Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OK, OK... Już wszystko w porzadku.... To u mnie coś nie gadało.. Szark, ładne fotki...
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
bardzo ładnie wygląda... gratuluje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
coś nie gada ta galeria... no przynajmniej u mnie nie gada:(:(
-
[B5 ABC] Quattro bedzie???????
ładniutka... widziałem na zywo!! pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja też popieram pomysł Dampola:) czyli następny spocik w okolicach końca maja??? ja już się szykuje... zabieramy grilla i kiełbaski i browarki i ..... ... kierowce zastępczego:):) wiec do dzieła... róbmy i organizujmy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
potwierdzam potwierdzam, spocik bardzo udany:):) jak na pierwszy raz to było nas troche... popieram pomysł grilla i kiełbasy nastepnym razem... mam nadzieje że juz niedługo:) do zobaczenia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajnie... Czym więcej nas tym lepiej... ... do zobaczenia juz w sobotę!!!!
-
Chrom Ramka Na Mieszek
dokładnie jest tak jak mówisz... plastik chromowany. są na allegro ramki metalowe - chromowane w tej samej cenie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szykuje sie niezły spocik... z pomiarami...:) może i ja się podepne pod logi dynamiczne??? to juz niedługo, wiec do zobaczenia...
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
szukam i szukam na forum.... ... i niestety nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na temat błędu: 00575 10-17 Intake Manifold Pressure Control Difference Intermittent czy ten błąd oznacza wysrany N75?? Opór na N75 u mnie wynosi 28 Ohmów (jaki ma być w 1Z), a napięcie na przewodzie do N75 wynosi 6 Volt. Jeżeli potraficie mi pomóc, to bardzo Was o to proszę.... Z góry dzięki
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
jak świiecą te lampki przednie??? właśnie zastanawiam sie nad zakupem takich do swojej a4. jak świecą w nocy?? jak sie prezentują na żywo///??? jakie jest wykonanie??? sa lepsze od sonarów??? nie parują w zimie??? jak swiecą ringi?? można zmienić kolor ringów??? duzo pytan... jesli to mozliwe to prosze o odpowiedzi pozdrawiam
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
wychodzi na to ze to nie wina czipsa, tylko czujnika, co wykazało na VAG'u auto po czipsie dostało wiekszego ciśnienia doładowani i wysrał się czujnik (auto ma 11 lat) pokazało taki błąd: 00575 17-10 Intake Manifold Pressure Control Difference Intermittent Co to jest za błąd? Co trzeba zrobić, żeby usunąć usterkę i gdzie mogę tego dokonać Proszę o analizę tego błędu i pomoc pozdrawiam Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widze, ze jest duuuze zainteresowanie... szykuje sie duzy spot... super.. czym wiecej nas, tym lepiej... oby pogoda dopisała... pozdrawiam i do zobaczenia:)
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
jak doprowadze auto do poprawnego działania, to powiem gdzie chipowałem... ... ale to nie jest wina czipa, tylko czujnika... zresztą zaobaczymy jak sie sprawa zakończy:) o czym oczywiscie napisze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajnie... Czym więcej nas tym lepeij... Bedzie wesoło...
-
[B5 1Z] Zawor N75
jak wymienisz, to daj znać czy jest poprawa... ja musze pożyczyć od kogoś sprawne N75 i załozyć do swojego i zobacze czy bedzie poprawa, o wynikach, oczywiści napisze...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OK!! Super ze juz wszystko ustalone...:) Więc do zobaczenia 28 kwietnia w w/w miejscu:) Pozdro 4all
-
[B5 1Z] Zawor N75
ja też mam taki problem, który mi nie daje spokoju... czy wymiana N75 pomoże????? czy to jest wina tego zaworka??? mechanik powiedzial mi, ze musze wymienic czujnik cieśnienia doładowania znajdujacy sie w ECU...
-
[AFN 1,9 TDI 110KM] Brak mocy
czy w 1Z w turbo są kierowniczki??
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
po świętach zrobie logi, i wrzuce je na forum i poproszę o ich interpretacje.... a póki co życzę wszystkim Wesołych Świąt... [ Dodano: 08-04-2007, 20:31 ] szogun0, mów jasniej plizzzzzz.... [ Dodano: 08-04-2007, 21:10 ] szogun0, Moze mam padnięty zaworek N75?? z tego co poczytałem na forum, to inni mieli takie właśnie objawy jak ja mam, czyli na 4, 5 biegu, jak wciskam pedał gazu do spodu, to v-max = 130-140km/h i włącza się tryb serwisowy. Po wyłączeniu i włączeniu ponownym zapłonu, wszystko wracało do normy (na chwile). inni pisali, ze po wymianie N75 auto zaczęło smigać jak poprzednio... Po włączeniu zapłonu zaworek N75 ma tykać, czy nie?? U mnie tyka... więc jest Ok, czy nie??
-
dokladka do tylnego zderzaka
pomaluj a'la S4... bedzie super wygladac za niewielką kase.... szkoda inwestować w cały zderzak, skoro można istniejącą dokładke pomalowac... ja tak będe robił u siebie i uważam, ze to dobry pomysł... pozdro
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
co rozumiesz przez "wiana sprzętu"??? chodzi ci o auto czy chipsa?? [ Dodano: 07-04-2007, 17:06 ] Rogalotti jesli dobrze Cię rozumiem, muszę wymienić czujnik ciśnienia doładowania, znajdujący się w sterowniku ECU???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja cały czas jestem zwarty i gotowy.... Reasumując... Czas: 28 kwietnia - weekend majowy (sobota) - jestem na 100% Miejsce: proponuje, to co poprzednio, czyli parking przy Hali na Podpromiu Godzina: 15 (moja propozycja) jeżeli macie inne propozycje, to zapraszam do ich przedstawienia... do zobaczenia
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
pre_pl, dzięki serdeczne, za pomoc. masz racje jestem wkurzony, bo auto nie jedzie tak jak powinno:(:( jade do nich i robie logi, potem wklejam i czekam na diagnozy... z gory dzięki, dzieki...
-
[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie
Spanky, zinterpretujesz mi logi jak je zrobie?? musze jechać do gościa który mi cipował auto, zeby zrobic logi??? Qrcze, wszystko to jest skomplikowane...:(:( Nie mam na to siły...:( Ale chce, zeby auto jechało... [ Dodano: 05-04-2007, 09:13 ] reasumując.... co mam teraz zrobić???? jakie mam podjąć kolejne kroki?? moge pojechac do firmy, ktora robila cipsa i co mam im powiedziec?? jak juz pisałem, oni twierdza ze to wina czujnika ciśnienia doładowania i ze musze go wymianić (tzn oni go wymienią a ja zapłace 500 zeta). ja chce w koncu cieszyć sie z cipsa, a nie wkurzać sie jak jade....