Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. Czyli tak samo jak u mnie. Jak za tą kase warto Panowie
  2. Potwierdzam, miałem podobnie myślałem że to łożysko bo miałem do zrobienia a jednak opony
  3. Czyli masz jeszcze ważne a dopłatę chcą bo przeliczyli składkę ponownie i na Was juz wyszło inaczej. Bodajże kiedyś tak nie było. Olej to jak się skonczy te oc wykup nowe.
  4. pyra111 odpowiedział(a) na badzik86 temat w 1.9TDI
    Zacząć od kompa sprawdzić błędy, Turbina chyba mówi papa
  5. Jak to sie mówi? Jeśli nic się dziwnego nie dzieje wszystko śmiga to lepiej nic nie ruszać, jeszcze zdążysz opróżnić portfel Lepiej powymieniać filtry/ płyny / oleje i śmigać niż szukać guza
  6. po 1 nie masz kwitu z ubezpieczenia do kiedy jest ważne?
  7. nie rozumiem w czym widzisz problem? Raczej różnica jest spowodowana nierównym podłożem podczas mierzenia
  8. Witajcie, rozmyślam zakup AC. Czy koniecznie musi byc wykupione u tego ubezpieczyciela co OC? Ile płacicie i w jakiej ubezpieczalni, pozdrawiam
  9. Zgadza sie
  10. pyra111 odpowiedział(a) na Orayle temat w 2.5TDI
    Nic dziwnego jak to 2.5TDI pozbywaj się tego
  11. Jakbyś był bliżej zrobiłbym Ci to za free
  12. Witajcie to z mojej okolicy, jezeli macie ochotę wspomóżcie https://www.siepomaga.pl/ciemnosc
  13. Do wymiany termostat, płynu uzupełnij do max wszystko wróci do normy, pzdr.
  14. To typowe objawy dwumasy ktora klasyfikuje sie do wymiany wiec nie wiem co tam Ci ten mechanik porobił
  15. Jak jest wszystko ok to zostawiaj. Chłopaki Ci doradzą żebyś kupił dunlopy za 1,5 tys 2 sztuki. Ja miałem opone z 2002 i latałem po 240 i po zakrętach aż piszczało wszystko. Zjedź ją przynajmniej do końca sezonu
  16. pyra111 odpowiedział(a) na radekaudi temat w 1.9TDI
    Jak to diesel zalezy też od temperatury na dworzu a oleju ubywa? Polecam na przyszłość po odpaleniu czekać pól minuty przed ruszenien
  17. No i git. Wydaje mi się ze cos go zasyfiło a paliwo jakie lales? Chłopaki maja racje trzeba podłączyć kompa, u mnie tak samo bylo jak u ciebie ale gdy bralko mi paliwa wiec cos z tym związane lub pompki..
  18. pyra111 odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6/B7
    lub sprzęgła
  19. Panowie a da rade dospawać aby drugą końcówkę do tłumika (po prawej stronie) jedynie do efektu wyglądu? Czy trzeba cos przerabiać oprocz zderzaka?
  20. z plaka go odpal, mechanik to chyba upośledzony tak?
  21. Dzieki Panowie, szkoda że macie taki zapłon że ja się nie załapałem
  22. Nie kupiłem już z amorkami czerwone sachs to sa chyba od s line a sprężyny już były na nich FK i chyba zamienie te sprężyny na oryginalne od s line bo jest troche za nisko w realu jest niżej niż na foto a jeśli chodzi o tył to spręzyny aby HR na ori amorkach Wiosennie
  23. Nawet jeśli zarejestrowałeś na siebie I sprzedałeś to i tak nie musisz zgłaszać do WK. Byle umowa była w szufladzie i tyle, pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.