Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mat3oMax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mat3oMax

  1. Mat3oMax odpowiedział(a) na Mat3oMax temat w 2.0
    Dziękuje kolego za pomoc u mnie ta dźwignia przy gruszce jest pęknięta.
  2. Mat3oMax opublikował(a) temat w 2.0
    Witam jestem świeżym posiadaczem A4 B6 i świeżakiem na forum z góry przepraszam za błędy i być może złe sformułowanie tematu a mienowicie samochód strasznie zamulony bardzo słabe przśpieszenie i bez różnicy czy na benzynie czy na gazie spalanie w normie benzyny jak i gazu sprawdziłem dolot i kolektor wydechowy nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości kontrolka od silnika tzw. CHECK nie zaświeciła się ani razu podłączony pod VAG nie stwierdzono żadnych błędów. Jak sprawdzić sondy bez wyjmowania jakie powinno być napięnie na wtyczkach zasilających proszę o sygestie i porady w temacie może ktoś posiadał takie same objawy. Wcześniej posiadałem samochód o mocy 90KM i lepiej się zbierał (rwał do przodu) niż ten, co ma 130KM. Z góry dziękuje. Pozdrawiam
  3. Tak po obu stronach jest zimne powietrze cały czas ! Podłączyłem VAG-a (Polski VAG 4.9) i pokazał jakieś tam błędy, ale skasowałem i nic nie pomogło ! Dziękuje kolego za podpowiedzi. Gaz założony nowy ma jakiś miesiąc i nie długo jadę na przegląd gazu do tego, co zakładał a po założeniu gazu było wszystko normalnie ogrzewanie było tylko teraz od jakiegoś czasu coś nie pochrzaniło i wieje raz zimne powietrze a czasami normalnie grzeje i wieje ciepłe.
  4. Tak to działa wszystko, ale wieje tylko zimne powietrze klapy słychać, że chodzą a jest cały czas zimne powietrze
  5. Właśnie muszę kupić interfejs i nie wiem jaki na forum czytałem o tych interfejsach i nie wiem, który wybrać zastanawiam się na tym: http://obd2.pl/index.php?p28,polski-vag-2-5-usb-obd2-kkl Da radę takim interfejsem ? Gdzie w programie jest taka opcja ? Polski VAG 4.9 da radę nim wyłączyć ? Dajcie jakieś instrukcje jak to wyłączyć VAGIEM. Dzięki
  6. Witam mam problem z ogrzewaniem ostatnio jadę sobie wszystko działa, nawiew działa wieje ciepłe powietrze a tu nagle przestaje wiać ciepłe i teraz cały czas jest tylko zimne zmiana temperatury na panelu nic nie pomaga czy miał ktoś z was już taki problem z ogrzewaniem ? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
  7. Nie ma znaczenia czy wypnę kostkę od włącznika czy nie, bo i tak postojówki świecą non stop. A włącznik wymieniony nie dawno.
  8. Witam mam problem, gdyż po przekreceniu kluczyka na zapłon od razu świecą się postojówki z tyłu i z przodu a włącznik świateł jest na pozycji "0" miał ktoś z was już taki problem ? Jak tak to bardzo bym prosił o jakieś porady jak to zlikwidować. Z góry dzięki. Pozdrawiam
  9. A mógłbyś coś polecić ? Myślę na tym będzie dobry ? http://www.obd2.pl/index.php?p28,polski-vag-2-5-usb-obd2-kkl
  10. Ok dzięki bardzo za pomoc a czy wiesz może jak rozebrać tylny lewy boczek ? W tylnych drzwiach są te siateczki, ale wiem czy tam są głośniki może to tylko atrapy.
  11. Witam czy mógłby mi ktoś pomóc w odnalezieniu subwoofera w Audi A4 B6 Avant po prawej stronie w bagażniku go nie ma czy może być on po lewej stronie ? Czy występowały wersje Avanta bez subwoofera ? Z góry bardzo dziękuje . Pozdrawiam
  12. Witam czy mógłby mi ktoś pomóc jak połączyć się za pomocą tego interfejsu z Audi A4 B6 (Małysz) posiadam interfejs ELM 327 (na zdjęciu ponieżej) i Polski VAG 4.9, ale za cholere nie mogę się połączyć Robiłem wszystko zgodnie z instrukcja dla tego interfejsu czyli ustawienie poru COM itd. Czy mógłby mi ktoś opisać jak to zrobić, żeby się połączyć ? Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.