Treść opublikowana przez pyra111
-
Taśmy led do podświetlenie przestrzeni nóg
ja podlączyłem się pod podswietlanie schowka najprościej bez zadnej ingerencji
-
Uszkodzenie ogrodzenia
pzu to prl
-
Zdjęcie tylnych sprężyn
wrzuce amorki i wlasnie bede musial podjechac na geometrie
-
Zdjęcie tylnych sprężyn
o dzieki Rycho a pomoze ktos czy sprezyna zejdzie bez klucza na tyle?
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
No mi sie też starsznie podobają może jakieś spotkanko ogarniemy w Płocku w marcu?
-
Zdjęcie tylnych sprężyn
Witam bede zmieniał sam amortyzatory w b6 i chciałem od razu zapytać czy żeby zdjąć sprężyny na tyle potrzebny jest klucz czy na siłe będzie można ją zsunąć? A i jeszcze jedno jak zdejme poszycie nadkola odkręce amorka to musze podstawiać coś pod wahacz czy nie? zaznacze że bede używał aby zwykłego podnośnika do koła PS. podeślijcie jakieś gumy pod spręzyny na tył bo za nisko mi siedzi coś max 20 mm
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Panowie to kiedy wiosenne spotkanie?
-
1,9 TDI 130 realne mozliwosci
500 koni
-
pierwsza wymiana filtrów po zakupie auta
Pisac do Dzika on wsyszystko ma co potrzebujesz, nie lej tylko Castrola chyba że do skutera
-
czujniki parkowania
dokładnie przeciez mozna kupic zestaw na allegro 200zl i zamontować to w seryjny zderzak a wczesniej je prysnąc w kolor np http://allegro.pl/czujnik-czujniki-parkowania-cofania-8-czujek-20mm-i5805659307.html
-
Skąd odgłos "przelewającej się cieczy" podczas przyspieszania jazdy?
jak słyszysz to przelewanie to podczas jazdy gwałtownie daj kiera w lewo i prawo szybciej woda spłynie
-
Ile to radio jest warte?
400 jak nowka tylko ja nie pisałem ze je sprzedaje
-
Skąd odgłos "przelewającej się cieczy" podczas przyspieszania jazdy?
kolego to woda, mam tak zawsze po deszczu albo jak sie stopi mróz czy snieg. bez obaw
-
Szum po wcisnięciu sprzęgła - łożysko wymienione / problem dalej
stanowczo daj do innego mechanika i nie mow co ma naprawiac tylko niech zdiagnozuje problem skontaktuje sie z Toba i wtedy podejmie sie naprawy, pewnie nic nie zrobił
-
[Q5 2011r 2.0 TDI] Drugie OOOO w rodzinie :)
fuj jakie te q5 jest nudne ale za to sliczne a8 w tle
-
Febi czy to Febi ?Porównanie wahaczy.
na moje oko ten z allegro wydaje sie bardziej tandetny, mozliwe ze to podróbka zamawiałeś na allegro u sprzedawcy co ma sklep czy u prywaciarza?
-
Naklejka z rejestracją na szybie.
ja wożę swoją w schowku ponad rok i nie naklejam bo fajniej wyglada bez chyba ze mnie zmusi jakas kontrola
-
Led 6000K zamiast żarówki H7? Opinie
Siemka znalazłem coś takiego. Jak myślicie będzie to jakoś sensownie świecić, zależy mi żeby światło było białe bo żarówkami ciężko to osiągnąć a nie stać mnie na xenon link http://allegro.pl/zestaw-zarowki-led-h7-6400lm-xml-t6-i5912807839.html ma ktoś coś takiego z Was?
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
chyba szoruje każdemu kto ma takie laczki ja bym na to nie zwracał uwagi
-
problem szarpania przy ruszaniu
wszystko wskazuje na dwumas lub sprzęgło ... pompki sprawdzic trzeba
-
Jak osiągnąć taki dzwiek
Luqe12 kozacko to mruczy chyba nastepne audi bedzie w benzynie ile taka przyjemność Cię kosztowała?
-
Odstające listwy drzwi ?
możesz dać fotki bo nie rozumiem
-
B6 [AVJ] Seria a co dalej zobczymy:)
ładny środeczek natomiast kolor jakoś nie w moim guście. powodzenia
- Rozrząd
-
Uwaga! Oszust na OLX
Uwaga oszust na olx Patryk Mikrut http://olx.pl/motoryzacja/czesci-samochodowe/osobowe/czerniewice/#from404 http://olx.pl/oferta/drzwi-przednie-tylne-lewe-prawe-audi-a4-b6-b7-lz5w-kompletne-z-szyba-CID5-IDd6raN.html#b790868a16 Wysyła inne części po odesłaniu brak kontaktu !!! Nie polecam Nie chce wysyłać za pobraniem!!! Ma kilka kont!