Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
a kolo mnie zaparkowal traktor... zawsze mam opcje dojazdu do pracy :polew:
-
Spociki Łódzkie
co sesja to ładniej wychodzisz no fotograf mi powiedzial ze za szybka mimike mam twarzy
-
Spociki Łódzkie
http://img844.imageshack.us/img844/7797/dsc00305bl.jpg fota hit :polew:
-
Spociki Łódzkie
jak to powiedzial Mialczynski ...Łódź k****a
-
Spociki Łódzkie
znajomi zamowili, jeszcze nie wiem
-
Spociki Łódzkie
Kimi bo mi sie przypomnialo strona dla Ciebie http://freem.pl/
-
Spociki Łódzkie
trwalsze,... kup im ps3 ;p albo z opony od stara hustawke
-
Spociki Łódzkie
moze podrzuc temat ze zrobimy po prostu paczki ze slodyczy swiateczne i pojedziemy tam wszyscy, misiek za mikolaja sie przebierze
-
Spociki Łódzkie
gry to mozna im nagrywac na bierzaco
-
Spociki Łódzkie
mloda ma takiego przy kluczach
-
Spociki Łódzkie
nie mam szans na takie ceny bo to produkcja polska nie chinska
-
Spociki Łódzkie
mam w tyrze po 6 zl breloki misia i renifera takie do kluczy albo do plecaka wielkosc 12 cm
-
Spociki Łódzkie
a ja im nie wspolczuje, mogli by zaczac od wymiany ogumienia, a potem od jezdzenia prawym pasem, to przez nich sa te korki
-
Spociki Łódzkie
Ania... co by Michal nie czytal..... jasne ze mi sie marzy
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nigdy wiecej jechac wlokniarzami, tylko mialem mozliwosc zjechania i od razu do domu trafilem
-
Spociki Łódzkie
no ludzie.... 7km 3h ... ja pierdziu, ale kumpla spotkalem wchodzil do klatki ... od 15 jechal z andrespola
-
Spociki Łódzkie
kufa 3h z milionowej na murarska i spowrotem, kocham k**wa to miasto gdzie nikt nie pracuje tylko w korku stoi :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
szukajcie a znajdziecie
-
Spociki Łódzkie
ejjjj .... nie zawsze pisze o krzyzu, poza tym zaden wstyd ze tam byl i komentowal
-
Spociki Łódzkie
ale chociaz tyl bys zaczal robic na b7 ostatnio czytalem Twoj watek na temat zmiany wygladu Twojej fury.... szacunek
-
Spociki Łódzkie
kufa cysterna w poprzek strykowskiej stala jak jechalem
-
Spociki Łódzkie
hahaha mloda kapci nie zmienila i trambambajem do pracy
-
Spociki Łódzkie
kufa 15 km/h po miescie.... mam nadzieje ze jutro jak zobacza taka sa pogode to polowa z nich zostawi samochody w domu
-
Spociki Łódzkie
chce ktos moze dla swojej panny perfuma mam 2 sztuka z uk http://allegro.pl/paco-rabanne-ultraviolet-80ml-edp-d-gratisy-i1337576828.html i http://allegro.pl/dior-j-adore-edp-100-ml-oryginal-tester-i1335140158.html oferta wazna tylko dzis oba eau de parfum po 150 od sztuki