Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. No pamietam że był numer polisy na tej umowie, coś tam utargował i mowie że sprzedam mu za tyle ale jak zrezygnuje z oc, był taki napalony na bemke że od razu się zgodził
  2. Chyba oszalałeś, On nic nie musiał zgłaszać wystarczy że ja to zrobiłem bo ja zawierałem ubezpieczenie i mam na piśmie że kupujący rezygnuje to nawet go nie pytają.
  3. Panowie, kupić najtańszy telefon nokia ukryć i aktywować karte sim, znajdziesz na drugi dzien swoje autko. Miales szczescie ze nie zniklo.
  4. Niech kupują, przecież Ty tego nie popsułeś
  5. pyra111 odpowiedział(a) na pyra111 temat w Audi A4 B6/B7
    tak myślałem
  6. pyra111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witajcie? na jakiej zasadzie działa ten wynalazek? http://allegro.pl/zwieksz-moc-audi-a4-b6-1-9-tdi-130km-avf-awx-30km-i6068880142.html ma to ktoś z Was?
  7. Ja dodałem na umowie rubryke ,,Dodatkowe ustalenia" i napisałem że kupujący rezygnuje z obecnego ubezpieczenia. Koleś się nawet nie kapnął. Od razu dałem umowe do ubezpieczenia i po miesiącu miałem 90% zwrotu tj 400zł Jeżeli nie ma takiej informacji na umowie to oc przechodzi
  8. jak stać na B8 to co to jest 215 euro szanujmy sie
  9. fajne fajne kupiłem z prawie identycznym środeczkiem za 14 tys
  10. Sebul dzieki! Wszystko wróciło do normy ! Należy Ci sie browar :-D
  11. aj tam taka audiczka dziadkowa od Sztefana Aluski rzucaj i to szybciutko
  12. zrobiłbym Ci fotke jak to ma wyglądać ale nie mam kluczy od radia poproś chłopaków o fotke to bedziesz wiedział o co chodzi
  13. A jak się dostać do tego pływaka? dostane się do niego w bagażniku? cos wiecej?
  14. Siemka mam problem w baku 14L paliwa, zasieg jest na 60km i pokazuje rezerwe, odlaczenie klemy powoduje że paliwa pokazuje jeszcze mniej... Test zagarów był i wszystko jest Ok. Podpowiecie jak ustawić tą wskazówkę? Miał ktoś podobny problem? dzieki
  15. Dobra mam pokazuje 14L zastanawiam sie bo na wskazowce rezerwa i komp pokazuje zasieg na 60km paliwa a powinno byc przynajmniej na 160km .... A wiecie jak zrobić test zegarów? Dobra już wiem test zegarów 17 Instruments output tests
  16. Witam mam pytanie jak sprawdzić ile mam paliwa VCDS? Jest taka możliwosć? I jak zrobić test zegarów?
  17. Pożegnaj się z konsolą a co do policji to nie licz na cud , mnie oszukali to nie chcieli nawet zgłoszenia przyjac mowiac że moze mnie nie chciał oszukać albo że odda pieniądze. Za głupote się płaci ja jeden jedyny raz przelałem kase na olx (na szczescie 100zł) i nigdy już tego nie zrobię. Jeżeli chcesz coś kupić na olx kupujesz za pobraniem z możliwością sprawdzenia przesyłki jeżeli przelejesz kase zostaniesz na 80 % wydymany i to juz jest normalne !!! Co innego na allegro tam nie ma obaw.
  18. ok dzieki a gdzie jest ten czujnik ABS?
  19. Mówisz o tym błędzie? 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 27-00 - Implausible Signal to jest przeciez coś z czujnikiem G266 oleju jak sama nazwa mowi oil level/temperature? czy jestem w bledzie po swietach wrzuce nowy czujnik stopu zobaczymy czy będzie ok
  20. raczej czujnik temperatury oleju nie ma nic do ESP i ABS
  21. Ok Ok dzieki Panowie czy ten czujnik bedzie ok? czy koniecznie z aso? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3122341434341-FAE24761-wlacznik-swiatel,scr_dItems.html
  22. Czyli na 100% ten czujnik powoduje że zapala się te ESP i ABS?
  23. dobra mam co możecie powiedzieć? dodam że jak usune błąd ten ABS Brakes to gasną te ESP I ABS wiec raczej to HELP To coś z czujnikiem stopu? VCDS-Lite Version: Release 1.2 Thursday, 24 March 2016, 18:30:00:0 Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,0F,11,15,16,17,18,36,37,45,46,55,56,57,65,67,69,75,76,7 ------------------------------------------------------------------------------- Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-614-517.LBL Controller: 8E0 614 517 Component: ABS/ESP front 1726 Coding: 04255 Shop #: WSC 06435 VCID: E5BDB2976C79 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 27-10 - Implausible Signal - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8E2.LBL Controller: 8E0 920 900 G Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D27 Coding: 00000 Shop #: WSC 00186 VCID: 28237BA3DBEB WAUZZZ8E23A008632 AUZ6Z0B0066028 1 Fault Found: 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 27-00 - Implausible Signal End --------------------------------------------------------------------------------------------------
  24. Witajcie dzisiaj trochę przegoniłem audice (do konca) i po jakims czasie zapaliło się ESP i ABS. Co może być tego powodem? Zgasiłem auto i zapaliłem i znikły... Zaraz idę przeskanować błędy i dodam do postu. Co sprawdzić na wstępie? Problem dość znany? pomożecie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.