Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIXI

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemka Roberto🙂 Dzięki za info, ale "Galvano Silver" to nie to ( taką odpowiedź mam od lakierni). Może Ktoś jeszcze coś odpisze na moje pytanie...
  2. Cześć. Jak w tytule, może Ktoś zna oryginalny kod koloru lakieru felg. Nr. felgi i zdjęcie w załącznikach. Dzięki.
  3. Chciałem skorzystać z okazji i wraz z moją "starą ? - czytaj Żoną" (Oranżadka) podziękować organizatorom za super przygotowaną imprezę, oraz za Waszą obecność (uczestnicy). Miło było zobaczyć wasze mordeczki Do następnego razu ??
  4. Moje "asistance" to Żona
  5. ...w lato nie siedzimy w podziemiach (czytaj Arkadia), jesteśmy "pod" Narodowym.
  6. widzę, że coś drgnęło w temacie
  7. Wojtek!!!!! Mam - a... , nie wiem co napisać - zatkało mnie . ... mimo, ze zmieniłeś z A6 C7,5 Competition , co mnie zaskoczyło - na "ErEsA piatego" to pewnie poranna kawa w drodze do pracy, rozlewa się na tych karbonach , a nad pisuarem na stacji benzynowej "ręce tak się trzęsą" że kafelki są żółte - bo moc jest słuszna . A tak już na poważnie fura zejeXXsta ... a, o mody się nie pytam..... bo wiem, ze wszystko będzie ze smakiem . Gratulacje spełnienia marzeń i niech się "kółka kręcą" !!!!! P.S. POZDROWIONKA i DoZoBa czenia w B.T.
  8. Adaś, jasna sprawa dlatego pytam żeby ‰ wyleczyć
  9. Ktoś zostaje do poniedziałku ?
  10. Nie wiem Wojtek, czy Ktoś zauważył .... oprócz tego, że fura ZAJE**STA to masz fajną rejestrację: KLE- kot, czyli diesel ... D - "ojcze" W - "ele" , czyli Niemcy ... 326 - moc seryjna ... Nie wiem co tu więcej mam napisać, bo auto piękne ? . Pozdrowionka !
  11. PIXI odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    Grubo, jak zawsze u Ciebie
  12. No to dozobaczenia !
  13. Może byście się po Świętach ruszyli na spota ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.