Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mufik900

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mufik900

  1. mufik900 odpowiedział(a) na mufik900 temat w 2.0TDI
    Dzięki,już to wczoraj pozytywnie ogarnąłem;-) Temat do zamknięcia.
  2. mufik900 odpowiedział(a) na mufik900 temat w 2.0TDI
    Jak będziesz miał chwilkę to proszę wstaw zdjęcie lub wyślij mi na priw. Dziękuję.
  3. mufik900 odpowiedział(a) na mufik900 temat w 2.0TDI
    Mam długi wężyk ale za chiny tej zapadki nie mogę przejść. Może tam trzeba coś nacisnąć?
  4. mufik900 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam,może to pytanie wyda Wam się głupie,ale mam pytanie,czy do A4B8 można wlać paliwo z kanistra? Jestem użytkownikiem tego auta od dwóch dni stąd moje pytanie. Jeśli źle szukałem na forum to proszę usunąć temat,aczkolwiek będę wdzięczny za odpowiedź.
  5. Witam,tzn.że to lepiej niż alarm? Tak się domyślałem że najlepsze proste sposoby.
  6. Witam,czy jest ktoś w Gdańsku,Gdyni i może to wykonać w moim A4? Pozdrawiam.
  7. Witam,nie wiem czy to dobry dział,ale chciałem się zapytać jaki alarm polecacie,lub inne skuteczniejsze zabezpieczenia auta.
  8. Jeśli mowa tylko o silniku 2.0TDI CR 140KM to obecnie posiadam golfera V z 2009r.z motorem o oznaczeniu CBDB. Mam go od prawie nowości bo kupiłem w go we Frankfurcie z salonu VW z przebiegiem 40tyś km oczywiście z książką i roczną gwarancją. Dziś auto ma 201tyś km i oprócz rozrządu przy 180tyś i wymian filtrów i oleju nie robiłem nic. Jeżdżę tylko w cyklu mieszanym bo pracuję poza miastem i średnie spalanie na teraz to około 6l/100km. Dwumas do tej pory oryginał i nie ma go słychać. Zyczę sobie i każdemu takiego silnika .
  9. Witam,w jaki sposób sprawdze jaka mam navi? Audi rok prod.2011
  10. Witam Wszystkich ,zapisałem się na tym forum bo już czas zmienić VW na Audi,moim pierwszym modelem z tej stajni ma być A4 B8 w kombi. Pozdrawiam .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.