Treść opublikowana przez dudziu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogas jestem za tylkow godzinach wieczornych od 19 ok? co do Bukowiny z tego co czytałem to miejsc juz nie ma ale zawsze mozna cos z organizować ale myśle że temat jest do obgadania na spocie dogas nie masz na zbyciu pokrywy pod silnik do 99r? Pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Cisza przed BURZĄ Każdy się zbroi już na 18-tego!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogas dzisiaj rano na estakadzie koło 11 w strone Zabobrza usunełem się z lewego pasa bo podkrecileś niuńke :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dykan 3mam kciuki żebyś szybko i dobrze sprzedał jeżeli już sie na ten krok zdecydowałeś a co do skrzyni to wydaje mi się że w tej kwestii to też zależy co kto lubi :-) koleżka ma 2000r 115kM 260 tyś najechane i mówi że jest zadowolony i nic mu się nie dzieje
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre jestem za [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 13:34_________________________________________________dykan za ile wystawileś swoją niunie??
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre kasa przelana z oryginalnym tytułem przelewu Pozdro dla wszystkich
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogas zgadza sie majtnelem sie i tak jak piszesz 5W40 leje ale teraz przy zmianie która mnie niebawem czeka zaleje półsyntetyk już bo słyszałem taka samą opinie żeby po 200 tyś lać pólsyntetyk dzieki za poprawienie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dykan ja leje Castrol Magnatec 10W40 full syntetyc koledzy fajnie by było zrobić baner materiałowy z naszego logo i wtedy przy każdym spotkaniu można rozwinąć i umocować go w glebie :> arre jak będziesz zamawiał koszulki to rozmiar L :> Pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
bariz dla mnie pierwsza liga :good: logo wymiata wiedziałem koleżko że ogarniesz kuwete jak to z resztą sam mówisz arre no to łykamy koszulki Pozdro dla was wszystkich Pany :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no to ja reflektuje też jeżeli nie ma polówek to jeżeli Ty bierzesz koszulke czarna to ja też wchodze w ten uklad
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre czy Ty cos jeszcze zamawiasz?? ja bym sobie zapodał polówke co by w wiosenne i letnie dni mieć na spociki ale kutwa żebym sam się nie wychylił
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre bariz to koleżka o którym wspominalem na w piątek odnosnie strony tytułowej jeżeli nie sprawi Ci to problemu to zamow mi jeszcze kubek do tego co by w poranna kawka lub herbatka smakowała :> Pozdro Pany
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Maniek wrzucileś może fotki z wczoraj???
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre jeżeli chodzi o zamówienie to ja dwie ramki i dwie naklejki a co do nastepnego spotkania to jest dobry pomysł żeby spotkać sie na MATEXIE przywitać nowicjuszy a potem wspólnie uderzyć na szybowcówe :> Pozdro
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kuropatkin jestem za :> dla mnie miejscówki dwie są dobre i na pewno tu czy tu się zjawie Pozdrawiam![br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:43_________________________________________________koledzy zostawiam do siebie namiary GG: 6825946 TEL: 503021025 arre odnośnie akcji ulotek dzwoń lub pisz a będziemy działać jeżeli chodzi o zamówienie to ja chętnie dwie ramki i dwie naklejki :> do następnego spotkania trzeba coś wywinąć mózgiem co by nas się 20 spotkało miło było poznać wszystkich Pozdro!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
za***iście było :good:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dla mnie było GICIO tak jak dogasso pisze prężna grupa dykan bądź twardy negocjuj z kobietą :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
zaraz wyjeżdżam na SPOCIK :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a dziękuje dziękuje staram się :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Plac przygotowany PIERWSZA LIGA :> nie będe się chwalił ale odśnieżylem swoją A4 do zo Pany
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dogasso w nocy juz byłem na MATEXIE myśle zrobie CHIŃSKI ZWIAD a może ktoś już będzie...
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
odliczam... :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
arre to bardzo dobry znak że tyle ludzi zaczyna się interesować fajnie by było stworzyć taką silną grupe w Jelonce dogasso myśle że ustrzeliłeś 100% ja dałem znaka 3 osob które jeszcze nie są zarejestrowane ale mają przyjechać raker mysle że osoby towarzyszące mile widziane ale to trzeba zarządu zapytać hahahahahaha panowie arre i dogasso co wy na to??? Pozdrawiam panowie :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ale nam się pogoda szykuje na jutro ale będą zdjęcia w scenerii śnieżnej
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
no widze że się ruszyło na forum i coraz więcej klubowiczów zgłasza chęć uczestnictwa w piątek arre i dogasso kawał dobrej roboty do zobaczyska w piątek :>[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:45_________________________________________________dykan mój koleżka ma taki silniczek jak Ty i też ma się pojawic w piątek świerzy użytkownik oooo więc na pewno dasz mu pare wskazówek