Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
a co sie stalo ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ahh ja po obiadku
-
Spociki Łódzkie
ja z tyry wracalem nie mam foty na aucie, moge zrobic drukniec http://img26.imageshack.us/img26/301/dsc01184ci.jpg
-
Spociki Łódzkie
Tomek jak chcesz zobaczyc jak wyszlo to podskocz pod blok do mnie
-
Spociki Łódzkie
ale drukarka nie drukuje na bialo jedynie pozostaje ploter na bialej folii. a ta mozesz sobie na szybie przykleic :}
-
Spociki Łódzkie
biala o tyle problem ze czarne tlo robi dookola. mam czarne na przezroczystej folii. jak chcesz moge pol dac
-
Spociki Łódzkie
a moge wiedziec gdzie zmiany nastapily bo chyba mam kulawe oczy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
to wyslij mi tez biale bez tla na @ bo wydrukowalem czarne na foli... wyypas z tym ze nie wiem jak bialy kolor wydrukowac
-
Spociki Łódzkie
ja wlasnie spadam na miasto :gwizdanie: kupie folie i drukne
-
Spociki Łódzkie
kiwnalem glowa ze wsio ok. moze sie wyrwe na chwile z pracy po folie to drukne od razu
-
Spociki Łódzkie
bez tla. chcialem w photoshopie, obojetne w sumie mi to :} chce biala lodke i 0 tla:}
-
Spociki Łódzkie
kupie sztuke folii i zobacze jutro. wyslij mi to w psie biale jak mozesz i zobacze jak to wyjdzie.
-
Spociki Łódzkie
wez mi w kolorze bialym udostepnij to logo, ja drukne w tyrze i zobacze jak wyjdzie
-
Spociki Łódzkie
wg mnie tak, wynik jest jasny
-
Spociki Łódzkie
czy to juz piatek ?? bo jak nie to ide w kime dalej
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale co robic tak wczesnie jak wszyscy inni pracuja :} kurcze tez ide w kime, konczy sie bond wiec czuwaj.
-
Spociki Łódzkie
wspolczuje, ze musi o 5 wstawac...
-
Spociki Łódzkie
no ale pampers zmieniony i spac idzie
-
Spociki Łódzkie
Ty masz puste a mi nawet nie umyl :gwizdanie: 100 lat ...w kamieniolomach, i niech Twoj silnik dorosinie
-
Spociki Łódzkie
nie ma najlepszego, jak sie z flaszka nie pokaze to przykleje Patowi znaczek uno na klapie
-
Spociki Łódzkie
hoooooo.... ktos jutro stawia alko :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jestes najbardziej poinformowana osoba wiec po co pisac:P
-
Spociki Łódzkie
a moze w tygodniu bo wekend to jakby nie patrzec swieta