-
szark obserwuje zawartość Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT i Montaż elektrycznego ręcznego czy to możliwe ?
-
Montaż elektrycznego ręcznego czy to możliwe ?
Wiem dawno to było ale pytanko robił ktoś ktoś coś takiego tylko do a4b5 quattro
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Witam wiem że działo się to dawno temu ale mam pytanie w moim przedliftowym audi wywaliło mi gąbkę nawiewami wiec żeby się nie bawić w oklejanie wymieniłem cały mieszalnik na 1 lift ( plastikowe klapy) i mam problem z podłączeniem silniczków klap inne wtyczki czy ma ktoś schemat jak je połączyć ? Dodam ze konsole środkowa wymieniłem już wcześniej wiec sterowanie 12v będzie, dmuchawę z wbudowana opornica udało mi się jakoś połączyć dziala ale silniczki klap schodzą do skrajnych ustawień i jak zamienię bieguny na silniczku to zmieni położenie ale sterowania brak
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
tak wlasnie jest a wiec jak to mozemy naprawic ?????
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
no może tak ale ja niemam gazu
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
dardit poradziłeś sobie z tym problemem bo właśnie mi się to samo dzieje i nie wiem co mam począć też na vagu wszystko ok Czytałem co nieco i różnie ludzie piszą że może regulator ciśnienia że pompa i niewiem bo to tylko jak postoi dłużej niż 8 godzin jak krócej to pali od szczała
-
[ALL B5] Alarm sam się włącza
Witam mam audi a4 1995 z fabrycznie zamontowanym alarmem f+g megamos GmbH 8D0 951 173 ALARM-STEUERGERAT i teraz pytanie co zrobić by alarm sam się nie włączał czy można jakoś sprawdzić czujniki ultradźwiękowe (cały czas tak dziwnie brzęczą) czy można połączyć sie z centralka przez interfejs czy ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić Proszę o pomoc na razie go wypiąłem ale jakoś pewniejszy jestem jak jest[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:22_________________________________________________ no nie wierze nikt mnie nie poratuje ???????[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 01:07_________________________________________________nikt niemiał z takim alarmem problemów?????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hallo WITAM po dlugiej przerwie bo duzo sie dzialo u mnie przynajmniej wesele przeprowadzka nieodpalajace moje audi (MASAKRA) i brak neta (dalej nie mam tyko tyle co z pracy w wolnych chwilach) widze ze ciezko spocika zrobic ale nie mowcie ze na koniec sezonu letniego nie spykniemy sie gdzies w sumie to w zimie tez mozna a nawet powariowac mozna ahahha ale fajnei byloby jeszcze jak cieplo w miare takze wezmy sie w garsc i zrobmy tego SPOTA tak jak naleezy czyli wszyscy musowo obecni pod kara wywalenia z naszej organizacji ahhahahah moze to zadziala hahahah no to wiec jak jakies propozycje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
halllooooo witam po dlugiej przerwie niestety z braku czasu nie moglem byc na spociku ale widze ze bylo fajnie i nawet bylo cos niebieskiego z kogutami tzw PRAWIE JAK AUDI mam nadzieje ze problemow nei robili FAJNIE FAJNIE FAJNIE nastepnym razem amm nadzieje ze bede
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w rzeszowie jest zalew ale ja nigdy tam nie bylem i nie wiem czy mozna cos takiego zorganizowac i wiec pytanie do rzeszowiakow MOZNA ???????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja powiem tak mi to obojetne ale fajnie by bylo jakby wszyscy przyjechali ale pewnie na kazda date ktos cos znajdzie i nie przyjedzie takze niech zostanie a i jeszcze jedno jak z grillem moze jednak by cos zakombinowal co???????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niemozliwe sprawdzalem i dziala na 100%
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hello no i mamy zdjecia http://szark.fotosik.pl/albumy/181123.html umiescilem wszystkie zdjecia sa w duzej rozdz jakby ktos chcial na tapetke to bedzie zdjecia na prosbe zostaly przerobione bez tablic jakby zostalo cos pominiete to dajcie znac a jakby ktos chcial zdjecia w org tez piszcie bede wysylal
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam sorki ze tak pozno ale wczoraj trzezwialem mam pytanko bo mam 50 zdjec i jak je wkleic jako linki czy z podgladem co ????????????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
noto tez chyba bede
-
[B5 ABC] Quattro bedzie???????
gleba napewno bedzie jak znajde sprezyny no i oczywiscie zdjecia zamieszcze
szark
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta