Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
a tak tęskniłeś za spotami
-
Spociki Łódzkie
juz dawno w polsce by mnie nie bylo. ale pilnuj sprawe
-
Spociki Łódzkie
Klysiu ale ja pracuje tylko chce zmienic. Misiek a moze jutro o 8 na pilke na spolem :-P
-
Spociki Łódzkie
a co w pracy bedziesz no będę właśnie o to chodzi
-
Spociki Łódzkie
ejjj no nie 17.... moze chociaz 18 nie zdaze dojechac
-
Spociki Łódzkie
powiedział, że ma iphona i poszło z górki
-
Spociki Łódzkie
Tomek,na która w następna niedziele ?
-
Spociki Łódzkie
bo powróciłeś i myśleli że się spam posypie
-
Spociki Łódzkie
ta druga...tylko te kolczyki w sutach... ehhh
-
Spociki Łódzkie
to masz pewność że sam nie będziesz
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no prosze, szkoda ze nie automat ;P- Spociki Łódzkie
Kanulec - Infekt kupił B7 ? bo chwali się na fb ale nie modelem tylko że klekot- Spociki Łódzkie
hyhyh jak będzie tak częste picie jak z Brunem to tego nie widzę- Spociki Łódzkie
no nie gadaj ze bedziemy w parku pili teraz- Spociki Łódzkie
ale powiem kielbasa slaska z sokolowa na grila przepyszna, mozna jesc nawet sama.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jeszcze nie bity ?- Spociki Łódzkie
a gdzie jakies foto nowego nabytku jeszcze niebitego- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kurfa...ze 3 audi mozna kupic za to- Spociki Łódzkie
fajna praleczka- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba... Ty weź się kurfa do roboty- Spociki Łódzkie
Kimi widziany był z tydzień temu koło manu. żyje, ma się dobrze i nie ma na nic czasu. - Spociki Łódzkie