Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, skoro GM, nie może w piątek o 19, to może spotkamy sie we czwartek po 17??, tak, zeby GM zdążył po pracy?/ Co Ty na to??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, pasuje Ci piątek 19???[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 09:33 _________________________________________________Slaweq, czy Twoja nie stoi codziennie na parkingu przy HPA Test na ul. Podkarpackiej??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie no....z Wawy to troszke wiecej niz 5 min 7 minut?? ale możesz dopiero po 18... P.s. To może w piątek koło 19?? na podpromiu?? tak zeby wszystkim pasowało...
-
Naklejka S-line za zegary .
naklejka fajnie wyglada na zegarach, też chciałem sobie ją kupić, ale jakoś tak mi schodzi... przyślij fotki, jak ją nakleisz...
-
tylne lampy na ledach... a trzecie swiatlo?
ja mam ten problem u siebie. mam założone z tyłu lampy led (sedan b5) a trzecie swiatło świeci... hmmm... na pomarańczowo, przy ledach. Próbowałem zmienić żarówki na ledy, ale przez czerwoną czybkę stopu, wogóle nie widać, ze cos swieci.:( Miałem pomysł, zeby zdemontowac całkiem tą czerwoną szybkę i wstawić z pleksi, przeźroczystą. ale ejszcze tego nie zrobiłem i boję sie ze nie bedzie to dobrze wyglądac, bo nie uda mi sie dopasowac pleksi, tak jak orginał.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mogę po 16, bo tak kończe prace:) też mam 5 min na podpromie, więc w tygodniu też mogę podjechać...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja jeszcze na letnich smigam... Czekam na porządną zimę... Ale do 24 chyba nie wytrzymam i będę musiał zmianić na ochydne, czarne staluchy... - ale przynajmniej beazpieczne:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, dopiero dziś przeczytałem twoja wiadomość... Ale co się odwlecze, to nie uciecze... Do 24 jeszcze mamy chwile czasu
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Angela, nowe felgi bardzo ładnie się prezentują... ... mam nadzieje zobaczyć Twoją furkę na tych felgach, na żywo w Tarnowie 24
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, mieszkam w Boguchwale k/ Rzeszowa, ale pracuje w Rzeszowie i praktycznie większość czasu tu jestem. Jak jestem w pracy, to Audi stoi na parkingu, wiec nie mogłeś mnie widzieć na mieście... ... jak już mnie zobaczysz "na mieście", to napewno Ci się rzuci w oczy P.s. kiedy robimy mini-spot, żeby obgadać sprawę wyjazdu do Tarnowa??? [br] Dopisany: 10 Listopad 2007, 09:21 _________________________________________________ Witam wśród "żywych" forumowiczów... Fajnie, że jedziesz z nami do Tarnowa...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie będzie żadnego problemu... :oklaski:
-
Moja była A4 2.5 TDI quattro Avant - RARYTAS !!!
bardzo ładny avancior, z super silnikiem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze, ze opcji jest duuzo... koledzy z Tarnowa -wybieżcie coś fajnego... osobiście POD DĘBEM mi sie widzi...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyli to już postanowione, że jedziemy razem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
yyk, szaleństwo, to dopiero będzie 24 w Tarnowie Miejscówka POD DĘBEM bardzo fajna... no i łatwy dojazd... Szczególnie z Rzeszowa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, bardzo dobry pomysł, wpisz GM-a na liste, to już się nie wymiga...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, nie rób mi tego... Musisz być... Ja już sobie załatwiłem wolną sobotę na 24 Może ktoś jeszcze zgłosi chęć wyjazdu do Tarnowa... Czekamy na zgłoszenia...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mam nadzieje, że jeszcze ktoś się zgłosi...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Aaaa, czyli już wiem kto jest drugi chętny z Resu Musimy się koniecznie umówić, na wspólną jazdę do Tarnowa. Mam nadzieje, że jeszcze ktoś będzie chętny z Rzeszowa na wyjazd... [br]Dopisany: 07 Listopad 2007, 15:13 _________________________________________________ Już wiem Slaweq
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, a kto drugi z Rzeszowa??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Widzę, że lista sie szybko powiększa... Ja spróbuje zorganizować ekipę z Rzeszowa. Co do godziny do wydaje mi się, ze godz 15 to najpóźniej, bo potem robi sie juz ciemno... Ale Wy decydujecie Ja sie dostosuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OK, już wiem wiecej... dzięki... A teraz lista chętnych z Rzeszowa (i podkarpacia) na wspólny wyjazd na WSPÓLNY SPOT (Tarnów-Kielce-Kraków-Rzeszów) 17 lub 24 listopada 2007 Ja jestem chętny, nawet bardzo...
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
bardzo ładnie wyglada po zmianach... wielki plus
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
chciałem sie przyłączyć do rozmowy... z wielką chęcią bym przybył na taki spocik... moja obecność zależy od daty. Bo jak rozumiem, miejsce - TARNÓW jeśli o mnie chodzi to pasuje mi 17 i 24 tylko trzeba wcześną godzinę ustalić, bo sie szybko ciemno robi... no i fajną miejscówkę w Tarnowie, żeby można było sie napić na rozgrzewkę... ... kawy lub herbaty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hmmm, pomysł bardzo fajny , moja obecność zależy od terminu... i miejsca... Jaki termin proponujecie??? i gdzie ma sie odbyć ten spocik?? Ale chętnie bym sie wybrał...