Treść opublikowana przez pyra111
-
[B6 BFB] skacząca temperatura podczas nagrzewania
w pierwszej kolejności zacznij od najprostszej rzeczy, wymień termostat i napisz czy pomogło
-
problem z audi 2.4 v6
Takie problemy sie nie dzieją z godziny na godzine, moje ciche podejrzenie padło by na mechanika może coś Ci podmienił Leć na reklamacje
-
Błękitny Władca Pierścieni staje do prezentacji:-)
super tylko może dodaj zdjęcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Elo 6 2 0
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie da sie zmienic sterowanie z tej ,,gałki" na ten trójkąt??? w xbox 360??? Próbowałem i za cholere nie idzie
-
Szalone Audi A4 B5 1.8T AWT
no no ładna muzyka
-
Obniżanie zawieszenia - problem z przodem.
Nic nie bedzie tarlo
-
Zielona buteleczka co sdzicie ?:)
troche dwukolorowy
-
Czy robic zbieznosc?
nic sie nie stanie
-
czy dwu mas już się kończy?
Tak to objaw padnietej dwumasy jesli sprzęgło ladne i okladziny moze zostac stare polecam Ci części od dzika z forum ma najlepsze ceny
-
Wymiana radia
Pokaz foto jakie masz radio bo namieszaliście jak masz na 2din to do concert 3 nie musisz nic przerabiać mam na sell akurat ladne concert III jak nowe zerknij w dsiale (sprzedam)
-
Autko dla nowego kierowcy do 5tyś
Siema mam fajnego VW Polo tylko cena to ok 7 tys wiec jakbyś był zainteresowany to priv.
-
Prośba o wyjaśnienie :)
a ile biegów ma skrzynia?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
http://allegro.pl/pakiet-informacji-o-przebiegu-vin-historia-audi-vw-i6492414480.html
-
Dziwny odgłos przy obciążeniu silnika
może najpierw powiedz prowizorycznie jakiego typu to dzwiek
-
Pisk rolki napinacza?
temat do zamkniecia. rolka wymieniona i cisza
-
Pisk rolki napinacza?
Witam po ostatniej jeździe zaczeło coś popiskiwać w okolicy pasków, na 80% jestem pewny że dzwiek dochodzi z tego elementu co zaznaczyłem strzałką czy to rolka napinacza? jak to się fachowo nazywa? dzwięk jest tak jakby piszczącego łożyska w kole, nie jest to głośne a jednak jest, podpowiecie? Czy trzeba sciągać przód zeby to wymienic? Dodam ze podczas pracy delikatnie ten element się porusza/wibruje
-
Auto uszkodzone przez mechanika
Ja od razu bym zadzwonił na policję na miejscu
-
BFB po modach się rozleciał. Jaki teraz?
sorki za spam ale ile koni miałeś po tych modach?
-
[A4 B5] Potrzebuję opinii o lampach tylnych
Oryginał
-
Dobrzy chiptunerzy
Piotrek z pewnością ogarnia temat i śmiało możesz gonić do niego.
-
Przerywanie podczas jazdy...
cewka, swiece, kable akumulator raczej nie bo jak kręci i Ci odpala to jest sprawny
-
Moje Audi
bardzo ładne, tylko silnik badziew
-
Jak odstraszyć kota?
piardnij
-
Problem po wymianie sprzęgła
wysprzęglik albo się zapowietrza