Witajcie Mam na imie Łukasz, interesuje się wszystkim po trochu Obecnie nie posiadam auta. Jeszcze niedawno audi a4 b6 1.9tdi - sprzedane, po audi E39 - sprzedane ( dzięki bogu ) . Od dziś szukam znów dobrej A4 B6 dlatego chciałbym do Was dołączyć, Pozdrawiam