Treść opublikowana przez dudziu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dykan jak dla mnie 2 od końca na pewno ja bym takie do " małysza" wrzucił
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
mazbiny za szyfrował swoją wiadomość arre dzisiaj nie stety nie dam rady na rowerek:confused4: będzie akcja rowerek to zadzwonie pozdro dla wszystkich klubowiczów
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
i kolega kgb też się nie pokazuje i milczy :gwizdanie: arre każdy w plenerze bez kompa i dostepu do świata np. rowerek aaa właśnie kiedy jakiś wypad na rowerek :gwizdanie: :gwizdanie: pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ale cisza brzed dzisiejszym walnym zgromadzeniem :gwizdanie:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie pogoda znowu nie dopisuje nam na spota
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
burus u Agnieszki na wolności zobacz panowie jakaś akcja ulotkowa przed spotem??? pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dzisiaj arre wyposażył moją niuniu w cztery letnie buci P 6000 polecam ten serwis szybka fachowa profesjonalna uczciwa obsługa szybka i fachowa - po wjeździe na podnośnik nie zdążylem wysiąść z auta a oponki już były wymienione i założone a zima spakowana w bagażniku fachowa - po wymianie zostały jescze śruby uczciwa - nadmiar śrub został zwrócony do rąk własnych 100% POLECAM :polew:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Kulus69 polecam WEBASTO w Jeleniej Górze ja u nich serwisuje klime i jest wszystko gicio Jak będziesz potrzebowal więcej info dzwoń 503021025
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre 205/55 16!!! komplecik potrzebuje :> tak mysle żeby nie zaśmiecać forum kolejnymi linkami do opon to może jak cos bedziesz miał to zostaw wiadomość na forum a ja zadzwonie do Ciebie podjade i obejrzymy gumki Pozdro!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre gdzie kupileś oponki?? pytam bo musze chyba dla siebie komplecik letnich przytulić
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
halo halo mietku halo halo franku... ja również jestem za tym żeby częściej się teraz spotykać i niedziela nie jest zła na inne dni też jestem otwarty pozdro Pany
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
myślę że trzeba gdzieś uderzyć bo w taka pogodę to stać nie przyjemnie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dobre wiesz wkur....y na gościa co mu przy turbinie grzebał bo tak na prawde to nie odczuł efektu końcowego był przekonany że jego kłopoty z zamulaniem się z kończą i będzie miał wszystko zrobione pogadamy w piątek pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
koledzy czy przed spotem planujemy akcje ulotkową
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogas nie moge z kad ty to wyczarowaleś :polew: tekst pierwsza liga :pole
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie za tydzień spotkanko więc może coś byśmy z ulotkami pomyśleli dykan jak tam zakupileś maszynu?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ebbm ja uszczelniałem w Słotwinie k. Świdnicy jestem zadowolony do wieczorka zostawie numer na forum do nich bo tam najlepiej się umowić na konkretny dzień i godzine w razie pytań dzwoń 503 021 025 to jest numer do mnie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dykan drógi link niezła fura ale pomiędzy dwoma ogłoszeniami duży rozstrzał cenowy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dykan był zrobić CHIN-ski zwiad jak kształtują się ceny AUDI tylko papierów do aut nie mógł rozkmynić... a teraz poważnie kupuj kolego niunie bo spoty się rozkręcają a koszuleczka panowie pomimo waszego zaniepokojenia :gwizdanie: i śmiechu że będzie za mała pasuje IDEALNIE zaraz montuje rameczki pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie spokojnie w nocy MATEX I SZYBOWCÓWA obrobiona :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja też chętnie odstawie niunke na porządne mycie i czyszczenie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
yuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiii
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wtorek 15.02.2011r MATEX godz.18 przyjąłem over
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wydaje mi się że standardowo czyli Matex?? tam sie rejonami podzielimy i pooooooszliiiiii
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogas chodzi mi o osłone silnika od spodu [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 20:41_________________________________________________dzięks arre [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 20:42_________________________________________________Pany to kiedy akcja liść dębu?? może wtorek??