Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
co by tu nie mowic zle o was, ale stare od rana [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 15:34_________________________________________________ Zaraz po tym, jak moja żona urodziła, zapytałem lekarza:'' Jak szybko możemy uprawiać seks?'' Mrugnął do mnie i odpowiedział: ''Hmm, kończę pracę za dziesięć minut, spotkajmy sie wtedy na parkingu samochodowym'' Kanu nie pisz ze stare :polew:
-
Spociki Łódzkie
alan to takie gejowskie imie [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 13:33_________________________________________________http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264926_251738334841444_142737272408218_1166232_4645030_n.jpg
-
Spociki Łódzkie
ja mam uni, poza tym uni robiony byl przez presidenta tylko nie dostal homologacji bo byl tanszy i lepiej sie sprzedawal
-
Spociki Łódzkie
unidena bez zastanawiania sie[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 13:22_________________________________________________pokazesz tylko w ktorym aucie
-
Spociki Łódzkie
i tak ma pewnie pelna inwigilacje to co ma sie martwic :>
-
Spociki Łódzkie
rozowa landynka moze sie dogadac ;P poza tym w kazdej pracy placa za dojazd
-
Spociki Łódzkie
a nie mozesz sie dogadac zeby doplacali ci za dojazd z pracy ?
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja tez dziekuje bardzo i pisze sie na poprawke prawego fotela
-
Spociki Łódzkie
Twoj samochod ma pecha do Ciebie
-
Spociki Łódzkie
tak ta zjarana[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 22:57_________________________________________________ dobrze ze Bruno juz ma jedna :polew:
-
Spociki Łódzkie
CI co czytali watek spalonej w aso audiki ... http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-1-9tdi-skora-navi-pelna-opcia-ful-i1698378523.html no k**wa paranoja
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Kimi rozowy chlopcze moze byc i hostessa, byle by prala za mnie
-
Spociki Łódzkie
nie to ze jestem nie mily ale chce byc pierwszy w kolejce bo musze jechac na wioche i tak na prawde nie odowiada mi ten termin, ale syfu w srodku tez nie chce miec :}
-
Spociki Łódzkie
o 8 rano grila i pic :polew: [br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 13:38_________________________________________________a no i dj okresl sie 8 albo 9 u Ciebie, bo godzine nie bede siedzial szczegolnie ze zapakowany na dzialke przyjade :>
-
Spociki Łódzkie
kogo pojebalo z ta godzina, k**wa...
-
Spociki Łódzkie
ja doczytalem ze niby to wylacza sam samochod po ilus minutach zeby turbina sie wychlodzila. ale czy prawda to niech powiedza madrzejsi
-
Spociki Łódzkie
ale mam kaca ja pier**le, a tu 8h w pracy fak
-
Spociki Łódzkie
jestes spalonaaaa mowie ci
-
Spociki Łódzkie
odpowiednia :polew:
-
Spociki Łódzkie
jaka tam Twoja teraz
-
Spociki Łódzkie
teraz bedzie plakal do poduchy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
EO PUSIA :polew: :polew: