Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
oj Kimi.... mowi sie stosunkowo dobrej nocy
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Bart znajdziesz chwile to mow byle nie tyle co w rzgowie
-
Spociki Łódzkie
no zauwazylem bo Cie nie bylo, a przewaznie jestes
-
Spociki Łódzkie
mowilem, wolalem, nie slyszales :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:50_________________________________________________kumpel z oski uslyszal i prawie na policje wjechalismy
-
Spociki Łódzkie
wieem:d ale silniczek do kupienia:( trza bylo wpasc krata piwa byla;p [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________aaa... mlodej brak
-
Spociki Łódzkie
ja dzis rozkrecalem w asi seju pompe paliwowa ktora .... zdechla.... jebac fiaty
-
Spociki Łódzkie
podwyzka watu nie jest o jeden % tylko o jeden punkt procentowy [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:06_________________________________________________a wogole to jestem pijany
-
Spociki Łódzkie
2010 asian games quarterfinal uzbekistan vs qatar
-
Spociki Łódzkie
pobudze was troche. obejzyjcie taniec z gwiazdami http://www.sadistic.pl/taniec-z-gwiazdami-vt56013.htm
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
damn...na swieta juz zmieniasz :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie lepiej b7 od razu- Spociki Łódzkie
w koncu doznaje slowa praca- Spociki Łódzkie
nic sie nie stalo, Polacy nic sie nie stalo ... a i pozdrowienia dla PZPN z trybun :polew:- Spociki Łódzkie
no liczylem na sniezynke w koncu swieta ida- Spociki Łódzkie
kto nie klaszcze ten z policji :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Kimi a jak Ci te tuleje sprawdzili i jakie objawy ? plywa auto na boki ?- Spociki Łódzkie
jak ja nie lubie czasem swojej pracy- Spociki Łódzkie
Tfoje oszy som hipnotajzin- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kufa... no pierszy chlopaczek musi miec duza liste na nk ;P- Spociki Łódzkie
a gdzie zdjecia cyckow ??