Treść opublikowana przez grechut
-
Co potrzebuje do instalacji RNS'a? Step by step
Witam, otóż banalne pytanie ale chciałbym się zapytać kogoś, kto już nieraz instalował RNS'a w swoim B6. Chciałbym się dowiedzieć co konkretnie potrzebuję żeby mieć u siebie taki zestaw? Dodam, że chciałbym aby w RNSie poza muzyką była dostępna także nawigacja. Wyczytałem, że potrzebuję kosz 2DIN + tunel, coś jeszcze?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Coś godnego do felg polecacie?
-
Sonda lambda
Wiem, że druga jest pod spodem i bez kanału się nie obędzie. 1 sonda powinna pójść bez większych problemów?
-
Sonda lambda
Podepnę się do tematu.. Auto mam u rodziców, a 1 sonde można jakoś bezinwazyjnie samemu wymienić ;)?
-
Check engine po 1000km..
W środę mam wolne to powalczę z autem. Test sondy lambda odbywa się na kanale 031, dobrze wyczytałem?
-
Check engine po 1000km..
Instalacja KME a montował jeden z najlepszych ' specjalistów ' u mnie w okolicy i znajomy ma A8 w12 i kupił z chjowym gazem i nikt nie potrafił mu go wyregulować, a tamten zrobił.. Ogółem wkurwił mnie gość, bo ewidentnie próbował mnie olać i wypiął się na mnie. Powiedział, żebym po wymianie sondy przyjechał do niego. Nie daje mi to spokoju i chciałbym pokazać mu, że nie ma racji. Wcześniej miałem teraz B6 w 2.0 gdzie silnik gorszy i po instalacji ( w innym zakładzie ) nie było mowy o jakimkolwiek checku na desce. Kuzyn miał Citroena C4 to auto co chwile wywalało checka, jak zatankował chjowego gazu. Wracając.. Czy na PB powinienem też mieć błąd sondy, nie? Gdyby okazało się, że na PB błędu/błędów nie ma to wtedy mogę być na 100% pewien, że to jego broszka? Ciężki temat bo krwa nie chce mi się wierzyć, że wszystko wcześniej było ok, trasy po Belgia - Polska robione były na PB i żadnego checka nie ma, a tu 1000km po zainstalowaniu LPG psikus.. :/
-
Check engine po 1000km..
Witam, mam problem. Kupiłem niedawno od wujasa A4 B6 1.8T 195k km oryginalnego przebiegu. Postanowiłem zainstalować podtlenek LPG. Przed instalacją dokładnie przejechałem auto VAG'iem i miało 1 błąd wynikający z padniętego aku. Po 1000km mym oczom zaświeciła się kontrolka check engine. Po podpięciu do kompa okazało się, że jest błąd na 1 sondzie + 4 błędy odnoszące się do zbyt ubogiej/bogatej mieszanki. Pojechałem do instalatora ( bo akurat po 1k kazał przyjechać na regulację gazu ) i stwierdził, że sonda 1 się zje####. Coś mi się wydaje, że zj***li sprawę i chcą się mnie pozbyć (ale to nie będzie takie łatwe ). Nie mam chwilowo dostępu do kompa z VAG'iem ale sądzicie, że gdybym zrobił testy na PB i okazało się, że żadne błędy nie wyskakują to mogę być w 1000% pewien, że gazownik coś spier##?
-
Dekielki od Mercedesa
Witam, kupiłem felgę od Mercedesa, dekielki mam takie > http://allegro.pl/dekielek-dekielki-oryginalne-mercedes-2204000125-i6719100313.html?reco_id=e5551450-fcbf-11e6-b866-023c0ecdcba5&ars_rule_id=201 . Wskazuje mi że 75mm ma otwór, widział ktoś może jakieś fajne dekielki w owym rozmiarze ;)?
-
Różnica między pierścieniami centrującymi plastikowymi, a aluminiowymi
Witam, czy jest różnica między pierścieniem centrującym plastikowym, a aluminiowym w takim normalnym użytkowaniu?
-
Różnica między pierścieniami centrującymi plastikowymi, a aluminiowymi
Witam, czy jest różnica między pierścieniem centrującym plastikowym, a aluminiowym w takim normalnym użytkowaniu?
-
Które felgi polecacie do B6?
A te s-liny za 1500 warto wziąć?
-
Które felgi polecacie do B6?
A ile dałeś?
-
Które felgi polecacie do B6?
1500 z oponami 6-7mm Bridgestona.. Cena wydaje mi się z lekka duża ale na sam koniec roku były piaskowane i malowane więc san ideał.. A dystanse koniecznie? Bo właśnie w nich jest ET45 Na sprzedaż :D?
-
Które felgi polecacie do B6?
-
Które felgi polecacie do B6?
Te felgi co zdjęcie jest wyżej to oryginalne rotory i każdą tą śrubę można odkręcić więc to raczej oryginał. Wewnątrz nr części Audi ale nie sprawdzałem czy są faktycznie oryginalne.
-
Które felgi polecacie do B6?
To te nie bardzo :P?
-
Które felgi polecacie do B6?
Witam, planuję zakup nowych felg do swojej B6. Będąc w jednym z warsztatów detalingowych pewien Pan ma takie felgi na sprzedaż więc zrobiłem sobie przykładową focie Co o tym sądzicie? Waham się bo to 18 cali kapeć.. Bardzo podobają mi się jeszcze felgi 17 Sline..
-
Czujnik otwarcia drzwi..
Witam, mam problem. Otóż świeci mi się kontrolka na desce, że mam otwarte drzwi chociaż są zamknięte. Oddałem do specjalisty, który wymienił wewnątrz drzwi kable ale nic to nie pomogło.. Dalej d*pa. Co jakiś czas świeci się kontrolka otwarcia drzwi. Świeci się także światło w drzwiach, a dalej idąc auto nie przechodzi w stan uśpienia i akumulator po 2-3 dniach przy naszych temperaturach ch## strzela.. Może ktoś jeszcze coś podpowie, gdzie szukać usterki?
-
Po czym poznać że to Anglik?
No ale jak instalacja jest dobrze założona to raczej ciężki temat?
-
Po czym poznać że to Anglik?
A podłączając auto pod kompa nie można tego jakoś sprawdzić?
-
Po czym poznać że to Anglik?
Witam, po czym można poznać ( poza VIN ) że auto było kupione w UK, a następnie zrobiona przekładka? Chodzi mi najbardziej o A4 B6...
-
Zapaszki do auta
Ostatnio kupując auto facet wypsikał w środku czymś co za***iście pachnie, a numer zgubiłem i nie mam się jak z nim skontaktować. Zapach typu 'new car' ale intenstywnie się utrzymuje. Coś możecie polecić ciekawego?
-
Granatowa perełka - Passat B5
Co do glinkowania.. Robiłem wcześniej w BMce i fakt, tam glinkowanie było potrzebne. Patrząc na ten lakier - niekoniecznie, aczkolwiek mam glinkę i jeśli będzie potrzeba to jej użyję. A odnośnie relacji.. kobita mówiła, że nie potrza i o Następnym razem ( czyli za jakieś 2-3miechy ) będzie full relacja z prac z VW
-
Granatowa perełka - Passat B5
Witam, dziś chciałbym się pochwalić swoim autkiem - B5 1.9TDi 130KM z koncówki 2003r. Dziś korzystając z pięknej pogody postanowiłem wyczyścić i wypieścić autko. Całość robiona ręcznie i zajęła mi ok 5-6h. Chciałem aby było cacy . Brakło mi jedynie jakiegoś fajnego nabłyszczacza na felgi ale to kwestia dopracowania. Pierwszy raz używałem specyfiku Zymola bo podobno w moim budżecie ( 300-400zł ) debeściak. Efekt oceńcie sami [ warto powiększyć fotki bo efekt jest mega ] Do wyczyszczenia użyłem: - na początku piana aktywna z K2 żeby zmyć pozostałości po poprzednim wosku ( bo coś było ) - Meguiars NXT car wash - Osuszanie mikrofibrą - "Odżywka" do lakieru - Zymol HDC - Wosk Zymol Carbon - Specyfik do czyszczenia felg z Carefoura - Jakiś czyścik do szyb, który został po poprzednim aucie.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zestaw od Pawła - Zymol HDC + Carbon zakupiony. Teraz tylko musze wybrać jakiś szampon z neutralnym ph aby wosku nie wymyło. Też myślałem o tym specyfiku od Pesty: http://allegro.pl/presta-sudzz-car-wash-3-8l-szampon-samochodowy-i5162293319.html Będzie to dobry wybór czy coś innego ( lepszego ) znajdę w tej cenie?