Treść opublikowana przez pyra111
-
Chromowane pokrętła Radia Concert II
takie same mam u siebie radyjko od B7 ktoś ostatnio sprzedawał te pokrętła na forum chyba za 200zł a podejść raczej podjedą bez problemu
-
Kupno laptopa - jaką markę/serię wybrać dla jakości wykonania ?
Marka nie ma tutaj znaczenia wszystko jest robione tak samo wiec patrz na parametry. Najważniejsze karta graficzna i procesor.
-
Różnica miedzy amortyzatorami
Jest różnica zapewne w skoku amortyzatora pracują w innych zakresach + inne sprężyny tzn zapewne twardsze
-
Szumi na 5 biegu
może łożysko na sprzęgle
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
fota https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjuma-Qq8jKAhWKVywKHXGgBA8QjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.boll.pl%2Flakiery-akrylowe-i-ochronne-2%2Fboll-lakier-do-zderzakow-plastikowych-49&psig=AFQjCNFtH9nd1xrTs7D8x59UfFVFO07dXA&ust=1453927222890669 Tak jak obiecałem fotki po obniżeniu przodu
-
Wymiana sprężyn b7 Tył.
z tego co mi wiadomo nie zdejmiesz sprężyny bez sciągacza , ew możesz zrobić własnej roboty żeby sciśnąc sprężyne tylko trzeba uważać ...
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
trzeba po nowe audi do salonu
-
Ciężko wchodząca jedynka
- Ciężko wchodząca jedynka
sprzeglo mam nowke raczej bym obstawiał wysprzęglik- Ciężko wchodząca jedynka
no to tak jak u mnie moorasky Czy może to być wina wysprzeglika? Da rade go wymienić samemu?- Diagnostyka VAG
kup kabel za 20 zł i powiem ci co zainstalować i sam to zrobisz, Łukasz z forum mi ostatnio tłumaczył bo tez miałem problem- Forumowicz z Płocka [Szukam]
Problem rozwiązany temat do zamkniecia- Ciężko wchodząca jedynka
w sumie źle nie jest ale ostatnio śmigałem ze znajomym hondą i jak dojeżdzał do swiateł to już przy 40 wbił sobie jedynke bez problemu a ja musze wbijac przy 10 km /h- Ciężko wchodząca jedynka
Witam wszystkich co moze byc przyczyna ze ciężko wbić 1 gdy auto sie toczy pozatym wszystko śmiga ładnie gdy ruszam 1 tez wchodzi gladko problem występuje gdy redukuje i auto się toczy ok 30 i chce wbić 1 to musze troche przez sile wymieniłem sprzęgło i jest z tym troche większy problem, tylko nie mówcie ze łożysko bo znów zapłacę jak za wymianę sprzegla pozdrawiam- Hicior! Piosenka o Audi z Bośni i Hercegowiny
- W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
Przez to że Ci tak dmucha mechanik wymieniał Ci te rzeczy? szczelka pod głowicą -nowa pompa -pasek rozrządu -hydro popychacze nowy płyn chłodniczy pestrone olej / filtr świece- Ile płaciliście za wymianę sprzęgła?
Ja wymieniłem za 250 PLN i narazie śmiga elegancko wczoraj odebrałem A trzeba ustawiać geometrie bo ktoś tu namieszał? Bo ostatnio po wymianie amorków ustawiałem czyżbym musiał znów wyrzucić stówke?- Forumowicz z Płocka [Szukam]
Witam jest ktoś tu z płocka co ma audi B6? Mam drobny interes , pisać na priv lub tutaj. dmucha mi tylko ciepłym powietrzem i Chce podmienić klimatronik i sprawdzic czy to nie jego wina- Ile płaciliście za wymianę sprzęgła?
nie rozumiem Cie rodzyn- Ile płaciliście za wymianę sprzęgła?
A co trzeba zdemontowac do wymiany? trzeba sciagac przód?- Myszkowanie auta
mi troszkę się psociła ale wymieniłem amorki i jest lalka. Brałes pod uwage opony? Sorki moje auto to B6- Malowanie dokładek pytanie o podkład
a robił to ktoś lakierem w sprayu?- Ile płaciliście za wymianę sprzęgła?
Tak jak w temacie czy 250zł to ok?- Taśmy led do podświetlenie przestrzeni nóg
hahaha A wiecie jak działa podświetlenie schowka? Jak otworze auto z pilota zapala się wszystko w srodku łącznie z podswietleniem schowka i swieci te podswietlenie i reszta. Po zamknieciu drzwi po kilku sekundach podswietlenie u góry gaśnie i podswietlenie schowka przygasa a razem z nim pod nogami swietełka i swieca lekkim białym światełem Sprawdzcie jak działa napjpierw to podświetlenie świrki Przynajmniej u mnie- Nowicjusz - wątek powitalny
Piasek80 Sorry musze to napisać wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem - Ciężko wchodząca jedynka