Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audi A4 Sedan 1.9 Tdi 110km - moja audiola :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Kierunki do wymiany i ciut większe felgi

Opublikowano

Aaaalee sie blyszczy! czym ja potraktowales? :rolleyes: Wymien felunek a ten zostaw na zime.. :)

Opublikowano

Ładniutka :oklaski:

Jak już koledzy napisali: białe kieruneczki (właśnie zakupilem) i większe kółeczka (pracuje nad tym :dance:).

Opublikowano

Tak jak pisali koledzy felunek na 17", białe kierunki, lampy zespolone Valeo, i jak zostanie sianka to gril po II lifcie i będzie :notworthy:

Opublikowano

Chyba jestem daltonista ale wydaje mi sie ze kierunki sa biale :P Autko myje mieszanka wszystkich plynow z cieplutka woda. Na koniec kazdy elemencik do sucha pielucha tetrowa. Felgi cifem... Autko w srodku mialo sporo plam np. po kawie ale szczesliwie wszystko udawlo mi sie wyprac.

Opublikowano

xxxlx chodzilo o te kierunki w blotnikach.. :>

Opublikowano

Wszyscy mówią o bocznych kierunkach, w błotnikach - takie klubowe zboczenie :D

Lakier się błyszczy elegankco, prawie jak mój :thumbup:

Opublikowano

A jakie polecacie te kierunki ? Dajcie linka do jakiegos sklepu internetowego albo na aukcje prosze ;)

Opublikowano

A tam w garażu to czyja ta piękna 300M ? :gwizdanie:

Bardzo ładna :a4fan: Jak kiedyś nie lubiłem niebieskiego środka, tak teraz mi się podoba. Po zmianach będzie jeszcze lepiej :)

Opublikowano

Ladna seria w TDI. Felgi, lampy przod i troszke chromu. Bedzie kozaczek :a4fan:

Opublikowano

300m to autko taty. Ja bym nie wyrobil na paliwo;) Kierunki pewnie zakupie :) Dziekuje za pomysl :oklaski:

Opublikowano

podoba mi sie :th: lampy przod ,felga i bedzie gites :naughty:

Opublikowano

Ładniutka seryjka nic nie bede wiecej pisał bo wszystko koledzy juz Ci napisali :audi: :th: :hi:

Opublikowano

ciekawy kolor, parę standardowych zmian i będzie :th:

Opublikowano

Fajna, a po drobnych zmianach będzie jeszcze fajniejsza :a4fan:;)

Opublikowano

Super wyglancowana :th: oby nie tylko do zdjęć ;) jakieś ciekawe fele na lato i już będzie git! niech Ci służy! pozdro!

Opublikowano

Lubie miec w autach czysciutko ;):naughty:

Opublikowano

autko bardzo seryjne i ładne. kilka zmian i będzie cacy,

naprzykład lampki do tyłu, chociaż już masz te ładne :naughty: ale te: P, L

później do przodu Valeo

te akurat są bez zaczepów ale o typ mi chodzi ;)

potem felga 17" wzwyż ale polecam 17" , virus u Rogala

może taki spojler jak mam w linku w podpisie :mysli:

no a co bocznych kierunków to polecam ten klik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.