Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

INTERFEJS ELM 327 brak połączenia !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy mógłby mi ktoś pomóc jak połączyć się za pomocą tego interfejsu z Audi A4 B6 (Małysz) posiadam interfejs ELM 327 (na zdjęciu ponieżej) i Polski VAG 4.9, ale za cholere nie mogę się połączyć :( Robiłem wszystko zgodnie z instrukcja dla tego interfejsu czyli ustawienie poru COM itd. Czy mógłby mi ktoś opisać jak to zrobić, żeby się połączyć ? Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam

deoz.jpg

Edytowane przez Mat3oMax

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kup sobie kolego VCDS i wtedy bedziesz mogł robic wszystko a tym kabelkiem narobisz sobie problemów i on nie obsługuje szyny can!!!

Opublikowano
  • Autor

kup sobie kolego VCDS i wtedy bedziesz mogł robic wszystko a tym kabelkiem narobisz sobie problemów i on nie obsługuje szyny can!!!

A mógłbyś coś polecić ?

Myślę na tym będzie dobry ?

http://www.obd2.pl/index.php?p28,polski-vag-2-5-usb-obd2-kkl
Opublikowano

ten kabelek tylko do kasowaniabłędów i podejrzenia parametrów za duzp nim nie zdziałasz i tylko starsze auta max do 2003 r

brak długiego kodowania!!!!

najlepszy jest VCDS obsługuje wszystkie auta z grupy vag do 2009r polo z 2011r tez obsłuzyłem nie wiem jak reszte nowszych aut

Opublikowano
  • Autor

ten kabelek tylko do kasowaniabłędów i podejrzenia parametrów za duzp nim nie zdziałasz i tylko starsze auta max do 2003 r

brak długiego kodowania!!!!

najlepszy jest VCDS obsługuje wszystkie auta z grupy vag do 2009r polo z 2011r tez obsłuzyłem nie wiem jak reszte nowszych aut

To jaki polecasz ?

Opublikowano

tak jak pisałem VCDS

mam taki na sprzedaz pisz na priv

Opublikowano

kup sobie kolego VCDS i wtedy bedziesz mogł robic wszystko a tym kabelkiem narobisz sobie problemów i on nie obsługuje szyny can!!!

W B6 niema szyny CAN wyprowadzonej na złącze OBD więc wystarczy zwykły VAG KKL za 30zł np od viakena

Opublikowano

bzdura. jest can w b6 w obd2. Zegary są na canie

Opublikowano

Tak to zdejmij osłonę pod kierownicą i zobacz sobie czy masz tam CAN,

Masz jeszcze schemat OBD z Elsy i pokaż mi gdzie tam widzisz CAN

obd.jpg

Opublikowano

bzdura. jest can w b6 w obd2. Zegary są na canie

Ze wszystkimi modułami się komunikuje zwykły vag-com (kkl), łącznie z zegarami

Skoro nie próbowałeś to nie wprowadzaj ludzi w błąd

Opublikowano

Tak jak piszą koledzy kkl za 30 zł i robisz wszystko, can dopiero w b7.

Opublikowano

Sory mam zegary z S4 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.