Treść opublikowana przez pyra111
-
Nexen vs Debica? Prosze o opinie
Czyli tak samo jak u mnie. Jak za tą kase warto Panowie
-
Bije kierownica i drgania przy 130 km/h wzwyz
Potwierdzam, miałem podobnie myślałem że to łożysko bo miałem do zrobienia a jednak opony
-
Dopłata z OC
Czyli masz jeszcze ważne a dopłatę chcą bo przeliczyli składkę ponownie i na Was juz wyszło inaczej. Bodajże kiedyś tak nie było. Olej to jak się skonczy te oc wykup nowe.
-
problemy z przyśpieszeniem
Zacząć od kompa sprawdzić błędy, Turbina chyba mówi papa
-
Co sprawdzic w moim wiekowym s4?
Jak to sie mówi? Jeśli nic się dziwnego nie dzieje wszystko śmiga to lepiej nic nie ruszać, jeszcze zdążysz opróżnić portfel Lepiej powymieniać filtry/ płyny / oleje i śmigać niż szukać guza
-
Dopłata z OC
po 1 nie masz kwitu z ubezpieczenia do kiedy jest ważne?
-
roznica wysokosci po zmianie sprezyn.
nie rozumiem w czym widzisz problem? Raczej różnica jest spowodowana nierównym podłożem podczas mierzenia
-
Ile płacicie za AC?
Witajcie, rozmyślam zakup AC. Czy koniecznie musi byc wykupione u tego ubezpieczyciela co OC? Ile płacicie i w jakiej ubezpieczalni, pozdrawiam
-
Pomoc dla Frania
Zgadza sie
-
nie wiem co robic z moja audi
Nic dziwnego jak to 2.5TDI pozbywaj się tego
-
Potrzebny ktos z VAG'iem.
Jakbyś był bliżej zrobiłbym Ci to za free
-
Pomoc dla Frania
Witajcie to z mojej okolicy, jezeli macie ochotę wspomóżcie https://www.siepomaga.pl/ciemnosc
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
- Auto nie może się zagrzać, ubytek płynu w chłodnicy
Do wymiany termostat, płynu uzupełnij do max wszystko wróci do normy, pzdr.- Nowe sprzęgło i szarpanie przy ruszaniu pod obciążeniem
To typowe objawy dwumasy ktora klasyfikuje sie do wymiany wiec nie wiem co tam Ci ten mechanik porobił- 11 letnia opona
Jak jest wszystko ok to zostawiaj. Chłopaki Ci doradzą żebyś kupił dunlopy za 1,5 tys 2 sztuki. Ja miałem opone z 2002 i latałem po 240 i po zakrętach aż piszczało wszystko. Zjedź ją przynajmniej do końca sezonu- czarny dym po odpaleniu
Jak to diesel zalezy też od temperatury na dworzu a oleju ubywa? Polecam na przyszłość po odpaleniu czekać pól minuty przed ruszenien- Audi b6 nie odpaliło , pomocy !
No i git. Wydaje mi się ze cos go zasyfiło a paliwo jakie lales? Chłopaki maja racje trzeba podłączyć kompa, u mnie tak samo bylo jak u ciebie ale gdy bralko mi paliwa wiec cos z tym związane lub pompki..- dwumas?
- Podwójny wydech do 1.9 TDI
Panowie a da rade dospawać aby drugą końcówkę do tłumika (po prawej stronie) jedynie do efektu wyglądu? Czy trzeba cos przerabiać oprocz zderzaka?- Audi b6 nie odpaliło , pomocy !
z plaka go odpal, mechanik to chyba upośledzony tak?- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Dzieki Panowie, szkoda że macie taki zapłon że ja się nie załapałem- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Nie kupiłem już z amorkami czerwone sachs to sa chyba od s line a sprężyny już były na nich FK i chyba zamienie te sprężyny na oryginalne od s line bo jest troche za nisko w realu jest niżej niż na foto a jeśli chodzi o tył to spręzyny aby HR na ori amorkach Wiosennie- Jak zaślepić EGR w AWX 1.9TDI
- Czy trzeba zgłaszać sprzedaż auta do WK ?
Nawet jeśli zarejestrowałeś na siebie I sprzedałeś to i tak nie musisz zgłaszać do WK. Byle umowa była w szufladzie i tyle, pozdrawiam - Auto nie może się zagrzać, ubytek płynu w chłodnicy