Treść opublikowana przez Sylwestro101
-
Dziwne dźwięki przy schodzeniu z obrotów 1.9 TDI AVF
Dzieki wszystkim za pomoc!
-
Dziwne dźwięki przy schodzeniu z obrotów 1.9 TDI AVF
Witam, dzwiek dokladnie jak z filmu. Macie moze jakies pomysly koledzy/ kolezanki? Dwumasa ze sprzeglem wymieniona kilka dni temu, problem pozostal. Pozdrawiam i z gory dziekuje za (mam nadzieje) odpowiedz
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jeśli chcesz mam zestawy Ferodo sporo taniej i jakościowo ta sama półka. Klocki nawet lepsze jak coś to pw Dzieki za oferte ale juz ogarnalem temat
-
Dystanse do ET 54
Siemanko, jakie dystanse wrzucic do felg z A6 225/40/18, 5x112 ET 54 do A4 B6 non S-Line? Przod 20, tył 25? Z gory dziekuje
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Siemanko, potrzebuje wymienic tarcze i klocki na przodzie jak i na tyle. A4 B6 1.9TDI quattro AVF. http://allegro.pl/tarcze-klocki-ate-przod-tyl-audi-a4-b6-b7-tdi-i5142697224.html bedzie czy polecacie cos innego? Z gory dziekuje
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Siemanko, bądźcie tak mili i podzielcie się mądrością - http://allegro.pl/172-felgi-18-5x112-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-i5120503551.html zgraja sie z Dunlop 225/40 R18? A4 B6 z 2004. Z góry dziekuję
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Zakupie zderzak S-line jak mi sie trafi i zostawie to specjalistom jak juz zawitam do Polski
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Oczywiscie, ze sie zastanawiam. W poniedzialek kolega sprawdzi to wszystko w serwisie Audi, jezeli ta historia pokryje sie z serwisem to raczej sie zdecyduje
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
"Moja ex zona pomylila gaz z hamulcem i uderzyla w slupek z predkoscia 10km/h, dlatego lampa i zderzak sa zmienione"
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
A tak w ogole to te Audi wychodzily z fabryki z bialymi kierunkami?
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Samochod z 2007. Wciaz czekam na odpowiedz obecnego wlasciciela, troche dlugo sie zastanawia.
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Zakup nie jest jeszcze sfinalizowany takze nie bedzie problemu jakbym sie rozmyslil. Dostalem troche dziwna odpowiedz "Reflektor byl zmieniony a Audi nigdy mi nie powiedzialo dlaczego"
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Faktycznie! Tak sie podjaralem samochodem, ze tego nie wychaczylem. Zaraz zobaczymy co mi na to odpisze
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Obecny wlasciciel kupil go w Tysklandzie w 2008, rok po produkcji i ma go az do teraz, starszy gosc, który pracuje za granica a jezdzi nim tylko jak jest w Norwegii. Czekam na sprawdzenie wszystkiego w serwisie ale poki co to wszystko wyglada dobrze, mam nadzieje, ze nie ma tu zadnego haczyka
-
Sedan, 2.0TDI, S-line
Samochod krecony, zakup anulowany. Temat do usuniecia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko. Na forum siedze juz od jakiegos czasu lecz przedstawiam sie dopiero teraz. Sylwek, 23 lata, mieszkam w Oslo, oryginalnie pochodze z nieduzego miasta Łęczna pod Lublinem