Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
dobry byl, ale byles za zachlanny i sie nie podzieliles to dlatego
-
Spociki Łódzkie
jak tam moze za 2 tyg znowu grilik ??
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ahhh.... ja moge jesc i jesc gozej z holesterolem potem
-
Spociki Łódzkie
no my tez bedziemy niebawem
-
Spociki Łódzkie
fajna gra, kiedys mialem swoj serwer. znalazlem teraz jakies red mu i wczorajsza noc przeszla do pamieci ahhh
-
Spociki Łódzkie
lol po 6 latach wgralem sobie muonline i troche mnie wciagnelo
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no nie ma wiecej :}
-
Spociki Łódzkie
szanuj przyrode i jeszcze wszyscy bez pani fotograf
-
Spociki Łódzkie
cieszymy sie, ze sie miejscowka podobala
-
Spociki Łódzkie
dziekuje bardzo
-
Spociki Łódzkie
test na naszym kucharzu
-
Spociki Łódzkie
wy macie takie z podpisami wielkosc, wklejam link z imageshack.us a i tak musze go poprawiac. nie wiem.... pipa ze mnie
-
Spociki Łódzkie
musze powiedziec ze nie umiem jeszcze wrzucac fotek na forum ;p
-
Spociki Łódzkie
lipna cos ta pogoda dzis
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
hhahaha normalne
-
Spociki Łódzkie
ja sie wole nie odzywac
-
Spociki Łódzkie
szlag mnie trafia z tym audi. gdyby tylko bylo ac
-
Spociki Łódzkie
wg mnie banan Jestem jak motyl przesadnie zmęczony i głowa co nie co się chybie alkohol ma dobre ale też złe strony ....
-
Spociki Łódzkie
tia...zebym dal 500 zl za nie to bym mial do siebie pretensje.
-
Spociki Łódzkie
tak tez zrobie, ale jak dzis bylem u nich akurat ta poduche mi znalezli to kufa nie skrzypialo... i jestem w szachu
-
Spociki Łódzkie
nigdy kurcze wiecej mechanikow, tak to bede sam na siebie zly. masakrycznie skrzypi.... horror mam nadzieje ze mechanior jutro bedzie i cos poradzi, napisalem od razu jak wyglada gwarancja. zobaczymy nie popuszcze fak
-
Spociki Łódzkie
wyjmowalem prawa poduche, wiec opuscilem drazek i nie wiem czy od tego czasu zaczelo skrzypiec czy nie... jestem zalamany ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(