Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie używane opony do 600zł?


pyra111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje laczków do niuni bo moje już łyse , budżet to 600zł za 4 sztuki co polecacie mam na myśli używki oczywiscie.

Rozmiar 235/40 R18

LETNIE :kox:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś Conti powinieneś znaleźć , ale to wystarczy raczej na jeden sezon i za rok będziesz musiał szukać znowu nowych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letnie czy zimowe ? ja letnie mam nokian h i moge smialo polecic ....mam je kilka sezonow i male zuzycie :) zimowki mam juz do bani i dzis prawie bym wjechal w inne auto, wiec kupie na nastepny sezon i mysle nad nokian wr d4 :)

za letnie dalem kolo 1100 z przesylka kurierska :)

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie trzymaja na deszczu? SZUKAM LETNICH

lepsze markowe używki czy jakieś gorsze nówki?

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a jakieś nowe do tysiaka?

18" za taką kasę ?????

Chyba tylko chińczyk wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzkema :) Jak sam deszcz to nie czuc ze mokro, jedynie w wielka kaluze jak sie wjedzie to lekko szarpnie autem, ale to mysle ze na kazdch oponach jest :) Nie sa za glosne , dobrze sie trzymaja drogi, tylko ze sa do 190 km/h tylko :)

ale ja 16 mam a nie 18 :D

Edytowane przez sebul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebul nie moge takich znalesc w tej cenie ;)

a no właśnie :kox:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj po dwie, znajdź model którego jest najwięcej na allegro i ciśnij temat :) tylko jak już używki to raczej nie chinole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj fele, kup 17, a i opony noweczki beda tansze i kupisz cos dobrego a nie budzetowki jak do fiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nexeny to jak bieznikowane, kup lepiej na raty , conti, lub khumo, lub vredestein,

Edytowane przez elmo814
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra po co zakładać 18 skoro na opony nie masz.

A w temacie kupisz uzywki to na sezon i za rok znowu 600 wydasz i nie wiesz na co trafisz. Dołoż kasy i kup sobie nowki sztuki będziesz miał na min 4 sezony. Wiec i tak na tym lepiej wyjdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły już nówki nexeny , miałem dylemat między dębicą ale wybór padł na pierwsze kpl 1300zł

Ps. Ja nie założyłem 18 tylko już kupiłem Pablo. Twoj komentarz jest zbedny i nie wnosi nic do tematu, polecam przeczytać temat postu, jak nie masz nic do powiedzenia to nie nabijaj postów

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to do tematu sensowniejszych 18 bez 1500 nie ma co podchodzić.W tej kasie co kupiłeś to tylko te twoje albo ewentualnie Matador albo Viking jeszcze.Dębice i Barumki trochę droższe.Do 1000 to Goodride albo Kormoran można trafić bo reszta to wynalazki.Chciałem ci to zaproponować może ale co nowe to nowe.Niech służą :)

http://allegro.pl/continental-sport3-235-40r18-2015r-8mm-komplet-i6002897384.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debica była 100zł droższa , mam u siebie te continentale tylko że sport 2 , one są dobre ale jak jest +30 stopni na dworzu , ja dziennie nie robie wiecej niż 30km wiec nie przesadzajmy z tymi opnami :lol:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, ale już pisałem że kupiłem wiec po co ten spam? :grin: do zamkniecia :hi:

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...