Treść opublikowana przez pyra111
-
Zwrot składki OC po sprzedaży auta
No pamietam że był numer polisy na tej umowie, coś tam utargował i mowie że sprzedam mu za tyle ale jak zrezygnuje z oc, był taki napalony na bemke że od razu się zgodził
-
Zwrot składki OC po sprzedaży auta
Chyba oszalałeś, On nic nie musiał zgłaszać wystarczy że ja to zrobiłem bo ja zawierałem ubezpieczenie i mam na piśmie że kupujący rezygnuje to nawet go nie pytają.
-
Prostowanie wgniotki
150zł
-
Próba kradzieży, rozwalona stacyjka
Panowie, kupić najtańszy telefon nokia ukryć i aktywować karte sim, znajdziesz na drugi dzien swoje autko. Miales szczescie ze nie zniklo.
-
pekla zwrotnica przy wymianie sprezyn? czy to mozliwe?
Niech kupują, przecież Ty tego nie popsułeś
- Chiński chip box
-
Chiński chip box
Witajcie? na jakiej zasadzie działa ten wynalazek? http://allegro.pl/zwieksz-moc-audi-a4-b6-1-9-tdi-130km-avf-awx-30km-i6068880142.html ma to ktoś z Was?
-
Zwrot składki OC po sprzedaży auta
Ja dodałem na umowie rubryke ,,Dodatkowe ustalenia" i napisałem że kupujący rezygnuje z obecnego ubezpieczenia. Koleś się nawet nie kapnął. Od razu dałem umowe do ubezpieczenia i po miesiącu miałem 90% zwrotu tj 400zł Jeżeli nie ma takiej informacji na umowie to oc przechodzi
-
Przygoda na autostradzie
jak stać na B8 to co to jest 215 euro szanujmy sie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
fajne fajne kupiłem z prawie identycznym środeczkiem za 14 tys
-
Błędnie wskazuje ilość paliwa
Sebul dzieki! Wszystko wróciło do normy ! Należy Ci sie browar :-D
-
Czarnula by Angella
aj tam taka audiczka dziadkowa od Sztefana Aluski rzucaj i to szybciutko
-
chinczyk 2 din martwy po podlaczeniu
zrobiłbym Ci fotke jak to ma wyglądać ale nie mam kluczy od radia poproś chłopaków o fotke to bedziesz wiedział o co chodzi
-
Błędnie wskazuje ilość paliwa
A jak się dostać do tego pływaka? dostane się do niego w bagażniku? cos wiecej?
-
Błędnie wskazuje ilość paliwa
Siemka mam problem w baku 14L paliwa, zasieg jest na 60km i pokazuje rezerwe, odlaczenie klemy powoduje że paliwa pokazuje jeszcze mniej... Test zagarów był i wszystko jest Ok. Podpowiecie jak ustawić tą wskazówkę? Miał ktoś podobny problem? dzieki
-
Jak sprawdzić poziom paliwa VCDS?
Dobra mam pokazuje 14L zastanawiam sie bo na wskazowce rezerwa i komp pokazuje zasieg na 60km paliwa a powinno byc przynajmniej na 160km .... A wiecie jak zrobić test zegarów? Dobra już wiem test zegarów 17 Instruments output tests
-
Jak sprawdzić poziom paliwa VCDS?
Witam mam pytanie jak sprawdzić ile mam paliwa VCDS? Jest taka możliwosć? I jak zrobić test zegarów?
-
oszusci na olx
Pożegnaj się z konsolą a co do policji to nie licz na cud , mnie oszukali to nie chcieli nawet zgłoszenia przyjac mowiac że moze mnie nie chciał oszukać albo że odda pieniądze. Za głupote się płaci ja jeden jedyny raz przelałem kase na olx (na szczescie 100zł) i nigdy już tego nie zrobię. Jeżeli chcesz coś kupić na olx kupujesz za pobraniem z możliwością sprawdzenia przesyłki jeżeli przelejesz kase zostaniesz na 80 % wydymany i to juz jest normalne !!! Co innego na allegro tam nie ma obaw.
-
Zapaliło się ESP i ABS
ok dzieki a gdzie jest ten czujnik ABS?
-
Zapaliło się ESP i ABS
Mówisz o tym błędzie? 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 27-00 - Implausible Signal to jest przeciez coś z czujnikiem G266 oleju jak sama nazwa mowi oil level/temperature? czy jestem w bledzie po swietach wrzuce nowy czujnik stopu zobaczymy czy będzie ok
-
Zapaliło się ESP i ABS
raczej czujnik temperatury oleju nie ma nic do ESP i ABS
-
Zapaliło się ESP i ABS
Ok Ok dzieki Panowie czy ten czujnik bedzie ok? czy koniecznie z aso? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3122341434341-FAE24761-wlacznik-swiatel,scr_dItems.html
-
Zapaliło się ESP i ABS
Czyli na 100% ten czujnik powoduje że zapala się te ESP i ABS?
-
Zapaliło się ESP i ABS
dobra mam co możecie powiedzieć? dodam że jak usune błąd ten ABS Brakes to gasną te ESP I ABS wiec raczej to HELP To coś z czujnikiem stopu? VCDS-Lite Version: Release 1.2 Thursday, 24 March 2016, 18:30:00:0 Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,0F,11,15,16,17,18,36,37,45,46,55,56,57,65,67,69,75,76,7 ------------------------------------------------------------------------------- Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-614-517.LBL Controller: 8E0 614 517 Component: ABS/ESP front 1726 Coding: 04255 Shop #: WSC 06435 VCID: E5BDB2976C79 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 27-10 - Implausible Signal - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8E2.LBL Controller: 8E0 920 900 G Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D27 Coding: 00000 Shop #: WSC 00186 VCID: 28237BA3DBEB WAUZZZ8E23A008632 AUZ6Z0B0066028 1 Fault Found: 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 27-00 - Implausible Signal End --------------------------------------------------------------------------------------------------
-
Zapaliło się ESP i ABS
Witajcie dzisiaj trochę przegoniłem audice (do konca) i po jakims czasie zapaliło się ESP i ABS. Co może być tego powodem? Zgasiłem auto i zapaliłem i znikły... Zaraz idę przeskanować błędy i dodam do postu. Co sprawdzić na wstępie? Problem dość znany? pomożecie?