Treść opublikowana przez pyra111
-
Nowicjusz - wątek powitalny
miałeś już audi? Możesz się zawieść na tej marce przez ten silnik, poczytaj w internecie bo wałkowane setki razy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
masz wszytko ok, kupiłeś trochę beznadziejny silnik, ja bym za dramo nie chciał .. PS. u nas czym mniej chromu tym lepiej
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
pokaz foto
-
Mercedes 124 coupe
fajnie fajnie ile dałeś za niego?
-
czy to łożysko- jeśli tak to które?
z tego co napisałeś nie bedzie to łożysko
-
Kogo autko na TUNING & MOTORSPORT
A jeszcze się podepnę , wiadomo czyje te B7?
-
[AVB] Diagnoza sprzęgła/dwumasu
Coś się kończy, jeśli chodzi ruszanie no to wina sprzęgła a ustający dzwięk po wcisnieciu oznacza koło dwumasowe , nie wykluczone że trzeba bedzie wrzucić komplet, polecam użytkownika dzik od niego dostaniesz zestaw w dobrej cenie, oczywiście nie musisz zmieniać na już tylko jeszcze wykonczyc w tym sezonie
-
1.8t bfb Quattro przyspiesza ja stodoła ...
18litrów pali? To tyle co R6 w bemkach przy bucie w podłodze, może zacznij od sprawdzenia kompresji
-
Wibracje przy hamowaniu ale nie zawsze.
Toć wiadomo że należy zacząć wymianą tarcz, u mnie w bmw e39 też nie zawsze tak było że wibrowało przy hamowaniu a okazało się że tarcze
-
Po Jakim Czasie Od Kupna Można Sprzedać Samochód ?
To jak w końcu jest potwierdzi ktoś oficjalnie?
- 3 bieg
-
Wskazanie poziomu paliwa A4 B6
odłączenie i podłączenie aku?
-
Czy to wysprzeglik? Mam samochod tydzien i się zalamalem.
Jak najbardziej może to być wina wysprzęglika i tak jak kolega wyżej, wymieniać
-
Radio Concert (kaseciak) jak wyjąć - jedna blaszka nie zwalnia blokady
miałem tak samo, po 3 godzinnych próbach wyrwałem radio w 3 kawałkach tyle że w b6
-
Potrzebuję sprawdzenia 2 numerów VIN Audi A4B7 2.0TDi
http://allegro.pl/pakiet-informacji-o-przebiegu-vin-historia-audi-vw-i6260934866.html http://allegro.pl/audi-vw-skoda-seat-historia-serwisowa-przebieg-i6178794666.html
-
Pilna prośba! Brak paliwa.
Lej i kręć aż odpali w razie problemów pomóż mu plakiem i heja
-
jaki to kolor dekorów?
dostane taką folie?
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
zwykłe z allegro za 2zł , teraz mam inne typu soczewka tez z allegro
-
[B6 AVF] Eibach Pro-Kit/ LED Interior/ BNS 5.0/ S-Line Exterieur/Led DRL
No i fajnie ale z tymi emblematami s line w środku to poleciałeś, blee Daj namiary na te nakładki na pedały
-
Jak Określić Stan Sprzęgła?
Czym sprzęgło ,,łapie" wyżej tym bardziej jest zjechane. Jeśli biegi wchodzą bez problemu i nie szarpie przy ruszaniu to jest ok.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
O dziwo po odłączeniu u mnie egr, przy gaszeniu nie mam nawet odrobiny wstrząsu budą i przy odpaleniu, jest znacząca różnica, jest płynie jak w benzyniaku i nawet czuje że lepiej się odpycham. Dlaczego to ma aż taki wpływ? czyściłem sam egr wiec nic mu tam nie powinno dusić, ale po zaślepieniu całkiem inne auto, ciekawe...
- Dystanse do kol, a quattro
-
Wibracje powyżej 3.5 tys. obrotów w Audi A4 B6 1.9 TDI AVF
to na 99 nie wina oringów pompowtrysków to bym zostawił na sam koniec.
-
Zakupy na autoscout24
Oj kupno w taki sposób jest bardzo ryzykowne, osobiście nie odważył bym się zapłacić nawet złotówki jeśli bym nie widział na oczy sprzętu. Czasy uczciwości mamy już za sobą
-
Uchwyt na kubek zamiast wizytownika
a zdjęcie?