Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] To i ja sie pochwale moją malenką:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na razie to nie ma żadnych specjalnych dodatków. Kupiłem ją w kwietniu, sprawuje sie rewelacyjnie. Z czasem na pewno przybędą alu, w planach również ksenony itp. Będę na bieżąco informował o zmianach.

Motor - 1.9 TDI 1Z 90Km

Kolor - bakłażan

Pochodzenie - okolice Monachium

http://img252.imageshack.us/my.php?image=imgp0156xo8.jpg

http://img504.imageshack.us/my.php?image=imgp0159mg1.jpg

http://img48.imageshack.us/my.php?image=imgp0158zi7.jpg

http://img169.imageshack.us/my.php?image=imgp0164lx3.jpg

Opublikowano

Ładna seria ale koniecznie muszą byc aluski lampy przód jak najszybciej zamień na te ksenonki o których piszesz również lampy tylnie po lifcie by się przydały no i standart migacze boczne na białe to odświerzy Ci furke :th:

Opublikowano

Z zewnatrz widac ze autko zadbane , ciekawe jak w srodku(przydalyby sie zdjecia), zaloz ladne alufelgi najlepiej 17 , kierunki na blotnikach zmien i dla mnie by straczylo zmian

Opublikowano

dokładnie tak jak koledzy pisza tylko cos z tym hakiem zrob

Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak jak koledzy pisza tylko cos z tym hakiem zrob

hak jest demontowany, praktycznie jeszcze nie mialem potrzeby go zakładać.

dzięki wszystkim za uwagi :>

pozdr

Opublikowano

maggi Hak moze i jest brzydki ale bardzo przydatny w codziennej jezdzie.. :evil:

Nie bede powtarzal co koledzy pisali wczesniej. Szczegolnie kolega Pelex bo w pelni sie z nim zgadzam.. :th:

Opublikowano
  • Autor

Ładna seria ale koniecznie muszą byc aluski lampy przód jak najszybciej zamień na te ksenonki o których piszesz również lampy tylnie po lifcie by się przydały no i standart migacze boczne na białe to odświerzy Ci furke :th:

ja tez sie z tym wszystkim zgadzam tylko moje fundusze obecnie kuleja takze pewnie troche to potrwa zanim odswierze autko :(

z moich wyliczen wynika ze aby to wszystko zrobic to trzeba miec ze 2000pln ;(

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Seryjny, zmień kierunki w błotnikach

Opublikowano

no widać ze utrzymana tylko ten kolorek taki dla starego dziadka :no:

Opublikowano

a4 jak a4, zmien cos w aucie to mozemy ocenic

Opublikowano

Bardzo ładny kolor, poz mianie kierunków i felunku będzie sie rzucać w oczy. :a4fan:

Opublikowano

a4 jak a4, zmien cos w aucie to mozemy ocenic

Poloneza oczekiwałeś ! :D Widac że zadbana hak troszke wygląd zepsuł ale jak go wywalisz to gitara, migacze na białe, ładne koła i stary poczciwy 1zecior bedzie jak laleczka :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zwykła seria....

bez rewelacji :thumbup:

Opublikowano

kołpaki ,hak,lampy tylnie koniecznie i kierunki :a4fan:

Opublikowano

tak jak koledzy piszą, jeszcze dużo pracy przed Tobą :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.