Witam bezpiecznik pali od razu ,stalo sie to od razu przedtem wszystko dzialalo.Centalny i alarm dziala ale alarm tylko w polozeniu srodkowym suwaka lampki.
Witam centralny dziala ,alarm tez ale jak przelacze na polorzenie 0.DIODA SYGNALIZACYJNA OTWARTYCZ DZWI pali sie caly czs gdy przelacznik jest ustawiony w prawo i wtedy alrm zalancza sie sam.Bylem u elektryka ale powiedzial ze nie warta gra swieczki.