Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
uuuuuu obsluzy CIe....... :polew: wybacz mu bo nie wie co mowi :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie wiedzialem ze to taka ma nazwe. tam mloda uczylem jezdzic. zreszta tam wszycy ucza sie jezdzic jestem jak najbardziej zaa tym miejscem
-
Spociki Łódzkie
kaloryfer...nie wiem gdzie, a co do numeru nie wiem do kogo
-
Spociki Łódzkie
nie no sa po 200 ale dlaczego tamten kosztowal 1300 na razie nic nie robie z tym, waaaale to dokumentnie najpierw amorki tyl wazniejsze
-
Spociki Łódzkie
no bo jezeli zew sa oba nowe, a ruszaja sie poloski wiec wew musza byc spitolone. tylko ze nikt mi nie odpowiedzial dawalem takiego linka do alledrogo za co sie placi 1300 zl za jeden przegub
-
Spociki Łódzkie
dzis odkrylem ze zaczyna mi wyc wspomaganie, ktore badz co badz juz wylo... pomijam, ze to co trzeszczalo, trzeszczy dalej... wynik.... znalazlem wew przeguby i chyba to to.... kur................. mac:P
-
Spociki Łódzkie
im wiecej ostatnio rzeczy naprawiam tym wiecej sie doszukuje nastepnych napraw.... szlag mnie trafi i chyba nic nie bede robil dalej
-
Spociki Łódzkie
ale cisza... wszyswcy m jak milosc ogladaja
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jak nie bedzie padalo.... tylko gdzie :}
-
Spociki Łódzkie
no to zlot w wawie trza zrobic
-
Spociki Łódzkie
nie mowie babo o pracy
-
Spociki Łódzkie
ehh Pat.... okreslaj bartka masz cos dla mnie ??
-
Spociki Łódzkie
ja juz mam dosyc dzisiejszego dnia, no tyle zapytan ofertowych co dzis dostalem i wyslalem to mozna tylko
-
Spociki Łódzkie
ja szukam dodatkowej jakiejs pracy
-
Spociki Łódzkie
no i kasa leci...
-
Spociki Łódzkie
zabiesz prace do domu
-
Spociki Łódzkie
ja nie wiem czy ogladales oszukac przeznaczenie... i tak Cie dorwie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to juz nikt forum nie pilnuje. buu
-
Spociki Łódzkie
kurcze.... juz prawie poniedzialek...buuuu
-
Spociki Łódzkie
http://chicks-rank.com//images/abFHmgH.jpg ta jest fajna
-
Spociki Łódzkie
tatuaz galki ocznej,,, wtf
-
Spociki Łódzkie
lol .... no comment [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 23:03_________________________________________________wlaczcie tv4 masakraaaaaa
-
Spociki Łódzkie
lzy rozpaczy zalewaja mi oczy ja kiedys pojechalem na zlot gdzie byly 2 auta z czego jedno bylo moje, wiec powinienes byc zadowolony