Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. Regeneracja wlacznika efekt za 10zł :-D Odnowienie tunelu uchwyt fotela przed i po
  2. zrób bieżność i powiedz czy pomoglo
  3. Wiem Blachu moja pierwsza b6 byla z chipem i zwijała asfalt :-D Ps nie znam Piotrka kto to jest masz na niego namiary?
  4. kupiłem zestaw naprawczy za 35zł troche zabawy z tym jest pod koniec już nerwica mnie brała jak robiłem włącznik swiateł pokaże jak wyszło niebawem bo nie mam teraz jak ale było warto . Wygląda jak nówka. http://olx.pl/oferta/szablony-do-regeneracji-wlacznika-wlacznik-klimatronic-a4-b6-b7-CID5-ID3fTDZ.html#e5b20a56e3 Radio bedzie zamontowane po swietach bo idiota zamiast kosza 2 din wysłał mi ramke do radia ... Chip to już ostateczność na razie wole włożyć kase w coś innego
  5. Dzięki, robi wrażenie ale jak jest lato w zimie nic specjalnego
  6. Felga od s line 18" + dystanse Edit 23.12.2015 Wpadła gałeczka od s line Radio Concert III 2 din Regeneracja wizytownika , esp , kubka został jeszcze włącznik świateł
  7. Widziałem gdzieś kiedyś na forum a3 jakaś kombinacje przycisków tylko za nic nie moge znalesć
  8. Macie jakies kombinacje by je rozkodowac? concert III 2din
  9. O to mi chodziło dzieki kolego oczywiście trzeba tak podciąć po obu stronach? a powiedz mi jeszcze bo mam popielniczke 1din i czy musze odciąc te dwa jezorki z tunelu bo niektórzy wcześniej pisali że trzeba. Zaznaczyłem na czarno
  10. Panowie odświeże troche temat po niedzieli zaczynam cięcie tunelu i klimatornika. Chciałem zapytać czym najlepiej przyciąć klimatronik? Macie jakieś fotki w którym miejscu przyciąć tunel?
  11. Tak jak w temacie, prosze o pomoc szarpię, ruszam za nic w swiecie nie chce zejsc podpowie ktos? Cały tunel mam już zdjęty
  12. chyba taki urok diesla ...
  13. Dzieki Dzieki są dystanse założone i dlatego dobrze wyglądają kółka
  14. Bardzo fajne mody, tylko fele nie ciekawe Ps. jaka folia przyciemniałeś lampy podasz link na pw?
  15. Właśnie zauważyłem że audi miała apetyt na olej wylałem szajstrola i jest po problemie
  16. Witam Osobiście nie chciało mi się bawić z tym tematem ale gdy wieczorki są dłuższe, jednak jest. Autko kupiłem na początku roku 2015 Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: Manual 5 bieg Moc: 130 KM Silnik: AWX 1.9 TDI Napęd: FWD Na wstępie -Wymiana oleju -Wymiana filtra -Wymiana termostatu -Wymiana linki maski -Wymiana spalonych żarówek -klocki PS. nie polecam castrola, wlałem go tylko pierwszym razem PLANY kierownica s line Black Grill Gałka s line Listwy Szczotkowane aluminium Sprzęgło podświetlenie LED Radio 2 DIN Renowacja tunelu Renowacja przycisków Opony Obniżenie przodu Pomalowanie dokładek w kolor nadwozia Zmiana foteli od A6 C6 Podświetlenie nóg LED Postojówki LED Rozrząd Pierwsze fotki po ogarnięciu Porządny rozrząd łącznie z pompą wody od dzika Dekory szczotkowane alu Black Grill Nowe sprzęgło oczywiscie od dzika Wymarzona kierownica Również zawitały do mnie amorki od s line + sprężyny FK czerwone na przód STAN OBECNY ŚRODKA PO OBNIŻENIU ______________________________________________________________________________________________________________________ Temat będzie edytowany na bierząco Zapraszam do komentowania
  17. pyra111 odpowiedział(a) na Wasyl622 temat w 1.9TDI
    Kolego przyczyną Twojego problemu jest sam olej który lejesz Szajstrol się nadaje do koparki. Nie polecam absolutnie tego oleju jak i wszyscy z tego forum. Po pierwsze zmień olej na motul lub na LM, nie musisz dziękować pozdrawiam http://pro-choice.pl/longtime-hight-tech-5w30-5l-lm1137-p-365.html ewentualanie http://pro-choice.pl/specific-50501-5w40-5l-p-13.html <- to rozwiąże Twój problem
  18. prawdopodobnie wysprzęglik
  19. pyra111 odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Jesli bedzie do wymiany dwumas i tak nie mam teraz na to pieniedzy wiec jakby była kiepsa dwumasa wymieniac to spzeglo czy poczekac i całość?
  20. Ok serdeczne dzieki Grzesiu rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości
  21. To jak Ty ją kupowałeś? Automat?
  22. Zaznaczyłem na czerwono mam na myśli ten środek można go wyciagnąć i wstawić drugi?
  23. pyra111 odpowiedział(a) na Salin92 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam tak samo już kupiłem sprzęgło Luk-a do świąt planuje zmienić. Też mi trochę szarpie przy ruszaniu ale dwumas wydaje sie byc ok bo nie trzesie budą a u Was jak było?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.