Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
dawaj na gg nie bedziemy tu smiecic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie na ten pokoj bo czekam i jest ponton i kanu [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________zakladke na a4 przerzuc moze
-
Spociki Łódzkie
wpisz nick i sie wbijaj
-
Spociki Łódzkie
irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl kliknij to w przegladarke i samo sie otworzy, i wlacz gg
-
Spociki Łódzkie
chatzilla sciagnij i zainstaluj, a potem kliknij tylko link na gorze i juz jestes u nas na kanale
-
Spociki Łódzkie
jaka masz przegladarke ?
-
Spociki Łódzkie
nie no karty port chyba ?
-
Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/skoda-favorit-nowa-nieuzywana-C21669734.html moze ktos chetny:)
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
uzyj gogli ;p ja mialem gdzies ale zeby zapomniec o studiach wszystko wywalilem
-
Spociki Łódzkie
teraz zle staniesz na zlocie to albo w trabe od admina Kimiego albo ban na nastepny zlot :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie chcialem tego napisac
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj, wczoraj by nie dal rady odczytac
-
Spociki Łódzkie
to sto lat Panie Misiek
-
Spociki Łódzkie
dobry masz gust Marcinku
-
Spociki Łódzkie
Seba....broda Cie po prostu zabije :polew:
-
Spociki Łódzkie
zeby byla jasnosc zakladalem termometr latem, dzieki uprzejmosci Marcina. to pierwsza zimnica stad moje zainteresowanie sniezynka....nie Darkiem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
powaznie pytam, bo temperature mam na plusie i klimatronik tez na plusie pokazuje kierwa....[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 12:48_________________________________________________dobra Krzyś juz mnie naumial
-
Spociki Łódzkie
no problem nie tylko u mnie ale odpowiedzi nigdzie nie znalazlem, klima wylaczona oczywiscie dodam
-
Spociki Łódzkie
Klysiu masz tu swojego mesia
-
Spociki Łódzkie
mam pytanie, na wyswietlaczu temperatury caly czas swieci mis ie taka sniezynka (nie mylic z Darkiem ) co to oznacza ???
-
Spociki Łódzkie
ja tu sie starzeje :polew:
-
Spociki Łódzkie
Mario.... bierz "Glinkie" na potancowke z nami a i przycisk sie znajdzie
-
Spociki Łódzkie
LUBIE :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dzizaz Mario......