Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. Debica była 100zł droższa , mam u siebie te continentale tylko że sport 2 , one są dobre ale jak jest +30 stopni na dworzu , ja dziennie nie robie wiecej niż 30km wiec nie przesadzajmy z tymi opnami
  2. Wpadły NEXENY n8000 kpl 1300zł jak pośmigam tydzień dam znać.
  3. Wpadły już nówki nexeny , miałem dylemat między dębicą ale wybór padł na pierwsze kpl 1300zł Ps. Ja nie założyłem 18 tylko już kupiłem Pablo. Twoj komentarz jest zbedny i nie wnosi nic do tematu, polecam przeczytać temat postu, jak nie masz nic do powiedzenia to nie nabijaj postów
  4. Przewijania 1 min a zdjęc 4
  5. Witam jaki rozmiar opony na alu 18" 8jx18h2 et 43 obecne mam 235/40 natomiast chciałbym zeby było nieco bardziej miekko i nie nosilo na koleinach, jak sie spisze 225/40 lub 215/40? Beda leżeć normalnie? Pozdrawiam i licze na pomoc bo dzis chce zamowic laczki
  6. Niestety w niczym nie wykąpiesz, trzeba bedzie rozebrać i wszystko oczyścić i złożyć
  7. Miałem taką i sprzedałem za 100 zł 18 " oryginał pisałem w tym czasie na forum w ogloszeniach to bym Ci puscil
  8. wole jeździć na łysych 18 niż na 16 od taczki
  9. http://allegro.pl/opony-4x-nexen-n8000-235-40r18-95y-xl-i5966397047.html vs http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-40r18-debica-presto-uhp-rant-i5966389016.html co wybrać? 235/40 nexeny czy 225/40 debica? Prosze o pomoc
  10. Tak to jest kupić auto od handlarza , masz nauczkę. W komisie kupiłeś?
  11. juz mam metlik to lepiej 225/40 18" czy 235/40 18" a może 222/45 18" ??
  12. Dołącze się mam obecnie 235/40 R18 jakie opony wziąć rozmiarowo żeby były komfortowe? Czy 225/40 bedą lepsze? Moja felga
  13. Jacek miałeś stycznosc z tymi oponami?
  14. sebul nie moge takich znalesc w tej cenie a no właśnie
  15. a jak sie trzymaja na deszczu? SZUKAM LETNICH lepsze markowe używki czy jakieś gorsze nówki?
  16. Witam potrzebuje laczków do niuni bo moje już łyse , budżet to 600zł za 4 sztuki co polecacie mam na myśli używki oczywiscie. Rozmiar 235/40 R18 LETNIE
  17. dolaczam sie do pytania a jakie wrzucasz poduszki silnika?
  18. ale głupie teorie macie, pęknąć może coś na prawde rzadko i sa to pojedyncze przypadki , są auta z 90 roku wszystko wisi i jeżdzą. rownie dobrze można powiedzieć żebyś wymienił klocki i tarcze bo nie wiadomo kiedy wpadnie pedał hamulca a najlepiej to całe auto. Jeździ się aż coś zacznie na prawde przeszkadzać sciągać itd. Wiem z doswiadczenia czym mniej zagladasz pod maske tym mniej sie auto psuje
  19. pyra111 odpowiedział(a) na rusty25 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja miałem właśnie 1BA w bardzo dobrym stanie niestety sprzedałem dzis
  20. Ale masz program? czy seria
  21. Tył spreżyny H&R Przód
  22. Zgadza się
  23. Nie jest targicznie powiem Ci że auto jest bardziej stabilne i sztywne i robi to co mu każe. Na dziurach wiadomo 18 cali wiec trzeba uważać ale nie odczułem drastycznej różnicy po za tym że prowadzenie zmieniło się na lepsze no i estetyka. Moge polecić Okolica to wielka płyta. Link już był w tym temacie musisz poszukać. Rączke wyciągnąłem tak czysciłem papierem sciernym chyba 1200. Tunel wyciągałem ale tunel już malowałem bollem ale strukturalnym . Jak wszystko powyciągasz to mozesz mi to podrzucić to Ci pomaluje w wolnym czasie zalezy jak masz zniszczone jak głębokie rysy to nie bedzie idealnie. tunel tym http://www.wulcar.com.pl/sklep/galerie/b/boll-lakier-strukturalny_1179.jpg reszta http://tanie-lakierowanie.pl/650-974-thickbox/boll-lakier-do-zderzakow-plastikowych.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.