Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. Ale w pierwszej kolejnosci sprawdz przebieg jesli do firmy
  2. Ja bym sie nie odważył kupić tak auta, odpuść chyba ze chcesz miec auto na raty
  3. te poprzednie zawieszenie to na 100% 1BA
  4. pyra111 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    to raczej nie poducha , któryś gar chyba kuleje
  5. Potwierdzam u mnie jest tak samo jak u kolegów, trzeba przywyknąć do traktora, mimo to złego słowa nie można powiedzieć mocny silnik to i buja hehe
  6. Siemka ja też jestem z Płocka pochwal się sprzętem i popraw w profilu na A4 B6
  7. na jałowym powyżej 2,5 tys obrotow tez buja czy juz ustepuje?
  8. FIFA 15 i GTA V na przemian
  9. Sebastian taki Praktycznie nie zauważalna różnica od oryginału
  10. pyra111 odpowiedział(a) na Makale temat w Audi A4 B6/B7
    to zawieszenie 1ba wiec to ze tyl masz nisko a przod w powietrzu to normalka.U mnie wyglądało identycznie jak u Ciebie wrzuciłem amorki aby na przod 1bv + FK czerwone i wyglada tak tylu nie ruszalem ale i tak zmieniam na springi 1BE to dla mnie jest za nisko przód w realu niżej niz na foto
  11. wszystko masz dobrze o tej porze roku takie rzeczy wystepuja
  12. no to odpowiedziałeś sobie sam na pytanie
  13. na jaki kolor kopci? Przeciez kazde auto tak ma
  14. Aż zaobserwuje
  15. tak lozysko z piasta jeden element. Demontaż jest ciężki osobiscie sam bym sobie nie poradził bo to wszystko jest zasniedziałe i bardzo ciezko schodzi , nie trzeba demontować zwrotnicy. Odpuśc sobie wymiane daj do serwisu za 70zł Ci wymienią.
  16. Ja ostatnio jezdze po kolei i nawet juz znalazlem ogarniety warsztat u siebie, w wiekszosci te mechaniory wiedza tyle co ja a czasem mowie co maja robic Niech składa Ci to do kupy i jedz gdzie indziej, jak skreci wszystko dobrze to bedzie ok to akurat jest proste
  17. teraz sa takie majstry że geometrie ustawili mi do A6 a mam A4 na wulkazniacji jak zmienialem opony wpisali w paragon felge 17 a ja mam 18" daj spokoj jak sammeu czegos nie zrobisz to nikt lepiej nie zrobi, ja teraz patrze im na rece a jak mi zmieniali łozysko nie dokrecili sróby górej od wahaczy a juz zakladali kolo i dobrze ze to zauwazyłem SZKODA GADAĆ Dzisiaj jade wlasnie reklamowac ta geomterie niech oddaja kase bo nawet dobrze nie ustawili. Lepiej zmien tego mechanika i zabierz ta fure jedz gdzie indziej
  18. Panowie zamówiłem nexeny n 8000 225/40/18 dam znać jak sie na tym jeździ za tydzien :-) Jeżdzę kilka dni i pierwsza różnica jaką odczułem to że opony są miekkie jeździ się przyjemniej, jak po sznurku narazie bez problemów, dla porówniania UNIROYALE przy tych to były kamienie . na chwile obecną moge polecić zobaczymy jak się spiszą w upalne dni pozdrawiam
  19. Według mnie napisy nie powinny być odwrotnie mozliwe ze sprezyna siedzi jak powinna tylko wlepili napisy odwrotnie. U mnie też było zabawy z wymianą sprezyn bo te sruby w 70% sie ukręcają a dodam ze polowa mechanikow nie chciala sie podjąć . u mnie wyciągali całą zwrotnice i wzieli za wymiane amorkow ze sprezynami az 250zł i powiedzieli że zawsze jak przyjezdza audi z aluminiowym zawieszeniem zawsze maja jakiś problem ze srubami ostatnio wiercili bo sie i ukrecila. Ale na szczescie mam juz wszystko odswiezone i teraz no problem.
  20. pyra111 odpowiedział(a) na pyra111 temat w Audi A4 B6/B7
    zdjecie wydruku http://iv.pl/images/93250764405638027986.jpg dodam ze zaplacilem za ustawienie przodu i tylu poglad
  21. Mi udało sie kupić nowego intel i5 8GB ram GTX660 za 1700zł
  22. pyra111 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam bylem na geometrii i powiedzial mechanik ze nie da sie ustawic kata pochylenia i innych rzeczy w B6 czy to prawda? Ustawił mi tylko zbieżność całkowitą przodu i tylu a reszta jest w wiekszosci na czerwono, jak to jest na prawde? Licze na pomoc bo bede reklamował jutro Wrzuce fotke za godzine
  23. Dzieki Panowie, ale już pisałem że kupiłem wiec po co ten spam? do zamkniecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.