Treść opublikowana przez Mat3oMax
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Też mam Unidena PRO520XL i bardzo podobnie mam zamontowane.
-
Katalizator i sonda?
Zdjęcie się nie wyświetla wrzuć na inny hosting.
-
Falowanie obrotów, problem ESP
Kolego podepnij VAGa i skasuj błędy potem zrób adaptacje przepustnicy na forum znajdziesz jak to zrobić.
-
Temperatura zadana przez sterownik silnika A4 ALT
Kolego ja też kiedyś miałem problemy z ogrzewaniem w kabinie i porządne odpowietrzenie całego układu pomogło teraz wszystko działa jak powinno.
-
Używana uszczelka pod głowice?
Takie rzeczy jak uszczelka pod głowice zakłada się nowe a nie używkę.
-
Zapowetrzająca się nagrzewnica [ALT]
Pierwsza podstawowa rzecz jaką trzeba zrobić to dobrze odpowietrzyć cały okład jeśli to nie pomoże to szukać innej przyczyny
-
Problem z ogrzewaniem
Układ odpowietrzałeś kolego może jest zapowietrzony ?
-
Ubywa płynu chłodniczego
Pewnie przepuszcza Ci kolego króciec z tyły silnika a wygląda on tak:
-
Przepływomierz powietrza utrata mocy
Zrobiłem ostatnio te logi na PB i na LPG tak jak kolega wyżej pisał od 1500 obrotów na 3 biegu wyszło mi coś takiego: Ten pierwszy log był robiony na benzynie i na gazie http://vaglog.pl/log_245323.html http://vaglog.pl/log_245325.html http://vaglog.pl/log_245326.html Pomoże ktoś z oceną tych logów ?
-
Przepływomierz powietrza utrata mocy
No właśnie tak robiłem, ale jutro spróbuje zrobić jeszcze raz te logi tak jak mówisz od 1500RPM na 3 biegu i gaz do podłogi, aż do odcięcia i zrobię logi na benzynie i na gazie.
-
Przepływomierz powietrza utrata mocy
Udało mi się w końcu zrobić logi tylko nie wiem, które są statyczne a które dynamiczne bardzo proszę o ich analizę z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam http://vaglog.pl/log_244840.html http://vaglog.pl/log_244841.html http://vaglog.pl/log_244840.html
-
Przepływomierz powietrza utrata mocy
Oczywiście, że próbowałem, ale się nie da i nie mam pojęcia dlaczego.
-
Przepływomierz powietrza utrata mocy
Mam jakieś logi w tym folderze, ale są zapisane w notatniku w formacie .txt a chyba powinny być zapisane w .csv i nie mam pojęcia jak tym VCDS zrobić, żeby zapisywał logi w tym formacie .csv
-
Przepływomierz powietrza utrata mocy
Kolego powiedz mi jak zrobić te zrzuty logów z VCDS, bo akurat z tym nie miałem nigdy do czynienia i jestem zielony w tym temacie. Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
Przepływomierz powietrza utrata mocy
Witam, uprzejmie proszę użytkowników i specjalistów o pokazanie zrzutu ekranu pracy VCDS z prawidłowo działającego przepływomierza powietrza z silnika 2.0 ALT, gdyż znalazłem tylko odnośnik pracy Diesla a ponoć jest różnica w działaniu przepływki nadmieniam, iż VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Silnik stracił moc w zakresie od 1000RPM do 2500RPM. Dziękuje za wszystkie porady. Pozdrawiam
-
Problem z gazem na zimnym silniku
Kontrola u gazownika cie czeka, bo to wina instalacji gazowej.
-
Lpg w 2,0 130km
Ja posiadam i śmigam od roku na LECHO SEC MINI 2 wtryskiwacze BARRACUDA praktycznie te same, co HANA można powiedzieć, że jeszcze lepsze. A na gazie idzie lepiej jak na benzynie spalanie na trasie 7.7 litra i mogę się śmiało zakładać, że tyle spale a w mieście w granicach 10L, ale to wszystko zależy jaką kto ma nogę, bo jak ktoś daje cegłą po gazie to spali 15L i więcej. Instalacja kosztowała mnie 2500zł także tutaj nie ma, co oszczędzać, bo zaoszczędzi się te 200zł a ktoś założy badziewną instalacje gazową z której będzie więcej szkody niż pożytku i dodatkowa udręka jeżdżenie na regulacje, która po czasie i tak nie skutkuje. Ja osobiście ze swojej instalacji jest bardzo zadowolony byłem tylko raz na darmowym przeglądzie całej instalacji, którą robią w gratisie po przejechaniu 1000km. Pozdrawiam
-
Czy klocki i tarcze mają gatunki jakości?!
Każda tarcza hamulcowa jak i klocki mają gatunek jakości a co do tarcz bierz Ferrodo z klocków mogę ci polecić EBC bardzo dobre klocki sam mam i hamowanie jest niesamowite samochód można powiedzieć zatrzymuje się w miejscu.
-
Brak ogrzewania na wolnych obrotach
Żadna uszczelka pod głowicą ja mniałem to samo zmieniłem płyn chłodniczy dobrze odpowietrzyłem cały układ i problem zniknął ogrzewanie działa jak należy teraz jak jest ustawione na 18° to można powiedzieć, że w środku samochodu jest gorąco a wczęsniej tak dobrze nie grzało.
-
2bieg wentylatora
Tak działa kilimatronik sam automatycznie ustawia prędkość wentylatora. A jak sam naciśniesz na panel klimatronika to włącza się druga kreska (czyli prędkość) od wentylatora ?
-
Cewki zapłonowe
Witam, orientuje się ktoś z was jakie są numery oryginalnych cewek zapłonowych ? Z góry dzięki. Pozdrawiam
-
brak MOCY !
Ok rozumiem teraz mi powiedzcie o jakiego samochodu by pasowała ta gruszka, bo mam pękniętą membranę kleiłem, ale bez skutku na forum kiedyś widziałem, że ktoś kupował od Passata, ale nie wiem od jakiego Passata moglibyście coś polecić ?
-
brak MOCY !
Problem można powiedzieć usunięty wyjąłem gruszkę i okazało się, że była dziurawa membrana dźwignie i membranę już naprawiłem i teraz wszystko chodzi jak należy moc się trochę poprawiła wyjechałem na prostą i z pedałem gazu w podłodze jechałem tylko 140km/h moim zdaniem silnik 2.0 powinien wgniatać w siedzenie na starcie jak i później redukując biegi przy większej prędkości np. chcąc wyprzedzić Nie wiem jak z tym u was.
-
Brak długiego kodowania ?
Dziękuje Ci bardzo kolego przepraszam, że tak zakładam tematy, ale jestem tutaj świeży i jeszcze za bardzo nie obeznany z forum. Czyli wychodzi na to, że u mnie nie ma na tym kontroli i nie da rady zrobić długiego kodowania.
-
Brak długiego kodowania ?
Witam chciałbym was zapytać czy jest możliwe, że w moim Audi A4 B6 Avant (Małysz) bez ksenonów (zwykłe żarówki) nie ma długiego kodowania świateł ? Posiadam Interfejs HEX+CAN-USB VAG 12.12 (VCDS) i chciałem zrobić długie kodowanie świateł tzn. wyłączyć światła, bo zaraz po przękręceniu kluczyka na zapłon wszystkie światła się świecą oraz zrobić z przeciwmgielnych jako światła dzienne znalazłem w necie instrukcje jak to zrobić, ale u mnie takich opcji nie ma Poniżej screen z VCDS'a. Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam