
[B6 AKE] Moje A4
piękna piękny kolorek i suupeer silniczek oraz napęd moje marzenie :th:
-
[B5 AVV 1,8]Moja Piekna asia a4:] nowe fotki:D
ładna.... zapraszamy na spoty do rzeszowa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zawsze mozesz zabrać żonę ze sobą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niestety kolejny spot nie wypalił... ;( Może na wiosnę 2008 się zorganizujemy... ... ale mam nadzieję, że wcześniej