-
wymiana Rozrzadu
Witam ma pytanko o rozrzad w a4b8 pierwsza wymiane roobilem na 180tys. A drugi teraz na ile kilometrow ma tera 82tys. Nieclale 5 lat
-
Luz na skrzyni
Czy chodzi o gora dol to jak pol oski byly zalozone to byl luz gora dol a bez,pol oski jest w osi luz
-
Luz na skrzyni
Witam czy,moze byc taki luz na skrzyni i czy moga byc od tego drgania kierownicy 20190909_162819.mp4
-
Wspomaganie
Witam mam pytanko w a4b8 caga krecac kierowjica na postoju slyszac przeskakiwakie na kierowmicy po dodaniu gazu jest ok
-
Podyzszone obroty po odpaleniu
Stego co koles mi sprawdzam to profesionalnoe zrobione
-
Podyzszone obroty po odpaleniu
Kopilem auto 5 lat temu i sporadycznie sie tak robila. Np teraz 2 dni spokoj
-
Podyzszone obroty po odpaleniu
Witam mam a4b8 2.0 tdi podwyzsza mi obroty po chwili po odpaleniu czassami na 1000 sakoczynie brak dpf. Czy moze to byc spowodowane np.czujnikiem temperatury cieczy
-
Podwyższone obroty w Seat Exeo 2.0 TDI
Czy poradzil se z tymi obrotami podwyzszonymi ??
wypas0
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta