Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mój AFN-ik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cyknąłem ostatnio kilka fotek mojej Niuni.

Autko z 98r,1.9 AFN seryjnie 110 KM, po wizycie u doktora Rogalottiego 145KM i 296Nm :naughty:

Wyposażenie -skóra,klima,szyberdach, Bose sound system,pełna elektryka,grzane fotele.

Zmiany jakich dotychczas dokonałem to lampy przód/tył na ori poliftowe i ramki na zegary.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd1c3e28dc42d4f6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adfeb45e1fbd16b7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e934bcdfc785542.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b9718fd1371d394.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdf6b992c1316b3f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/774cb75342d021fe.html

Opublikowano

No i ladnie przod sie prezentuje.. :th: Moze masz wiecej fotek? :rolleyes:

Opublikowano

Ładny czarny avancik :a4fan:

Zmień w profilu model nadwozia :D

Opublikowano

No widzisz Spedyt jakie przeoczenie,ale to ze wzgledu że na codzień jeżdzę sedanem ;)

A co do koloru, czarny to chciałem kupic ale trafił sie taki,grafit.

Opublikowano

Brynia, program robiony był jakoś na przełomie styczeń/luty

Opublikowano

ładny avancik w dobrym kolorze na felgach niczego sobie :th:

Opublikowano

Veryyy ładny.

Wszystko wskazuje na to, że moja Audzianka będzie posadzona na takich felgach, ino 17' :naughty:

Opublikowano

Ładna niunia :a4fan: też mam Avancika ale srebrnego, twój kolor jest też super, felunek pasuje, system BOSE, skóra po prosu rasowy AVANCIK :):a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Full wypas ! Bardzomi sie podoba;)

Opublikowano

Wypas, moja audica jest w pralni, jak ja zrobię tez puszcze foty :)

Opublikowano

Bardzo fajna :a4fan: avant super wypasik chociaż zauwarzyłem pare uszczerbków np. wciśnięty uchwyt na napoje, albo uszczerbiona zaślepka kokpitu od strony kierowcy jak to się stało ? a i najgorsze co mnie drażni jak widze felge aluminową z odważnikiem na wieszchu jak w stalówce :wallbash: od tego są odwarzniki klejone od srodka. Ogólnie to cacy wygląda te lampki po lifcie super :thumbup:

Opublikowano

ładny wypasik :naughty:

Opublikowano

Bardzo fajna :a4fan: avant super wypasik chociaż zauwarzyłem pare uszczerbków np. wciśnięty uchwyt na napoje, albo uszczerbiona zaślepka kokpitu od strony kierowcy jak to się stało ?

Powiem Ci że tez mnie to drazni,o to jak to się stało trzeba by zapytać niemiaszka od którego brałem auto.Za ten uchwyt na napoje to już się biorę od momentu kupna auta ale ciągle brak czasu,osłonkę bezpieczników mam już zamówioną.

Opublikowano

Super wyposazenie :notworthy: nie podoba mi sie tylko plastik ala drewno chociaz pewnie mozna sie przyzwyczaic ;):a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

no moze być i NM całkiem całkiem

Opublikowano

ładniutki avancior. zmiany bardzo korzystne :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.