Treść opublikowana przez Bartas
-
Spociki Łódzkie
ja mam taki zajeb w tyrze ze masakra :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
i wszystko jasne z Pusia :polew:
-
Spociki Łódzkie
ilu tych ojcow masz
-
Spociki Łódzkie
ja pierdziu, ten co niedziela imieniny
-
Spociki Łódzkie
i pelno dresow bo cieplo
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
w takim razie bron biore ze soba :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: opowiadaj
-
Spociki Łódzkie
to Ania czekam na Ciebie ;p
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jeszcze sie ze szwedka nie calowalem :polew: najwyzszy czas
-
Spociki Łódzkie
Kimi a z Pusia sie nie pozales :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
na prawde bija ?? wczoraj jakas rozruba u mnie byla na osce skakali po autach ;d
-
Spociki Łódzkie
u to sie impreza szykuje w elektrowni
-
Spociki Łódzkie
my za herbate na lotnisku w wawie 40 zl wiec we wszystko uwierze
-
Spociki Łódzkie
no jak byliscie tam co sie na piotrkow jedzie to mozna sie najesc
-
Spociki Łódzkie
kierwa... na herbate pojechali
-
Spociki Łódzkie
a no to milo :}
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
podpisuje sie pod tym
-
Spociki Łódzkie
no to zeby wladimir przegral
-
Spociki Łódzkie
Wiktor obszywacie tez skora np kierownice ??
-
Spociki Łódzkie
a ja tez mam wolne dzis ale tylko dlatego ze katar mnie zalewa
-
Spociki Łódzkie
czego sie pytam grzecznie
-
Spociki Łódzkie
moj pierwszy [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 18:55_________________________________________________ ciekawe...jak tam wjechal i na chust mu ten kask jak bedzie spadal :gwizdanie: