Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. Jak bierze przy samej górze to oznacza że już jest końcówka tarczy sprzęgła, pewnie jeszcze z sezon pośmigasz i bedzie ślizgać :-)
  2. pyra111 odpowiedział(a) na kisielek123 temat w Audi A4 B6/B7
    powiedz im żeby zrobili Ci nie rysując bo będą malować i bądz przy nich . Powinieneś mieć kołe te na których będziesz jeździł bo jak zmienisz to nic to nie da. Może Cię sciągać lub golić opony nierównomiernie
  3. łeee jednak już sam pomaluje
  4. Siemka, ma ktoś może z Was sprawdzony wsad , gotowca do awx na okolice 170km i 400 Nm? Nawet może być mniej. pisać na priv. bede wdzięczny
  5. Widze że robił Ci to vtech łowicz a wszyscy ich polecają i miałem zamiar robić u nich ....
  6. Tak jak w temacie, chce podrzucić lakiernikowi spoiler, jest już przygotowany do malowania ile powinien wziąć za taką usługę?
  7. dokładnie do turbo kamery
  8. pyra111 odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    kolego kupuj tylko i wylacznie valeo jesli nie chcesz żałowac
  9. pool21 ukoloryzowałeś to, wiatrówkę sprzedawałem jako używana i strzelałem z niej dzien wczesniej bez problemu. Jesli chcesz nowa to idz do sklepu, sprzedałem Ci ja za stówę bo placilem za wysyłkę i miałeś śrut i pokrowiec i lunetę, niektórzy sa pozbawieni rozumu, nie polecam robic interesów z tym Panem bo to ciezki przypadek ! Tragedia pisałem o to ile chce zwrotu kasy ale ma problemy z funkcjonowaniem to byla pierwsza i ostatnia transakcja z tym człowiekiem
  10. Mówisz o dokładce od B7 czy jakiej? Brakuje mi jeszcze tłumika pod 2 rury a ja bym chciał to tanszym kosztem ogarnąć Planuje zrobić jak tutaj http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php/topic,52770.60.html
  11. Panowie a co powiecie na wycięcie samemu dokładki pod dwie rury? Tutaj chyba są docinane czy dokładka od 1.8T?
  12. pyra111 odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6
  13. A cos z 4 miesiace temu, co do sprzegła to obić je i bedzie znosiło 400Nm bez problemu, dużo info jest już na forum użyj szukajki
  14. Dołączam się do pytania jaka kamera na noc najlepiej w rozsądnej kasie, co jeszcze do tego jest potrzebne? Kamer bym chciał 2-3 szt
  15. 1 Ja wymieniłem same sprzęgło bo też ślizgało i jest ok, więc myślę że mechanik troche wyolbrzymia.
  16. Jaki JEST koszt zestawu tych wahaczy skv do B6 2002r ? Panowie brać je czy MS?
  17. wg mnie to turbina/łopatki lub alternator na postoju jak dasz gazu też tak hałasuje?
  18. Może i najlepiej dołożyć drugie złącze elastyczne zniweluje to zupełnie rezonans wydechu Daj znać czy pomoglo bo u mnie złącze jest do roboty ale nie mam kiedy podjechac zeby mi spawneli nowe
  19. A spoiler/lotka kaj? Był lakierowany zad bo ma inne lampy na tyle?
  20. Jak najbardziej , napisaleś nowy komplet sprzegła wiec czym jaśniej tym lepiej Po za tym temat poruszany setki razy.
  21. dwumas, poduszki - silnika, skrzyni
  22. tez tak mialem po wymianie i tez dwumase zostawilem mam wrazenie ze delikatnie ustepuje lub przywykłem
  23. nie powinno być w góre?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.