Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4maks

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a4maks odpowiedział(a) na rakud29 temat w 1.9TDI
    Podpinam się pod temat, Również proszę o analizę logów, Pierwsze wyświetliło błąd 00257 potem błędy 005522 i 000568 http://vaglog.pl/log_271498.html http://vaglog.pl/log_271499.html http://vaglog.pl/log_271528.html http://vaglog.pl/log_271529.html Silnik 1,9 tdi 105km błędy pojawiły się po pewnym czasie nie odrazu
  2. Dorzucam kolejne logi http://vaglog.pl/log_235396.html http://vaglog.pl/log_235397.html http://vaglog.pl/log_235398.html Logi wykonane z podpiętym przepływomierzem i bez podpiętego. (wypięcie przepływki nic nie pomogło na szarpanie podczas przyspieszania. Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
  3. Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
  4. a4maks odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
  5. a4maks odpowiedział(a) na mk2michal1993 temat w 1.8T
    Witam, aktualnie po wymianie pompy paliwa bo ona była cała przyczyną szarpania, dawała 2,8bar zamiast 4 wklejam logi po zmianie pompy: http://vaglog.pl/log_235989.html http://vaglog.pl/log_235994.html
  6. a4maks odpowiedział(a) na mk2michal1993 temat w 1.8T
    a jak sprawdzić dolot ?
  7. Radził bym od pompki...
  8. a4maks odpowiedział(a) na mk2michal1993 temat w 1.8T
    Brak instalacji lpg, nie wiem nic o tym żeby był jakiś program wgrany( niedawno kupione autko) motor AVJ, jutro zadzwonie dodatkowo dokładam kolejne logi tym razem bez i z podpiętą przepływka http://vaglog.pl/log_235396.html http://vaglog.pl/log_235397.html http://vaglog.pl/log_235398.html Dziękuje za Pomoc
  9. Witam, proszę o analizę logów, po regeneracji turbiny szarpie podczas przyspieszania bład p1128 spalanie na poziomie 13 - 15l przy normalnej jezdzie, 002 033 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 020 118 115 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
  10. Witam dołaczam sie do tematu bład 17536 p1128 szarpie podczas przyspieszania, spalanie na poziomie 13 - 15 a przy pomiarach srednie 21l/100km logi 002 033 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 020 118 115 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs Proszę o pomoc czym to może być spowodowane Logi z podpięta przepływką i bez: http://vaglog.pl/log_235396.html http://vaglog.pl/log_235397.html http://vaglog.pl/log_235398.html
  11. a4maks odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Witam dołaczam sie do tematu bład 17536 p1128 szarpie podczas przyspieszania, spalanie na poziomie 13 - 15 a przy pomiarach srednie 21l/100km logi 002 033 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs 020 118 115 VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs Proszę o pomoc czym to może być spowodowane
  12. a4maks odpowiedział(a) na mk2michal1993 temat w 1.8T
    Witam dołaczam sie do tematu bład 17536 p1128 szarpie podczas przyspieszania, spalanie na poziomie 13 - 15 a przy pomiarach srednie 21l/100km logi 002 033 http://vaglog.pl/log_235369.html 020 118 115 http://vaglog.pl/log_235370.html Proszę o pomoc czym to może być spowodowane
  13. Witam, tak jak w temacie akumulator siadł na dobre, wymieniłem na nowy, błąd klapy gaszenia zniknął a zaświeciły sie poduszki i nie działał wskaźnik paliwa, rozłączenie i ponowne podłączenie klem pomogło tylko przy wskaźniku, ale Air Bag dalej świeci . Proszę o pomoc.
  14. czy do a4b7 wejda felgi 12'' 11j?
  15. Przepraszam że dopiero teraz odpisuje, niestety choroba nie pozwoliła na wcześniejsza wymianę śrub. PO wymianie śrub mocujących pompowtrysk chodzi jak nowy. Dodam tylko że należy go dokręcać w silniku BLB przy nowych śrubach momentem 3Nm + 270 stopni ( ja dokręciłem 5Nm + 270 stopni ). Dzięki za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.