Treść opublikowana przez pyra111
-
Skrzypienie po założeniu gwintu!
I co jak sie ma sprawa? Dajcie info na koniec co bylo nie tak
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Chyba tu za czesto chłopaki nie zagladają Jak narazie czekamy moze sie ktos wiecej odezwie
-
zamiennik lotki klapy avant
A ja Miałem okazje kupić za 120zł i teraz żałuje
-
Polecane opony letnie
Sorki Fido już poprawiłem tylko się nie zabijcie
-
Polecane opony letnie
Do felgi 18" w B6 szer. 225/40 jest najlepsza. Ja po zmianie z 235 na 225 widze duże różnice np na koleinach auto nie jedzie gdzie chce a wspomaganie nie stęka jak przy szerszej oponie po za tym kierownica stała się lżejsza dobrze ze nie wrzuciłem ponownie 235
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Chłopaki Cię wyśmieją ! Musisz kupić kamienie Pirelli 800zł za sztuke , proste buahaha a juz na pewno nie kupie uniroyal'ów chyba że na tor. Ja zostane na pewno na długo przy Nexenach , nie musze jeździć na premium za 3 tys skoro nie widze różnicy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
To w niedziele 3 kwietnia byli by chętni?
-
Dobrzy chiptunerzy
Nie polecam http://www.dieselsoft.pl/ Diesel Soft Płock - w rzeczywistosci moc jest inna, mało ma się do rzeczywistości. Po za tym opinie: http://dobrymechanik.pl/mechanicy/plock/auto-mechanika-zielinski-kazimierz.html
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Panowie to kiedy jakies spotkanie? robi sie ciepło może 1 kwietnia?
-
Audi a4 b6
Wrzucaj 18" i 225/40/18 pzdr
-
Ori Avant Tdi RNS-D nowe wykałaczki
znane audi za ile poszło? Brakuje tylko porządnej 18" no i gitara
-
Spotkanie Płock|Okolice
Siemka może jakieś spotkanie zapowiada się już ładna pogoda, ma być ponad 10 stopni, moze w piątek 1 kwietnia jakis zlocik?
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Zrobiłem już sporo km po wrzuceniu NEXENÓW N8000 bardzo bardzo polecam te opony. Są bardzo ciche! Jazda jak po sznurku, są dość miekkie ale na tym mi zależało nie czuje się jakbym jechał na 18". Po za tym zero problemow z wyważeniem, czasami jak wezme na luz przy 100 mam wrażenie że auto zgasło sa bardzo ciche, rozmiar jaki mam to 225/40/18, za tą kasę tj. 1300zł chyba nie ma nic lepszego. Jestem w 100% zadowolony.
-
Wzrost cen OC.
mi wyszlo o 100zl wiecej masakra
-
Zerwana linka od maski
jestes pewny ze linka? mialem to samo okazalo sie ze pekł uchwyt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy, tak
-
Janusze Tunningu :D
Chryste jak to wyglada
-
Wyjące i syczące turbo 1.9 tdi b6
No jak gazujesz zimną to nic dziwnego że gwiżdze moja na zimnym nie przekracza nawet 2tys obrotow kolego Jaki poziom oleju? jaki olej wlany? Po rozgrzaniu ustepuje?
-
Janusze Tunningu :D
zaje****ty? haha
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
- Nexen vs Debica? Prosze o opinie
Polecam te nexeny n8000 jezdzi sie na prawde bardzo dobrze, kupilem w rozmiarze 225/40/18 smiga sie jak po sznurku, sa bardzo ciche! Za ta kase chyba nie ma nic lepszego. Jezdzi mi sie lepiej niż na UNIROYAL'ach- Gasnący silnik podczas odpalania.
W pierwszej kolejnosci trzeba podłączyc komputer i sprawdzic błędy Aj nie zauwazyłem że to B5 wiec sie nie udzielam- sprzedaz samochodu
Sprzedaż prywatna? Jeśli tak to Możesz go jedynie pozdrowić.- Polecane opony letnie
Uniroyal miałem ale model starsze i są bardzo twarde osobiscie nie kupił bym ich drugi raz. Obecnie zakupiłem niedawno NEXEN N8000 225/40/18 i są na prawdę bardzo przyjemne. Oponki budżetowe ale na prawdę dają rade zaznacze że są bardzo ciche! Ostatnio jak dałem na luz myślałem że auto mi zgasło totalna cisza, sa dość miekkie prowadzi się jak po sznurku za cene 1200zł 225/40/18 nie ma lepszych! Dodam że wczesniej miałem 235/40 i na 225/40 jeździ się dużo lepiej... Serdecznie polecam śmiało te gumy, miałem uniroyal i na nexenach jezdzi mi się o niebo lepiej. Autko A4 B6 pozdrawiam- Uszkodzenie pojazdu zastępczego.
Teraz już wiesz jak to jest być w Polsce uczciwym - Nexen vs Debica? Prosze o opinie