Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szuder

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szuder

  1. Kolorek suuuper Lampki tylne rewelacja (takie jak moje ) Wydech wyglada porządnie Felgi do wymiany na większe Lusterka BMW - TRAGEDIA :bicz3: Ogólnie jest ładniutka
  2. Kolor lakieru: suuuper Lampy przód/tył mogą być. (choć ja bym do swojej nie założył lamp firmy SONAR) Środek okropny!! Te czerwone wstawki wyglądają pasudnie. Zegay też mi się nie podobają. Obszycie foteli bardzo niestaranne. NIe podoba mi się wogóle. Do felg sie nie czepiam (jak prosiłeś) choć muszę wyrazić swoje zdanie. Musze być większe. Minimum 17". Zawieszenie MASAKRA! Buda wielka, że zmieszczą się tam dwa bernardyny (takie duże psy) Koniecznie obniż auto! Reszta OK, tzn silnik. Aha, i jeszcze wymieniłbym grill na czarny bez logo. Pozdrawiam i bez urazy, tylko wyraziłem swoje zdanie
  3. ostra babeczka
  4. dokładnie, ładna jak każda po II lifcie
  5. ładna seria
  6. ładny kolorek... co do chromów mam mieszane uczucia...
  7. ładniutka seria... czekamy na więcej fotek i jakieś zmiany...
  8. ładna seria... zapodaj ładny felunek na początek...
  9. ładniutka.... zmiany korzystne... a xenonów nie masz w planach założyć?? ja bym od tego zaczął...
  10. ładna seria, ale te chromowane ranty w blaszakach mi sie nie podobają... wygląda jak w golfie MKII... Ale to kwestia gustu... Ja bym takich felg do swojej nie założył...
  11. ładniutka... zmiany bardzo korzystne, pogratulować... :oklaski:
  12. ładny avancior ja bym wymienił felunek na większy
  13. To gratulacje wielkie... A co do spota, to trzeba sie w koncu spotkac, bo juz dawno sie nie widzielismy
  14. ładny avancior, potężny silnik, szkoda, ze skrzynka automatyczna:(:( kolorek piekny, wieksze felgi i bedzie super!!
  15. Audika ładniutka... Ja bym proponował glebę i kilka dodatków stylistycznych, jak wymiana lamp przednich i tylnych, na jakieś ładniejsze. Albo Angele do przodu, albo po II lifcie, kto co lubi. Poza tym wszystko miodzio.... Ewentualnie grill na czarny bez znaczka lub od S4 lub RS4
  16. ładniutka.... moje marzenie
  17. na zdjęciu mało widac, daj wiecej zdjęc
  18. ładna seria. wymiana felg to podstawa sukcesu:)
  19. Pogoda może byc spotowo-barowa
  20. Witamy serdecznie w klubie. Na razie nie ma zaplanowanego żadnego spota, trzeba czytać forum na bieżąco:)
  21. teraz czarne kierunki i nowe felgi wyglądają suuper w całości. jest tak jak mi się podoba, taka cichociemna, ale z powerem moja delikatna sugestia: wymień jeszcze żarówki w kierunkach na chromowane albo osram diadem, zeby nie było widać pomarańczy w śroku kierunku, tzw efektu "sadzonego jajka" i bedzie pięknie, bo "diabeł tkwi w szczegółach" p.s. grill bardziej mi się podobał bez ramki chrom... ale to tylko moje skromne zdanie
  22. Szuder odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4/S4 B6
    piękna piękny kolorek i suupeer silniczek oraz napęd moje marzenie :th:
  23. ładna.... zapraszamy na spoty do rzeszowa
  24. Zawsze mozesz zabrać żonę ze sobą
  25. Niestety kolejny spot nie wypalił... ;( Może na wiosnę 2008 się zorganizujemy... ... ale mam nadzieję, że wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.