Treść opublikowana przez pyra111
-
Jakie używane opony do 600zł?
Debica była 100zł droższa , mam u siebie te continentale tylko że sport 2 , one są dobre ale jak jest +30 stopni na dworzu , ja dziennie nie robie wiecej niż 30km wiec nie przesadzajmy z tymi opnami
-
Nexen vs Debica? Prosze o opinie
Wpadły NEXENY n8000 kpl 1300zł jak pośmigam tydzień dam znać.
-
Jakie używane opony do 600zł?
Wpadły już nówki nexeny , miałem dylemat między dębicą ale wybór padł na pierwsze kpl 1300zł Ps. Ja nie założyłem 18 tylko już kupiłem Pablo. Twoj komentarz jest zbedny i nie wnosi nic do tematu, polecam przeczytać temat postu, jak nie masz nic do powiedzenia to nie nabijaj postów
-
Prace przy mojej a4 .
Przewijania 1 min a zdjęc 4
-
Jaki rozmiar opony na felge A4 B6 18" 8jx18h2 et43
Witam jaki rozmiar opony na alu 18" 8jx18h2 et 43 obecne mam 235/40 natomiast chciałbym zeby było nieco bardziej miekko i nie nosilo na koleinach, jak sie spisze 225/40 lub 215/40? Beda leżeć normalnie? Pozdrawiam i licze na pomoc bo dzis chce zamowic laczki
-
jakis pomysł na zaslepienie tych dziur powstałych po instalacji FIMIC? Temat załatwiony, ale czy jest ładnie? Proszę o opinie.
wczesniej lepiej
-
Czym wyczyścić panel climatronika?
Niestety w niczym nie wykąpiesz, trzeba bedzie rozebrać i wszystko oczyścić i złożyć
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Miałem taką i sprzedałem za 100 zł 18 " oryginał pisałem w tym czasie na forum w ogloszeniach to bym Ci puscil
-
Nexen vs Debica? Prosze o opinie
wole jeździć na łysych 18 niż na 16 od taczki
-
Nexen vs Debica? Prosze o opinie
http://allegro.pl/opony-4x-nexen-n8000-235-40r18-95y-xl-i5966397047.html vs http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-40r18-debica-presto-uhp-rant-i5966389016.html co wybrać? 235/40 nexeny czy 225/40 debica? Prosze o pomoc
-
Problem z autem po zakupie
Tak to jest kupić auto od handlarza , masz nauczkę. W komisie kupiłeś?
-
Mały dylemacik co do rozmiaru opon :)
juz mam metlik to lepiej 225/40 18" czy 235/40 18" a może 222/45 18" ??
-
Mały dylemacik co do rozmiaru opon :)
Dołącze się mam obecnie 235/40 R18 jakie opony wziąć rozmiarowo żeby były komfortowe? Czy 225/40 bedą lepsze? Moja felga
-
Jakie używane opony do 600zł?
Jacek miałeś stycznosc z tymi oponami?
-
Jakie używane opony do 600zł?
sebul nie moge takich znalesc w tej cenie a no właśnie
-
Jakie używane opony do 600zł?
a jak sie trzymaja na deszczu? SZUKAM LETNICH lepsze markowe używki czy jakieś gorsze nówki?
-
Jakie używane opony do 600zł?
- Jakie używane opony do 600zł?
Witam potrzebuje laczków do niuni bo moje już łyse , budżet to 600zł za 4 sztuki co polecacie mam na myśli używki oczywiscie. Rozmiar 235/40 R18 LETNIE- Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
dolaczam sie do pytania a jakie wrzucasz poduszki silnika?- Czym grozi...
ale głupie teorie macie, pęknąć może coś na prawde rzadko i sa to pojedyncze przypadki , są auta z 90 roku wszystko wisi i jeżdzą. rownie dobrze można powiedzieć żebyś wymienił klocki i tarcze bo nie wiadomo kiedy wpadnie pedał hamulca a najlepiej to całe auto. Jeździ się aż coś zacznie na prawde przeszkadzać sciągać itd. Wiem z doswiadczenia czym mniej zagladasz pod maske tym mniej sie auto psuje- Zmiana z 1BE na 1BA
Ja miałem właśnie 1BA w bardzo dobrym stanie niestety sprzedałem dzis- Ślizganie się sprzęgła po wymianie
Ale masz program? czy seria- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Tył spreżyny H&R Przód- Chromowane pokrętła Radia Concert II
Zgadza się- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Nie jest targicznie powiem Ci że auto jest bardziej stabilne i sztywne i robi to co mu każe. Na dziurach wiadomo 18 cali wiec trzeba uważać ale nie odczułem drastycznej różnicy po za tym że prowadzenie zmieniło się na lepsze no i estetyka. Moge polecić Okolica to wielka płyta. Link już był w tym temacie musisz poszukać. Rączke wyciągnąłem tak czysciłem papierem sciernym chyba 1200. Tunel wyciągałem ale tunel już malowałem bollem ale strukturalnym . Jak wszystko powyciągasz to mozesz mi to podrzucić to Ci pomaluje w wolnym czasie zalezy jak masz zniszczone jak głębokie rysy to nie bedzie idealnie. tunel tym http://www.wulcar.com.pl/sklep/galerie/b/boll-lakier-strukturalny_1179.jpg reszta http://tanie-lakierowanie.pl/650-974-thickbox/boll-lakier-do-zderzakow-plastikowych.jpg - Jakie używane opony do 600zł?