Witam,może to pytanie wyda Wam się głupie,ale mam pytanie,czy do A4B8 można wlać paliwo z kanistra? Jestem użytkownikiem tego auta od dwóch dni stąd moje pytanie. Jeśli źle szukałem na forum to proszę usunąć temat,aczkolwiek będę wdzięczny za odpowiedź.
Jeśli mowa tylko o silniku 2.0TDI CR 140KM to obecnie posiadam golfera V z 2009r.z motorem o oznaczeniu CBDB. Mam go od prawie nowości bo kupiłem w go we Frankfurcie z salonu VW z przebiegiem 40tyś km oczywiście z książką i roczną gwarancją. Dziś auto ma 201tyś km i oprócz rozrządu przy 180tyś i wymian filtrów i oleju nie robiłem nic. Jeżdżę tylko w cyklu mieszanym bo pracuję poza miastem i średnie spalanie na teraz to około 6l/100km. Dwumas do tej pory oryginał i nie ma go słychać. Zyczę sobie i każdemu takiego silnika .