Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. takie same mam u siebie radyjko od B7 ktoś ostatnio sprzedawał te pokrętła na forum chyba za 200zł a podejść raczej podjedą bez problemu
  2. Marka nie ma tutaj znaczenia wszystko jest robione tak samo wiec patrz na parametry. Najważniejsze karta graficzna i procesor.
  3. Jest różnica zapewne w skoku amortyzatora pracują w innych zakresach + inne sprężyny tzn zapewne twardsze
  4. pyra111 odpowiedział(a) na lolo12 temat w Audi A4 B5
    może łożysko na sprzęgle
  5. fota https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjuma-Qq8jKAhWKVywKHXGgBA8QjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.boll.pl%2Flakiery-akrylowe-i-ochronne-2%2Fboll-lakier-do-zderzakow-plastikowych-49&psig=AFQjCNFtH9nd1xrTs7D8x59UfFVFO07dXA&ust=1453927222890669 Tak jak obiecałem fotki po obniżeniu przodu
  6. z tego co mi wiadomo nie zdejmiesz sprężyny bez sciągacza , ew możesz zrobić własnej roboty żeby sciśnąc sprężyne tylko trzeba uważać ...
  7. trzeba po nowe audi do salonu
  8. sprzeglo mam nowke raczej bym obstawiał wysprzęglik
  9. no to tak jak u mnie moorasky Czy może to być wina wysprzeglika? Da rade go wymienić samemu?
  10. pyra111 odpowiedział(a) na MariuszKoz temat w Opolskie
    kup kabel za 20 zł i powiem ci co zainstalować i sam to zrobisz, Łukasz z forum mi ostatnio tłumaczył bo tez miałem problem
  11. Problem rozwiązany temat do zamkniecia
  12. w sumie źle nie jest ale ostatnio śmigałem ze znajomym hondą i jak dojeżdzał do swiateł to już przy 40 wbił sobie jedynke bez problemu a ja musze wbijac przy 10 km /h
  13. Witam wszystkich co moze byc przyczyna ze ciężko wbić 1 gdy auto sie toczy pozatym wszystko śmiga ładnie gdy ruszam 1 tez wchodzi gladko problem występuje gdy redukuje i auto się toczy ok 30 i chce wbić 1 to musze troche przez sile wymieniłem sprzęgło i jest z tym troche większy problem, tylko nie mówcie ze łożysko bo znów zapłacę jak za wymianę sprzegla pozdrawiam
  14. Przez to że Ci tak dmucha mechanik wymieniał Ci te rzeczy? szczelka pod głowicą -nowa pompa -pasek rozrządu -hydro popychacze nowy płyn chłodniczy pestrone olej / filtr świece
  15. Ja wymieniłem za 250 PLN i narazie śmiga elegancko wczoraj odebrałem A trzeba ustawiać geometrie bo ktoś tu namieszał? Bo ostatnio po wymianie amorków ustawiałem czyżbym musiał znów wyrzucić stówke?
  16. Witam jest ktoś tu z płocka co ma audi B6? Mam drobny interes , pisać na priv lub tutaj. dmucha mi tylko ciepłym powietrzem i Chce podmienić klimatronik i sprawdzic czy to nie jego wina
  17. nie rozumiem Cie rodzyn
  18. A co trzeba zdemontowac do wymiany? trzeba sciagac przód?
  19. pyra111 odpowiedział(a) na DESPERADOS temat w Audi A4 B5
    mi troszkę się psociła ale wymieniłem amorki i jest lalka. Brałes pod uwage opony? Sorki moje auto to B6
  20. a robił to ktoś lakierem w sprayu?
  21. Tak jak w temacie czy 250zł to ok?
  22. hahaha A wiecie jak działa podświetlenie schowka? Jak otworze auto z pilota zapala się wszystko w srodku łącznie z podswietleniem schowka i swieci te podswietlenie i reszta. Po zamknieciu drzwi po kilku sekundach podswietlenie u góry gaśnie i podswietlenie schowka przygasa a razem z nim pod nogami swietełka i swieca lekkim białym światełem Sprawdzcie jak działa napjpierw to podświetlenie świrki Przynajmniej u mnie
  23. Piasek80 Sorry musze to napisać wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.