-
Pytanie o numer koloru lakieru felgi 4K8601025AL Audi A7/S7
Siemka Roberto🙂 Dzięki za info, ale "Galvano Silver" to nie to ( taką odpowiedź mam od lakierni). Może Ktoś jeszcze coś odpisze na moje pytanie...
-
PIXI obserwuje zawartość Pytanie o numer koloru lakieru felgi 4K8601025AL Audi A7/S7
-
Pytanie o numer koloru lakieru felgi 4K8601025AL Audi A7/S7
Cześć. Jak w tytule, może Ktoś zna oryginalny kod koloru lakieru felg. Nr. felgi i zdjęcie w załącznikach. Dzięki.
-
Bukowina 2025 - podziękowania
Chciałem skorzystać z okazji i wraz z moją "starą ? - czytaj Żoną" (Oranżadka) podziękować organizatorom za super przygotowaną imprezę, oraz za Waszą obecność (uczestnicy). Miło było zobaczyć wasze mordeczki Do następnego razu ??
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2025
Moje "asistance" to Żona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
...w lato nie siedzimy w podziemiach (czytaj Arkadia), jesteśmy "pod" Narodowym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę, że coś drgnęło w temacie
-
Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
Wojtek!!!!! Mam - a... , nie wiem co napisać - zatkało mnie . ... mimo, ze zmieniłeś z A6 C7,5 Competition , co mnie zaskoczyło - na "ErEsA piatego" to pewnie poranna kawa w drodze do pracy, rozlewa się na tych karbonach , a nad pisuarem na stacji benzynowej "ręce tak się trzęsą" że kafelki są żółte - bo moc jest słuszna . A tak już na poważnie fura zejeXXsta ... a, o mody się nie pytam..... bo wiem, ze wszystko będzie ze smakiem . Gratulacje spełnienia marzeń i niech się "kółka kręcą" !!!!! P.S. POZDROWIONKA i DoZoBa czenia w B.T.
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2025
Adaś, jasna sprawa dlatego pytam żeby ‰ wyleczyć
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2025
Ktoś zostaje do poniedziałku ?
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
PIXI + Oranżadka
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Nie wiem Wojtek, czy Ktoś zauważył .... oprócz tego, że fura ZAJE**STA to masz fajną rejestrację: KLE- kot, czyli diesel ... D - "ojcze" W - "ele" , czyli Niemcy ... 326 - moc seryjna ... Nie wiem co tu więcej mam napisać, bo auto piękne ? . Pozdrowionka !
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Pixi i Oranżadka ?
-
RS6 C7.5
Grubo, jak zawsze u Ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to dozobaczenia !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może byście się po Świętach ruszyli na spota ?