Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
kufa.... dojechalem... przewalony dzien i jeszcze sie nie skonczyl. Bart a powiedz mi nie jest to oznaka konczacych sie klockow np z tylu ??i wlasnie zjadlem sniadanie... damn
-
Spociki Łódzkie
przy pierwszej lepszej okazji rozbije ten samochod. W czym moze byc problem, naciskam lekko na hamulec samochod staje i na koncu brzeknie bzzzz tak jakby jakas sprezynka albo powietrze... cholera wie. hamuje dobrze
-
Spociki Łódzkie
tooo nie poswintuszyla z Toba. miekka bula z niej
-
Spociki Łódzkie
Patrz... Fela ma taka fure jak ja :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ide w kime dzieciaki ... bo tu srednia to 26, a to bylo ze 4 lata temu starsi musza dluzej spac
-
Spociki Łódzkie
moze za gruby jestes :polew: aaalbo owlosiony... ale golf Ci nie wystaje spod koszulki :polew:
-
Spociki Łódzkie
dobrze ze Ty tylko zasypiasz jak jestes ze mna... czyli nudzisz sie przy mnie
-
Spociki Łódzkie
koniec tygodnia;p
-
Spociki Łódzkie
ja wlasnie wrocilem
-
Spociki Łódzkie
tak. ale bardziej jak skrecam kolami. nowe lemy sa zalozone zauwazyc chcialem
-
Spociki Łódzkie
ehhh wczoraj zdjalem gorne wahacze i dalej skrzypi czy jest mozliwosc zeby to byla wina amorka?
-
Spociki Łódzkie
yy do samochodow tatra ??
-
Spociki Łódzkie
otworz sie troche powiedz co robisz ?? moxesz na prv
-
Spociki Łódzkie
szit, ty w mechanice pracujesz ?? bo moze bym podjechal na fuche ;p
-
Spociki Łódzkie
jak nie musiales zdejmowac.....
-
Spociki Łódzkie
od swiec, czy mi sie przysnilo ze wymieniales ?? ciezko ci poszlo zdjecie kolumy ?? bo ja sie strasznie meczylem a skrzypi mi podobno gorny przod.
-
Spociki Łódzkie
jak wypiales wahacz, musze wypiac przedni gorny czyli ten co nie ma miejsca wyjsc sruba, czyli musze opuszczac sprezyne ??? i co z kablami? kpowales czy nie ?
-
Spociki Łódzkie
to jest slepa ulica wiec nie ma ze nie trafisz:p odchodzi od limanowskiego, ja dalem 2200[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________Bartek 2 pytania... gorny przedni wahacz zdejmowales ?? ile dales za przeowy wys napiecia
-
Spociki Łódzkie
ja zakladalem na kwidzynckiej, kolo mnie, zrobili mi we wlewie bez problemowo. a co sprzedajesz:P
-
Spociki Łódzkie
ja mam diego co klamiesz ze nie znasz:P na weselnej bardzo polecaja
-
Spociki Łódzkie
wlasnie z wawy wrocilem, jak sie nie czyta na bierzaco to trzeba 3 strony nadrabiac
-
Spociki Łódzkie
widac ze wszyscy po dobranocce ida spac
-
Spociki Łódzkie
no rwa Cie na calego
-
Spociki Łódzkie
stara ta muza... ale na cienkiego ja wyrwalem :gwizdanie: zart :P:P
- Spociki Łódzkie