Treść opublikowana przez pyra111
-
Przeładowanie turbo po wymianie vacum
Dokladnie wczesniej nie zaciagalo zapewne sztangi na maxa. Sprawdze 011 i wrzuce ss w środę. Chcialbym turbine wyciagac juz w ostateczności Łukasz wrzucam filmik z testu sztangi widzisz cos dziwnego? chyba bez zdejmowania turbo sie nie obędzie co
-
Przeładowanie turbo po wymianie vacum
Witam moja pompa vacum nie domagała. Zostala wymieniona lecz od razu po tym pojawil sie problem z przeładowaniem turbiny i przechodzi w tryb awaryjny przy 140kmh do tego pojawilo sie grzechotanie turbo przy zmianie biegów. Wymienilem n75 na uzywke problem nie znika zastanawiam sie czy nie przyszedl rowniez uszkodzony. Na logiczne podejscie vacum daje teraz poprawne podcisnienie a wcześniej turbina slabiej pompowala i nie było trybu awaryjnego. Macie pomysły? nie chce zamawiac kazdego nowego czujnika po 150zl... Jakies pomysly? Auto ma sile i moc znacznie sie poprawila dynamika po wymianie vacum ale wraz z tym na vcds blad przeladowania help Czy N75 a N18 dzialaja w ten sam sposob i czy moge je zamienic?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
O co tyle hałasu to wszystko przez kolesia olx ktory mial mi na dwa kominy wyslac dokladke czekalem tyle czasu i niby wyslana a czesci brak, na dniach oddam Ci kase i nie jest istotne czy tu ten post sie pojawil czy nie, nikt nikogo nie oszukal dno to komentarz powyzej
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Oddam Ci ten hajs za kilka dni badz spokojny
- Brak temp plynu chlodzacego
-
inny odcien lakierowanej dokladki
Plastik zawsze bedzie miał inny odcień wiec musisz sie pogodzić ja mam od kolegi dokladki boczne(progi) w swoim lakierze i spasowalo idealnie , natomiast polakierowałem sam listwy drzwi i już jest calkiem inny a niby ten sam kod lakieru , chce tez wrzucić teraz dokładkę Tyl ale trzeba lakierowac i podejrzewam ze ta dokladka nie spasuje odcieniem do reszty ...
-
Przesłona w soczewce szybkie pytanie
Tak to jest jedno to samo zdjęcie tyle ze obrocone porostu chciałem mieć pewność czy nie zakładam odwrotnie ale już wszystko jasne , dzięki majstry
-
Przesłona w soczewce szybkie pytanie
Ok wszystko jasne dziękuję !
-
Przesłona w soczewce szybkie pytanie
Witam przesłona ma być tak jak na którym zdjęciu? 1 http://imgur.com/0zPqQkv 2 http://imgur.com/cQ6VSyp prOsze o szybkA pOmOc Thx
-
Koszt wymiany tłumików
Wydech 1.8t 300zl , końcówki ulter 170zl , oslona termiczna 50zl dokladka zderzaka 150zl no i wolny wieczór... Ja jestem właśnie przed zabiegiem :-D :-D
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Wszystko wskazuje na to ze to nie żart ... Kolejny absurd 1500zl wypłaty miesięcznie akcyza 18 tys czas stąd spier****c
-
Pomocy nie dziala tempomat
Nie ten dział
-
Dyfuzor,hokej,spoiler lub dokladka zderzaka- różnice
Pytałem o to samo nikt nie potrafi odpowiedzieć w 100% jak jest na prawdę
-
Odklejające sie dekory
jak zlapiesz na klej do szyb powinno trzymać do następnego dwmontazu
-
Czy dokładka od sedana pasuje do kombi?
dokładka zderzaka tylna pasuje do avanta? Zderzak wiem że nie ale czym sie różni dokładka? Potrafi ktos rozwiać wątpliwości?
-
Drgania na biegu jałowym, ale... [1.9TDI BRB]
Ty zmieniałeś dwumas? jakby to były poduszki to nawet na wcinietym sprzęgle by drgało, obstawiam dwumas lub wtryski
-
Jak sprawdzacie poziom oleju?
Witam temat na luzie, jak sprawdzacie poziom oleju w silniku? Najlepiej to robic z rana czy na ciepłym silniku po odczekaniu kwadransu? Bo pomiary się różnią i juz chyba troche zgłupiałem :)Na zimę chce zalać świeży olej od dzika valvoline tylko jaki bedzie dobry do awx?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie może gracie na xboxie w fife online 15 lub 16? Piszcze na pw pykniemy meczyka mój nick: PYRAWPL
-
[B6 AVF/AWX] Ciężko pali na rozgrzanym silniku
oringi na pompkach raczej bym wykluczył ..
-
Dziwne wibracje nadwozia
wibracje czego? kierownicy, całego auta, drążka? Tylko przy jeździe? Hokus pokus czary mary
-
1.9 TDI AWX - brak mocy
tak jak koledzy mówią osobiscie ja bym rzucił okiem na turbine
-
Coś piszczy na zimnym silniku
Obstawiam na 90% alternator rolka by caly czas piszczala
-
Problem z silnikiem po wymianie rozrządu ADP
zaprowadź to gdzie indziej i zrób bo jak raz źle założył to nic dobrego nie wróżę na trasie, niech oddaje Ci kase za wymiane i uciekaj od tego ,,fachowca"
-
Audi A4 B6 - Wskazówka dziwnie leci w dół
coś link nie działa
-
Przyciski audi a4 b6
ale zaorana