Treść opublikowana przez dudziu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre to kiedy jutro czy dzisiaj i jaka godzina??
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogas dobrze by byłozebys był mam pare tematów do Ciebie:) licvze na to że zawitasz:) tzrba sie spyknąc znowu na jakiegos grila:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no problem arre wiec widzimy sie na mercurym tylko godzina do ustalenia:) kuropatkin żyjesz??
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
czyli nasza miejscówka MATEX przeszła do historii... dzień dłuższy wiec moze byc 19:) zawsze to wiecej czasu żeby sie zebrac tym którzy pracuja np do 18:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jestem jestem kolega arre:) ok moze bys w piatek:) tylko godzine i miejsce napisz prezesie:) pozdro:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kobieta pojawiła się w squadzie i nastapiło ożywienie... Panowie i Panie:) może w sobote spotkanko???? Raker często widuje Cie na Sygietyńskeigo kolego:) ale kolega zapatrzony przed siebie i nikogo nie widzi:) Pozdrawiam:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja mam podobny problem:) nie ogarniam kuwety:0 pozdro Panowie:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre zarzuć parę fotek swojej maszyny bo ciekawość wpier.... kiedy spend kolejny??? pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dykan dla mnie 4 wzór na pierwszym zdjęciu jest mega i wydaje mi się że bedzie mega wygladala Twoja niuńka a elektryk to polecam Wincentego Pola koło Tunelu (wjeżdzasz między budynki) karl bardzo proszeo zmiane zdjecia pod profilem bo Kubica juz barwy zmienił pozdro Panowie KIEDY SPOCIK???
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
czołem Panowie to kiedy się spotykamy pod Matexem? arre czy ja dobrze rozumie że A4 pogoniłeś i A6 zakupiłeś? wrzuć jakies fotki dogas w Jelonce jestes już czy dalej Legnica? Pozdro dla wszystkich
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kiedy teraz spotkanko?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
cześc Alona kurcze w ten week byłem w twoich rejonach:) dzisiaj nad ranem wróciłem dokladnie z Wejherowa:) Gdzie stoi ten wózek to podlece po arre i oblukamy furmanke:) a najlepiej to zostaw do siebie numer kontaktowy :gwizdanie: Pozdrawiam Pany coś zamilkneliśmy w ostanim czasie dogass kiedy bedziesz w Jelonce??
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja jestem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jasne 18.30 jestem po Ciebie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie walne troche z innej beczki szukam vacu pompy do VW LT 2,8 TDI.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre mysle ze to czas urlopowy na to wpłynął nie poddawajmy się i rozkręćmy to na maxa to ja przyjade po Ciebie i widzimy sie na spocie wszyscy E PANY SŁYSZYCIE??? W PIĄTEK SPOCIK ZPRĘŻYĆ SIĘ I WSZYSCY OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!! HEHEHEHE...
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie sezon grilowy się kończy więc może sprężymy sie i jakiegoś grila jeszcze zrobimy z odpowiednią zastawą i trunkami??? co wy na to??? arre kiedy najblizszy termin spotkania?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Raker dowiadywałeś się w Cieplicach czy zrobią??
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
czesc koledzy powróciłem z wojarzy i jestem juz na miejscu :> kiedy najbliższy spocik?? Raker Cieplice na przeciw starego szpitala tam zapytaj:)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Raker widzialem ten filmik Pod machą to silnik od fiata 126p jest A tak poważnie to ma pier......cie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre a co twoje cztery kółka robia na K. Wyszyńskiego w Jelonce?? Wczoraj przejeżdżałem pare razy i widziałem jak stoi od strony STS-u pozdro dla wszystkich [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:46_________________________________________________panowie kiedy organizujemy jakis wspólny melanż :gwizdanie: organizm domaga się białej, browara, perfumy itp itd...
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie nie stety nie będe mógł jutro pojawić się na spociku i spotkać w tak doborowym towarzystwie którym jesteście rano lece do Limanowej za Kraków i nie stety nie jest to wesoła wycieczka... ;( Pozdrawiam koledzy i udanego spota
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
nie no fotki jak sie patrzy Mireczku kiedy można podjechac i przejąć wszystkie zdjęcia? ja jestem jak najbardziej za kolejnym spotkaniem a rosołek jeszcze zjemy pamiętam każda niedziela po mszy św w pobliskim kościele godz. 13.00 [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 19:55_________________________________________________a jak by tak jeszcze wszyscy w koszuleczkach klubowych byli... :gwizdanie:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mireczku GRIL PIERWSZA LIGA Jedzonko wysmienite Podziekuj w naszym imieniu żonie i córce za gościne imprezka jak najbardziej udana na 5!!!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogas nie bój nic egzamin juz masz zdany bo nie wiem czy wiesz ale jedziemy wszyscy rano prosto z grila żeby Ciebie wesprzeć klubowo :polew: więc EGZAMS NA 5!!! bariz coś w twoim rejonie duuużo bocianów lata... uważaj na tym pępkowym szkoda że arre i burus nie dadzą rady więc będe musiał godnie reprezentować w koszulce Arka [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 09:39_________________________________________________zadzwonie jeszcze do Karola może przyjedzie chociaż na chwile liste obecności podpisać w kontakcie panowie