Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. http://allegro.pl/adapter-zarnika-d1s-xenon-ksenon-hid-kabel-i6192582965.htmlczy te kabelek to tylko plus/minus?
  2. Witam wpadly mi lampy Depo jest w obu ustawienie na RHD lub LHD ktore ustawienie bedzie poprawne? Liczę na szybka pomoc dzieki
  3. Jak jest coś na olx fajnego piszecie priv z prosba o wystawienie na allegro(tu jest bezpiecznie) jesli koles sie nie godzi darujcie sobie i po temacie.
  4. pyra111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ma ktoś z Was takie lampy? Prosze tylko o opinie osób które miały z nimi stycznośc, pozdrawiam
  5. synchronizacja wtrysku/ rozrzad
  6. Może dodasz o jakim aucie mowa? 990zl? tylny błotnik, lewe tylne drzwi oraz próg 1 tys?
  7. blokuje zawsze? niezaleznie czy zimny czy cieply?
  8. AUZ1Z02G1762291 <- po tym tak Allegro lub elektryk (50zł)
  9. opony , geometria
  10. pyra111 odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    A to inna bajka
  11. pyra111 odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    W ogóle nie kręci? Akumulator siadł i zgasł Swego czasu miałem tak w 1 b6 że zaświeciły się abs i esp check itd i po 5km auto mi zgasło (nie było ładowania) Najlepiej zaczac od najprostszych rzeczy, jak może silnik umrzeć skoro nie ma co go uruchomic, powinieneś chyba wrzucić inny aku i spróbować odpalić?
  12. 99% dwumas, zmul go wysoki biegiem i daj porzadnie gazu jesli bedzie trzepać to masz odpowiedź , pamietam też że jak miałem b6 po chipie i jechałem nad morze było z 40 stopni to po 300 km tez tracił dużo mocy i sie tak juz nie odpychał....
  13. Lepiej kupić w PL
  14. http://allegro.pl/zarowki-typer-xenon-5000-k-biale-swiatlo-h7-a97003-i5137176598.html Czy ktoś miał to u siebie?
  15. pyra111 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
  16. Kijowo Wojtek przod jest wyzej niz tył ale jestem dopiero po zmianie powinien jeszcze opaść, nie jestem zadowolony ale moge w koncu zapier***ć
  17. Dzis zdejmowalem lampy, Ledy maja pół roku w aucie i do kosza
  18. Masz PD a chcesz nalać jakiegoś syfu? powodzenia
  19. Tak ale nie wiem jakie bo juz tak kupiłem
  20. Panowie przyłącze się jeszcze zeby nie zakładac nowego topika da się włączyć doświetlenie auta z zewnątrz vcds?
  21. To i zapewne w b6 jest tak samo
  22. Dołączam się do pytania
  23. No właśnie niestety już wrzuciłem oryginalnego s line Pięknie wyglądała na sline + springi -40 ale to nie dla mnie mega sztywno no i przez leżące policjanty miałem problem przejechać i tak jak mówisz nie mogłem dobrze sie schowac na parkingu bo przycierałem o krawęzniki było na prawde bardzo nisko. Teraz wygląda gorzej ale komfort całkiem inny i nie zawracam sobie głowy czy coś wystaje i raczej już tak zostanie
  24. Napisz do dzika , po 1 na pewno bedziesz miał najtaniej i najpewniej po 2 podasz mu vin i na pewno bedzie pasowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.