Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja mam tylko pytanie, czy co co tak skandowali ostro, ze przyjada byli
-
Spociki Łódzkie
znaczy co nie bylo Ciebie?
-
Spociki Łódzkie
http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=9915 tu mozecie pomoc z zaprzyjaznionego forum (ost moj post)
-
Spociki Łódzkie
bo jezdzic to trza umic[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 23:39_________________________________________________cholera mialem nic nie pisac
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
nie zauwazylem, ale ... nie mnie osadzac
-
Spociki Łódzkie
uuu to juz mam skonczyc pisac
-
Spociki Łódzkie
napisze cos bo widze, ze sam do siebie piszesz
-
Spociki Łódzkie
a dlaczego srodka nie ma
-
Spociki Łódzkie
wyliczylem te, ktore na prawde jak dla mnie widzi sie na ulicy to trzzeba uciekac.
-
Spociki Łódzkie
ty odpowiadasz na privy czasem ?
-
Spociki Łódzkie
sie k**wa unioslem czytajac o tych emerytach. pod krecha nie mozna wszystkich stawiac. wiekszosc i tak pewnie mowi o dziadkach, ale nie o to. i tak obstawiam, ze najwiekszym zagrozeniem sa baby za kolkiem trzymajace kierownice jakby nie byla przykrecona. i do tego rejestracja epa albo esi.
-
Spociki Łódzkie
a nas juz tylko dzis czeka picie, jutro duzy kac i konczenie sufitu kocham wolne dni [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 10:51_________________________________________________allle pewnie we wtorek juz sie poprawi pogoda
-
Spociki Łódzkie
ja nie znosze swojej a4. nie plakal bym jakby ktos ze swojej winy w nia przygrzmocil
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze godzinka...... i... sufit podwieszany robie :}
-
Spociki Łódzkie
a moze chcecie hafty na koszulkach bandy lodz ?? jakbym jeszcze raz dostal na @ obrazek w jpg i w corelu to moglbym dac do wyliczenia jakie byly by koszta
-
Spociki Łódzkie
moja sie zalapuje. najwyzej swojej odetnij zeslchle galezie
-
Spociki Łódzkie
kolekcja drzew moze byk
-
Spociki Łódzkie
jakie wymagania zmienione, jeszcze cos ??
-
Spociki Łódzkie
moze byc ??? :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
pfff.... ja bede, Tomcio, Bartus Ty...i.... drzewa reszta.... na dzisiejszy dzien tez
-
Spociki Łódzkie
tak teraz patrze to przy kazdym housie moj czereslaw pasuje
-
Spociki Łódzkie
no to lepiej ja tdzien pozniej. ale juz kazdy wie wiec nie bedzie tlumaczenia ze nie mogl, babcia zachorowala, pojechal pod inna łąkę [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:48_________________________________________________ znalazlem pioseneczke co pasuje mi do avatarka pomijajac ze jest fajna
-
Spociki Łódzkie
znaczy ja myslalem po wekendzie majowym. mozna by poniedzialek sprobowac tylko ..... Tomus wpadniesz po mnie
-
Spociki Łódzkie
jestem za, majowke mamy tak obstawiona, ze to mala bania a nie wliczylem odtruwania w szpitalu [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:42_________________________________________________co do kierowcy zawsze najmlodszy ma przejebane