Treść opublikowana przez pyra111
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Regeneracja wlacznika efekt za 10zł :-D Odnowienie tunelu uchwyt fotela przed i po
-
Ściąga na prawo/lewo
zrób bieżność i powiedz czy pomoglo
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Wiem Blachu moja pierwsza b6 byla z chipem i zwijała asfalt :-D Ps nie znam Piotrka kto to jest masz na niego namiary?
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
kupiłem zestaw naprawczy za 35zł troche zabawy z tym jest pod koniec już nerwica mnie brała jak robiłem włącznik swiateł pokaże jak wyszło niebawem bo nie mam teraz jak ale było warto . Wygląda jak nówka. http://olx.pl/oferta/szablony-do-regeneracji-wlacznika-wlacznik-klimatronic-a4-b6-b7-CID5-ID3fTDZ.html#e5b20a56e3 Radio bedzie zamontowane po swietach bo idiota zamiast kosza 2 din wysłał mi ramke do radia ... Chip to już ostateczność na razie wole włożyć kase w coś innego
-
Czy jest jeszcze sens kupowania/wymiany opon na zimowe
ja nie zmieniam
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Dzięki, robi wrażenie ale jak jest lato w zimie nic specjalnego
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Felga od s line 18" + dystanse Edit 23.12.2015 Wpadła gałeczka od s line Radio Concert III 2 din Regeneracja wizytownika , esp , kubka został jeszcze włącznik świateł
-
Jak rozkodować radio concert III?
Widziałem gdzieś kiedyś na forum a3 jakaś kombinacje przycisków tylko za nic nie moge znalesć
-
Jak rozkodować radio concert III?
Macie jakies kombinacje by je rozkodowac? concert III 2din
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
O to mi chodziło dzieki kolego oczywiście trzeba tak podciąć po obu stronach? a powiedz mi jeszcze bo mam popielniczke 1din i czy musze odciąc te dwa jezorki z tunelu bo niektórzy wcześniej pisali że trzeba. Zaznaczyłem na czarno
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Panowie odświeże troche temat po niedzieli zaczynam cięcie tunelu i klimatornika. Chciałem zapytać czym najlepiej przyciąć klimatronik? Macie jakieś fotki w którym miejscu przyciąć tunel?
-
Jak zdjąć plastikową osłone hamulca ręcznego A4 B6?
Tak jak w temacie, prosze o pomoc szarpię, ruszam za nic w swiecie nie chce zejsc podpowie ktos? Cały tunel mam już zdjęty
-
zaczyna wyc w zakresie obr 2200-3000
chyba taki urok diesla ...
-
[BPW] Co powinienem zrobić w silniku 2.0 tdi od nowości nic nie robione
hahaha
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Dzieki Dzieki są dystanse założone i dlatego dobrze wyglądają kółka
-
[B6 AVF] Audi A4 2004r. Gacka - RNS-E, Sporty, kierownica multi, szmery bajery :)
Bardzo fajne mody, tylko fele nie ciekawe Ps. jaka folia przyciemniałeś lampy podasz link na pw?
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Właśnie zauważyłem że audi miała apetyt na olej wylałem szajstrola i jest po problemie
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Witam Osobiście nie chciało mi się bawić z tym tematem ale gdy wieczorki są dłuższe, jednak jest. Autko kupiłem na początku roku 2015 Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: Manual 5 bieg Moc: 130 KM Silnik: AWX 1.9 TDI Napęd: FWD Na wstępie -Wymiana oleju -Wymiana filtra -Wymiana termostatu -Wymiana linki maski -Wymiana spalonych żarówek -klocki PS. nie polecam castrola, wlałem go tylko pierwszym razem PLANY kierownica s line Black Grill Gałka s line Listwy Szczotkowane aluminium Sprzęgło podświetlenie LED Radio 2 DIN Renowacja tunelu Renowacja przycisków Opony Obniżenie przodu Pomalowanie dokładek w kolor nadwozia Zmiana foteli od A6 C6 Podświetlenie nóg LED Postojówki LED Rozrząd Pierwsze fotki po ogarnięciu Porządny rozrząd łącznie z pompą wody od dzika Dekory szczotkowane alu Black Grill Nowe sprzęgło oczywiscie od dzika Wymarzona kierownica Również zawitały do mnie amorki od s line + sprężyny FK czerwone na przód STAN OBECNY ŚRODKA PO OBNIŻENIU ______________________________________________________________________________________________________________________ Temat będzie edytowany na bierząco Zapraszam do komentowania
-
Spala olej 1,9 Tdi 130
Kolego przyczyną Twojego problemu jest sam olej który lejesz Szajstrol się nadaje do koparki. Nie polecam absolutnie tego oleju jak i wszyscy z tego forum. Po pierwsze zmień olej na motul lub na LM, nie musisz dziękować pozdrawiam http://pro-choice.pl/longtime-hight-tech-5w30-5l-lm1137-p-365.html ewentualanie http://pro-choice.pl/specific-50501-5w40-5l-p-13.html <- to rozwiąże Twój problem
-
Nie odbija pedału sprzęgła
prawdopodobnie wysprzęglik
-
Szarpanie AWX
Jesli bedzie do wymiany dwumas i tak nie mam teraz na to pieniedzy wiec jakby była kiepsa dwumasa wymieniac to spzeglo czy poczekac i całość?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Ok serdeczne dzieki Grzesiu rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości
-
Audi 1.6 jedzie tylko do 100km/h
To jak Ty ją kupowałeś? Automat?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Zaznaczyłem na czerwono mam na myśli ten środek można go wyciagnąć i wstawić drugi?
-
Szarpanie AWX
Mam tak samo już kupiłem sprzęgło Luk-a do świąt planuje zmienić. Też mi trochę szarpie przy ruszaniu ale dwumas wydaje sie byc ok bo nie trzesie budą a u Was jak było?