Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja nie wiem, ale wydaje mi sie ze nie pelnoletni tez tutaj moga zagladac....
-
Spociki Łódzkie
nie ostatni, biedronka pracuje
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a co zassaly sie ?
-
Spociki Łódzkie
a do czego to ?
-
Spociki Łódzkie
Bartuś nie mam ceg przepraszam ze dopiero zauwazylem
-
Spociki Łódzkie
gdzie ? kto jak ;p Tom... wlasny rzeczoznawca i jeszcze wliczyc to wyplate odszkodowania
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tak i raczej z tym jesli cos to dotrwam, choc to kasa na wakacje ;p
-
Spociki Łódzkie
Misiek.... caly czas to samo bledne spojzenie [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 21:03_________________________________________________raczej i tak nie dotrzymam do dywidendy gpw i tpse
-
Spociki Łódzkie
Panton, nie znam sie wiec nie chce nic mowic wiem ze przed wyplata bedzie duzy ruch na gieldzie
-
Spociki Łódzkie
beda akcje chyba drozaly i bedzie wiekszy popyt na akcje przed wyplata tak mi sie wydaje
-
Spociki Łódzkie
kufa caly czas ponton czytam
-
Spociki Łódzkie
kupuj balon i robimy wino
-
Spociki Łódzkie
e tam :* Bart a co ma spasc. Nowy rok beda dywidendy wiec teoretycznie powinno rosnac wszystko
-
Spociki Łódzkie
Znam Bartka Kimiasku :* co mam Ci powiedziec :> zdjecie wiewiorki mojej wyslac
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Bart a jak z gielda ruszyles cos dzis tepsa do gory ;p
-
Spociki Łódzkie
jednego tak, reszta nie chce wypasc a tylko dlatego mnie zabrali bo myslalem ze mam atak trzustki przepije w sylwestra to mi wszystko wypadnie
-
Spociki Łódzkie
nie wiem jak zareaguje ;p byle nie tak jak ostatnio ze mnie karetka wiezli
-
Spociki Łódzkie
ouuu, ale mam nery chore, nie moge pic
-
Spociki Łódzkie
Misiek....moj guru :polew: Bart.... Ty zyjesz
-
Spociki Łódzkie
napiszcie ja wkleje
-
Spociki Łódzkie
na nowy rok zeby szynki nie zabraklo w zadnym domu :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
tesknimy wracajcie